Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula
16.04.2023
A+
A-

Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Akbank kredi kartı ne zaman gelir? Bilindiği üzere ülkemizde en çok tercih edilen ve en çok kullanılan  bankaların başında Akbank gelmektedir. Her bakımından müşterilerini memnun etmeyi başaran Akbank, çeşitli kredi kartları sayesinde de müşterilerinin alış veriş ihtiyaçları için cazip, imkanlar tanımaktadır. Bu nedenle artık pek çok kişi kredi kartı almak istediğinde Akbank kredi kartları arasında seçim yapmak istemektedir. Özellikle Akbank axess sayesinde giyimden, kozmetiğe ve gıda gibi alış verişlerinizde büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.

Akbank axess kredi kartı başvurusu için gerekli belgeler ve sizden istenen tüm evrakları eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğiniz takdirde her zaman avantajlı bir konuma geçmiş olacaksınız. Eğer sizlerde Akbank kredi kartlarından faydalanmak isterseniz yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı

Günümüzde artık kredi kartı kullanmayan kişi nerde ise yok gibidir. Bu nedenle vatandaşlar kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi bankadan kredi kartı almak istediklerini belirleyip, yine hangi bankanın kredi kartı avantajlı ise o yünde bir tercih yapmaktadır. Hem ödeme seçenekleri nedeni ile hem de kullanımı kolaylığı ve verdiği puanlar ile Akbank kredi kartı son derece uygun olmaktadır. Özellikle harcama yaptıkça artan cihip- para sayesinde harcamalarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Aaxsess kredi kartları ile nakit avans çekmeniz de mümkün olacaktır. Akbank kredi kartlarına uygulanan faiz oranları ise oldukça düşüktür. Bu sayede çok fazla faiz ödemesi yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın sizlere sunmuş olduğu birçok farklı kanalı tercih edebilirsiniz.  Tek bir yerden değil farklı yerlerden de kredi kartı başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacaktır. Yani Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 2 525 üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Buna ek olarak, internet bankacılığından, şubelerden veya Akbank direkt uygulamasından da başvurularınızı tamamlamanız mümkün olacaktır. Kısacası nereden başvuru yapmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Müşterilerin hizmetine sunulduğu günden bu yana pek çok kişi için Akbank axess kredi kartı, tercihinde bulunmaktadır. Hal böyle olunca hem avantajları sayesinde hem de kullanım kolaylığı sayesinde en çok başvuru yapılan kredi kartlarının başında gelmektedir. Eğer siz de hem internet ortamında hem de fiziksel mağazalarda ürün veya hizmet satın almak isterseniz, Akbank axess kredi kartı kullanımı yapabilirsiniz. Axess kredi kartının en sevilen yanlarından bir tanesi de nakit olarak yapmış olduğunuz alış verişlerinizi, daha sonra bu kart ile taksitlendirebiliyor olmanızdır. Geniş bilgi için https://www.akbank.com/tr-tr/sayfalar/default.aspx sitesini ziyaret edin.

Ayrıca kredi kartından nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans çekme hakkınız da mevcuttur. Günümüz insanlarının tüm ihtiyaçları düşünülerek, özel avantajlarla donatılmış bir kart özelliğine sahiptir. Bu nedenle pek çok kişi axess kredi kartı başvurusunda bulunmaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden, mobil şubelerden veya Akbank şubelerinden de başvurularınızı yapabilirsiniz. Gerekli şartları taşıyan herkese kredi kartı verilmektedir.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Öğrencilerin harcamalarını düşünülerek hazırlanmış olan bu kredi kartı sayesinde pek çok öğrenci öğrencilik hayatınız  daha rahat bir şekilde geçirmektedir. Axsess öğrenci kartı alan öğrenciler ilk bir yıl aidat ücreti ödememektedir. Ayrıca axsess öğrenci kartı almak isteyen öğrencilerin 18 ila 30 yaş aralığında olması gerekir. Anlaşmalı iş yerlerinden veya anlaşmalı online mağazalardan avantajlı ve indirimli bir şekilde alış verişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Belgeleri

Eğer Akbank kredi kartı için başvuru yapacaksanız bazı belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Ancak mevcutta Akbank müşterisi iseniz, sizlerden her hangi bir şekilde belge istenmeyecektir. Çünkü bankada istenilen tüm bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler üzerinden başvurularınız değerlendirmeye alınacaktır. Akbank müşterisi olamayan kişilerden istenilen belgeler ise;

  • Kimlik kartı
  • Gelir belgesi

Tüm bu gibi şartları ve evrakları yerine getirdiğiniz takdirde sizin başvurularınız da dikkate alınıp, incelenecektir. Yaklaşık 10 günlük bir inceleme süresine alındıktan sonra iletişim için verdiğiniz telefon numaralarınıza Akbank kredi kartı başvurusu ile alakalı olumu ya da olumsuz dönüşler yapılacaktır.

Akbank SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

SMS Kredi 4425 ile Akbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.
  • Kredi yazarak boşluk bırakın,
  • Vatandaşlık Numaranızı yazın,
  • 4425’e gönderin.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu NasılYapılır?

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapabilirim? Kredi kartı başvurusu yapmak için formu doldurun, kredi kartınız hemen adresinize gelsin. Ad-Soyad, Cep telefonunuzu ve TC Kimlik numaranızı girerek, hangi karta başvuru yapmak istediğinizi seçip, gönder butonuna tıklamanız yeterli.

Axess Kredi Kartı Nasıl Alabilirim?

Şimdi Axess‘e tüm kanallardan başvurabilir, başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza gelen SMS metnindeki referans kodu ile kartınızı aynı gün içinde dilediğiniz Akbank şubesinden teslim alabilirsiniz. Kartınızı gün içerisinde teslim almamanız durumunda kartınız adresinize gönderilecektir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Kaç Günde Sonuçlanır?

Kredi kartı başvurunuz genellikle 1-2 gün içerisinde, en fazla ise 1 hafta içinde sonuçlanır.

Kredi Kartı Almak İçin Neler Gerekli?

  • 18 yaşını doldurmuş olmak ya da aile bireylerinin kredi kartı sözleşmesini imzalaması,
  • Kredi notunun bankanın değerlendirmesine göre riskli seviyede yer almaması,
  • Yüksek limitli kredi kartı taleplerinde istenmesi durumunda gelir belgesi verilebilmesi.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

Kredi ve kredi kartı başvurularınızı bir tık ile takip edin!

Başvurunuzun hangi aşamada olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken çok basit. “Başvurum Nerede? “ye hemen tıklayın. Akbank Mobil ve İnternet’e girerek başvurunuzun hangi aşamada olduğunu anında öğrenin.

Akbank Kredi Kartı Aktifleştirme?

Kredi kartı şifrenizi oluşturmak için; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kredi kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin. (Örnek: KKSIFRE 1234) Akbank Kart şifrenizi oluşturmak için; BKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz Akbank Kart‘ınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin.

Kredi kartı başvurusu>>>>