Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar
17.04.2023
A+
A-

Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar; Başvurulan günde kredi kartı veren bankalar kredi kartı ihtiyacı olan müşterilere hizmet vermeye devam  ediyorlar. Ülkemizde faaliyette bulunan birçok banka, yanında nakit para taşımak istemeyenlere ya da kredi kartının sunduğu avantajlardan yararlanmak isteyenlere yönelik çok sayıda hizmet sağlamaktadır. Bankaların sundukları hizmetler arasında müşterilerine anında kredi kartı desteği sunarak, vatandaşların acil kredi kartı taleplerine karşılık vermekteler.

Aynı Gün İçinde Kredi Kartı Veren Bankalar

Bu yazımızda 2019 yılında anında ve en hızlı bir şekilde kredi kartı veren bankalar ve listesini ve kredi kartı başvurusu sırasında yapmanız gerekenlerin detaylarını bulabilirsiniz.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Başvuru yaptığınız anda kredi kartı alabileceğiniz bankalar ülkemizde de hizmet göstermektedir. Bildiğiniz üzere ülkemizde bankacılık faaliyetlerini sürdüren çoğu banka, kredi kartı başvurularını değerlendirmeye aldıktan sonra yaklaşık 1 hafta içinde kartı müşteriye iletmektedir. Bu bankaların aksine bazı bankalar da anında kredi kartı vererek müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır. İşte bu şekilde bir arayışı olan vatandaşlarımız yazımızdan yararlanarak anında kredi kartı sahibi olabilecekleri kartları ve bankaları öğrenebilirler.

Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Süre beklemeden sahip olabileceğiniz kredi kartı veren bankalar ve sundukları hizmet birçok vatandaşımız için hayati önem taşımaktadır. Nitekim birçok bankaya yapılan kredi kartı başvurusunun ardından vatandaş, başvurunun değerlendirilme süresince beklemek zorunda bırakılmaktadır. Ülkemizde faaliyette olan ve bu süreyi beklemeden de kredi kartı sahibi olabileceğiniz bankalar vardır. Bu bankalar sayesinde başvuru yaptığınız gün kredi kartını alarak hemen alış verişlerinizde kullanabilirsiniz.

ING Bonus Anında Kredi Kartı Başvurusu

Anında sahip olabileceğiniz ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için internet bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. ING Bank’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan kredi kartı başvurusunu tamamladıktan sonra size en yakın ING Bank şubesine giderek kredi kartınızı temin edebilirsiniz. Yalnız size 5 dakika içinde teslim edilen bu kredi kartının üzerinde adınız ve soyadınız yazmaz. Daha sonra isminize özel basılmış olan kredi kartınız adresinize teslim edilir.

ING bank kredi kartı başvurusu>>>>

 

ING Bonus kart başvurunuzun ardından kart şifresi almak için;

 • SIFRE yazıp bir boşluk bırakıp, kartınızın son 4 hanesinde yazan rakamları 2205’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Bu SMS’e yanıt olarak anında kart şifreniz cep telefonunuza gönderilir.

Anında Kredi Kartı Veren Şubeler

Kredi kartını anında alabileceğiniz şubeler için mahalle mahalle gezmenize gerek yoktur. Ülkemizde faaliyette bulunan bankaların resmi internet sitelerini ziyaret ederek size en yakın banka şubesinin nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Bununla beraber site üzerinde il, ilçe isimlerini ilgili yerlere girerek size en yakın şube ve bankamatikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kolayca kredi kartı alabileceğiniz bankalar listemiz ile kredi kartı almak için yapmanız gerekenler ve kredi kartlarının avantajları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Bankaların sundukları imkânlar dolayısıyla artık banka şubesine gitmeden, oturduğunuz yerden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’tan Axess kredi kartına başvuru yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. Ülkemizde internet bankacılığı hizmetini vatandaşın kullanımına ilk açan banka kuruluşlarından biri olan Akbank’ta kredi kartı başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz. Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan “Kredi Kartı Başvuru Formu”nu doldurarak kredi kartı başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu>>>>

Akbank Axess kredi kartı ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Bunlar;

 • Axess kredi kartınızla, acil nakit ihtiyaçlarınızda 48 aya varan taksitlendirmelerle anında kredi imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Kira, aidat, okul masrafı gibi ödemeniz gereken faturalarınızı Axess kredi kartını kullanarak ödeyebilirsiniz.
 • Göndereceğiniz sadece 1 SMS ile anında 500 TL tutarında kredi çekebilirsiniz.
 • Ödemesini peşin yapmış olduğunuz harcamalarınızda Axess kredi kartı ile sonradan taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Ekonomik olarak sıkıştığınız zamanlarda “Borç Ertele” seçeneği ile dilediğiniz zaman ödemeyi erteleyebilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak ve Axess kredi kartına başvurmak için internet bankacılığı dışında telefon bankacılığını da kullanarak şubeye gitmeden anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun için;

 • AXESS yazıp 5990’a kısa mesaj gönderebilir,
 • Ya da 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kolaylıkla kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Maximum Kart Başvurusu

Türkiye İş Bankası’nın kredi kartı olan Maximum karta başvurmak ve kısa sürede kredi kartına sahip olmak oldukça pratiktir. Maximum kart sahibi olmak ve kartın sunduğu avantajlardan yararlanmak için öncelikle kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Nitekim ülkemizin en köklü ve en çok müşteriye sahip bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında yer alarak Maximum kart başvurusunda bulunacak vatandaşlar için birçok kolaylık sağlamaktadır. Bu imkânlardan yararlanarak kısa sürede Maximum kart başvurusunda bulunabilir ve kartın evinize gönderilmesinin ardından alış verişlerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş bankası kredi kartı başvurusu>>>>

Anında Maximum Kart başvurusu yapabileceğiniz yöntemler şunlardır;

 • Türkiye İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz internet bankacılığı sistemiyle,
 • Telefon bankacılığı şubesi olan 0850 724 0 724 numaralı hat üzerinden Müşteri Temsilcisi’ne bağlanarak,
 • Size en yakın tüm Türkiye İş Bankası bankamatikleri ve banka şubeleriyle,
 • Hatta SMS yoluyla da Maximum kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne T.C kimlik numaranızı eksiksiz yazarak 4402’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Maximum kart da müşterilerine hızlı ve kolay kredi kartı hizmeti sağlamaktadır. Başvurunuzu inceleyen Türkiye İş Bankası yetkilileri, değerlendirmelerinin ardından en kısa sürede size geri dönüş yaparak kredi kartınızı evinize teslim etmektedir.

QNB Finansbank Card Finans Başvurusu

QNB Finansbank’ın kredi kartı Card Finans başvurusu ile anında kredi kartı talebinizi banka yetkililerine ulaştırabilirsiniz. Başvuru işlemleri için internet bankacılığını kullanarak “Card Finans Başvuru Formu”nu doldurabileceğiniz gibi telefon bankacılığı ve diğer hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız Card Finans başvurusunun ardından anında banka yetkilileri tarafından aranır, başvuru işlemleri ile ilgili tüm sorularınız yanıtlanır ve Card Finans kredi kartınız kısa sürede evinize teslim edilir.

Finansbank kredi kartı başvurusu>>>>

Bunun yanında en yakın QNB Finansbank bankamatiğinden ya da banka şubesinden de hızlı ve pratik bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank’ın Card Finans müşterilerine sunduğu avantajlar şunlardır:

 • Card Finans ile yapacağınız harcamalarda kullanacağınız “Hediye Para” ile yaptığınız alış verişleri bedavaya getirebilirsiniz.
 • Card Finans kredi kartınız ile anında ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.
 • Peşin ödeme yaptığınız alış verişlerde sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Card Finans kullanarak yapacağınız akaryakıt ve market alış verişlerinde yılda toplam 600 liraya kadar indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi World Kart Başvurusu

Yapı Kredi bankasının World kart başvurusu işlemleri için müşterilerine sunduğu birçok farklı yol bulunmaktadır. En hızlı ve en pratik kredi kartı başvurusu için hizmetlerine ara vermeden devam eden Yapı Kredi farklı yöntemler üzerinden sağladığı fırsatlarla World kart başvurusunda bulunacak vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır.

Yapıkredi Kredi kartı başvurusu>>>>

Bu avantajlarla şubeye gitmeye gerek kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde Yapı Kredi World Kart sahibi olabilirsiniz:

 • Yapı Kredi Mobil ile akıllı telefonunuzdan indireceğiniz uygulama sayesinde anında kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Online hizmet veren bankalardan olan Yapı Kredi internet bankacılığı hizmeti ile internet üzerinden World kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • WORLD yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4421’e kısa mesaj göndererek de kredi kartı başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Telefon bankacılığı hizmeti ile 444 0 444 numarasını arayarak hem kredi kartı başvurusu yapabilir hem de başvurduğunuz kredi kartı sürecini takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kart Başvurusu

Garanti Bankası’nın kredi kartı Bonus kart başvurusu için hem internet şubesini hem telefon şubesini hem de bankamatik ve size en yakın şubelerden yararlanabilirsiniz. Türkiye’de 15 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Bonus karta, Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Garanti bankası kredi kartı başvurusu>>>>

Bununla beraber 444 0 333 Alo Garanti’yi arayarak telefon şubesinden de kart başvurusu talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizin ardından en kısa sürede kredi kartınız ev adresinize gönderilmektedir. Garanti Bankası da en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır.

Kredi kartı başvurusu>>>>