VakıfBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Kredi Kartı Ücretleri ve Sorgulama

VakıfBank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Kredi Kartı Ücretleri ve Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir miyim? Kredi kartı kullanmak pek çok kişinin hayatını kolaylaştıran etmenlerin başında gelmektedir. Özellikle taksitli alışverişlerde bir hayli işe yarayan kredi kartları yanında nakit para taşımak istemeyen kişiler içinde oldukça avantajlıdır. Bu nedenle kredi kartı almak isteyen kişiler ilk olarak hangi bankadan kredi kartı almak istediklerine karar vermelidir. Çünkü her banka farklı özelliklerde ve farklı avantajlarda kredi kartı imkanı tanımaktadır. Son dönemlerde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi de Vakıfbank olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü bu banka pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. 

Eğer sizler de Vakıfbank kredi kartı başvuruları yapmak isterseniz mutlaka en kolay kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Konusunda bilgi almanız gerekmektedir. Bu yazımızda sizler için Vakıfbank kredi kartı başvuru yapmanın yollarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank Kredi Kartı

Herkesin ihtiyaçları farklıdır. Ve aynı zamanda herksin gelir düzeyi de farklıdır. Bu nedenle ilk olarak kendi ihtiyaçlarınıza en uygun kredi kartını bulmanız ve bu yönde başvurularınızı tamamlamanız gerekmektedir. Vakıfbank pek çok kredi kartı ile müşterilerine ve yine kendi bankasının müşterisi olmayan kişilere farklı özelliklerde kredi kartı imkanı tanımaktadır. Sizler de ilk olarak Vakıfbank tarafından verilen kredi kartlarının özelliklerini inceleyebilir ve daha sonra kendinize en uygun kredi kartına kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartları ise;

 • Vakıfbank Worldcard
 • Taraftar Kartlar
 • Milplus
 • Platinum
 • Rail & Miles
 • Like Card
 • Ortak Markalı Kartlar (ASES / Kamusen / Öğretmenim / Üsküdar)
 • Tercihkart
 • Ekspress Card
 • Businesscard
 • Tarımkart
 • Sanal Kart

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank tarafından kredi kartı almak isterseniz, sizler için aranan özelliklerin tamamını taşıyor olmanız gerekmektedir. Burada daha çok kredi puanlarınız incelenir. Eğer her hangi bir bankada kara listeye alınmış iseniz, sizler için kredi kartı verilmeyecektir. Yani hem gelir düzeyi yeterli olan kişiler hem de bankalarla sorun yaşamayan kişilerin başvuruları kabul edilecektir. Bu nedenle sizler ilk olarak tüm bu konulara dikkat ederek başvurularınızı yapmanız gerekir. Ayrıca Vakıfbank kredi kartı başvuruları için farklı yollar da mevcuttur. Kendinize en uygun olan yöntemlerle başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

İnternet her ne kadar çok yaygın bir hale gelmiş olsa da banka şubeleri aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Dolayısı ile şubelerden kendiniz başvurularınızı yapabilirsiniz. İlk olarak şubelere giderek, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Akabinde sizlere verilen formları doldurmanız gerekir. Ve yine sizlerden istenen belgeleri de tamamladıktan sonra kredi kartı başvurularınızı direk olarak bankadan yapabilirsiniz. Vakıfbank en iyi yanı ise kredi kartı başvurusu yaptığınız dönemde mevcutta bir işiniz olmasa bile kredi kartı vermesidir. Ama çalışmayan kişiler için kredi kartı verilmek istendiğinde mutlaka kredi puanları göz önüne alınır. Bu sayede kredi kartı başvurularınız tamamlanacaktır.

Vakıfbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Şubelerden Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi şubelere hiç gitmeden de başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için sadece sms ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Telefonlarınızdan sadece birkaç adımı takip ederek, hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı sms ile başvuru yapmayı düşünüyorsanız,  telefonlarınızın kısa msj kısmına gelip, buradan vb yazıdıktan sonra boşluk bırakıp, tc kimlik numaranızı da yazarak, 5724 telefon numarasına sms göndermeniz yeterli olacaktır.

Vakıfbank İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmanın bir diğer kolay yöntemi ise kesinlikle internet ortamından yapılan başvurular olacaktır. İlk olarak www.vakifbank.com.tr adresine giriş yaparak burada bulunan kartlar bölümünden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Web sitesine giriş yaptıktan sonra bireysel kısmına gelip, akabinde kartlar kısmına gelerek, buradan seçtiğiniz bir karta başvurularınızı yapabilirsiniz. Eğer buradan başvuru yapmayı istemezseniz arayın kısmına iletişim numaralarınızı bırakabilirsiniz. Bu sayede sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Ayrıca bu kısımdan kredi kartı sorgula seçeneğini de kullanarak kolay ve pratik bir şekilde sorgulama işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz. 

Vakıfbank Mobil Bankacılık Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank mobil internet şubelerinden kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Vakıfbank müşterisi olan herkes mobil bankacılık şubelerine giriş yaptıktan sonra burada bulunan başvurular kısmından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şubeden başvuru yaparken sizlerden diğer başvuru kanallarında istenen bazı bilgiler ve belgeler istenmez. Çünkü mobil şubede tüm bilgileriniz mevcut olduğu için ekstra bir bilgiye ihtiyaç duyulmayacaktır. Hızlı ve pratik bir şekilde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Şubeye gitmeye vakti olmayan kişiler Vakıfbank müşteri hizmetleri ile kredi kartı başvurularını yapabilirler. İlk olarak 0850 222 0 724 numaraları arayıp, ilgili menüye bağlanmanız yeterli olacaktır. Buradan direk müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak, sizlerden istenen bilgileri müşteri temsilcisine belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede çok daha kısa sürede Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

VakıfBank SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

T.C kimlik numarası bilgilerini arada bir boşluk bırakarak yazın ve 5724′ gönderin. Başvurunuz kısa sürede sonuçlanacak ve size mesaj gönderilerek haber verilecektir. Vakıfbank SMS ile anında ek kart başvurusu yapmak için EKKART yazın bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı yazarak 5724’e gönderin.

VakıfBank kredi kartı veriyor mu?

VakıfBank şubelerinden Express Card‘a başvurun, kartınızı hemen alın ve alışverişlerinizde kullanmaya hemen başlayın. … VakıfBank Express Card‘ınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilir, internette güvenle alışveriş yapabilir, cazip çözümleri ile nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

VakıfBank banka kartı başvurusu nasıl yapılır?

VakıfBank Mobil ve İnternet Bankacılığından Bankomat Kartlarım menüsünden yenileme/yeni kart talebinizi iletebilirsiniz. Bu sayede yeni gelecek kartınız temassız kart olacaktır. Dilerseniz size en yakın VakıfBank Şubesine başvurabilir, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezini de arayabilirsiniz.

VakıfBank kredi kartı borcu nasıl ödenir?

 • 0850 222 0 724 Telefon Bankacılığı
 • İnternet Bankacılığı
 • VakıfBank ATM’leri.
 • Tüm VakıfBank Şubeleri.
 • Mobil Bankacılık.
 • PTT Online Şubeleri.

VakıfBank banka kartı ücretli mi?

Sanal Bankomat Kart anında oluşur, hemen kullanılabilir ve kart ücreti yoktur. Bankomat Kart‘ınızın günlük POS ve internet alışveriş limitlerini, VakıfBank Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığı’ndan yükseltebilirsiniz.

VakıfBank Click kart başvurusu nasıl yapılır?

Click kart başvurunuzu, VakıfBank Mobil/İnternet Bankacılığı uygulamamızdan ve size en yakın VakıfBank Şubelerimizden gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank World Kart yıllık aidatı ne kadar?

VakıfBank – Worldcard
Üye İşyeri Sayısı 204249
Yıllık Kart Ücreti 168.00 TL
Yıllık Kart Ücreti (Ek Kartlar) 51.50 TL
Kart Yenileme Ücreti 10.00 TL

Vakifbank kredi kartlari hangileri?

VakıfBank Öğrenci kredi kartı limiti ne kadar?

Vakıfbank öğrenci kredi kartı limitinin belirlenmesinde göz önüne alınan bazı faktörler vardır. Vakıfbank Like Card‘ın minimum limiti 400 TL’dir.

Vakıfbankta kredi kartı kaç günde çıkar?

Vakıfbank kredi kartı ne zaman gelir? Vakıfbank Worldcard başvurusu onaylandığı takdirde 10-15 gün içerisinde kart size ulaşmış oluyor.

Kredi kartı başvurusu>>>>