Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sonucu Sorgulama

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sonucu Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Finansbank kredi kartına online başvuru yapabilir miyim? Kredi kartı kullanmak her bakımdan kişiler için faydalı durumların başında gelmektedir. Ama kredi kartı kullanırken de ödeme konusuna her zaman dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü kredi kartı aldıktan sonra mutlaka düzenli bir şekilde ödemelerinin yapılması gerekir. Aksi halde borcu biriken kişiler için bankalar faiz uygulamakla kalmayıp, kendi bankalarında kara listeye alacaktır. Bu da bankalarla olan ilişkinizin bozulmasına ve hatta ilerleyen dönemlerde bankalardan kredi çekme gibi durumların önüne geçecektir. Dolayısı ile her zaman avantajlı bir şekilde bankalardan faydalanmak isterseniz, kredi kartı ödemelerinize ve limitlerinize dikkat etmeniz gerekir. 

Finansbank ülkemizde en çok tercih edilen bankların başında gelir. Hem avantajlı kredi kartları ile hem de sağladığı krediler ile pek çok kişinin anlık ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Eğer siz de kredi kartı kullanmak isterseniz QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sizler için bu yazımızda Finansbank kredi kartının avantajlarından ve nasıl başvuru yapılacağından bahsedeceğiz. Yazımızı sonuna kadar okuyarak, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank, birkaç farklı kredi kartı ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Dolayısı ile ilk olarak bankanın verdiği kredi kartlarını, kredi kartlarının avantajlarını, ödeme seçeneklerini ve limitlerini öğrendikten sonra başvurularınızı bu yönde istediğiniz kredi kartı için kolaylıkla yapabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerden bir takım şartlar aranmaktadır. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde sizler için olumlu cevap gelecektir. Ama Finansbank kredi kartı başvurusu yapacak olan 18 ila 25 yaş aralığındaki kişilerin bir takım konuları göz önünde bulundurması gerekir. Bunlardan bir tanesi ise 18 ila 25 yaş aralığındaki kişiler için özel yıllık ücretinin uygulanmasıdır. Finansbank kredi kartı çeşitlerine bakacak olursak;

  • Cardfinans Kredi Kartı başvurusu
  • Cardfinans Xtra başvurusu
  • Cardfinans Emekli başvurusu
  • Cardfinans Hemşire başvurusu
  • Cardfinans Fix başvurusu
  • QNB First Kredi Kartı başvurusu
  • QNB First BÜMED başvurusu
  • QNB First Doctors başvurusu

Bu banka kartlarından size en uygun olanı seçtikten sonra hemen başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Finansbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Eğer Finansbank kredi kartlarından birine başvuru yapacaksanız, bu başvurularınızı Finansbank şubelerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz için en yakın Finansbank şubesine giderek, buradan daha detaylı bilgi aldıktan sonra size verilen başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sizlerden kimlik kartınız ve gelir belgeniz gibi çeşitli belgeler de istenebilir. Sizden istenen belgeleri bir arada Finansbank şubelerine sunduğunuzda kredi kartı başvurularınız daha kısa sürede sonuçlanacaktır.
Başvurunuz sonrasında sizinle alakalı bir takım araştırmalar yapılır. Diğer bankalarla olan borç ilişkilerinize, sigortanızın olup olmadığına ve gelir düzeyinize bakılır. Bu sayede kartı alıp, alamayacağınıza tam ve net bir şekilde karar verilir. Araştırmalar bir hafta veya on gün gibi bir sürede tamamlanır. Eğer kredi kartını almayı hak ediyorsanız o halde verdiğiniz iletişim adreslerinden sizlere ulaşım sağlanarak konu ile ilgili bilgilendirme yapılır. 

Finansbank Online Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı almak için vakit ayırıp, bankaya gitmenize de gerek yoktur. Her işinizi internetten görebileceğiniz gibi Finansbank kredi kartı başvurularınızı da online olarak internet üzerinden yapabilirsiniz.

Bunun için ilk etapta https://www.qnbfinansbank.com/cardfinans-kredi-karti adresine tıklamanız ve buradan ilgili menüler ile kredi kartı başvurusu yapmanız olacaktır. Burada bulunan hemen başvur kısmından sizden istene kişisel bilgilerinizi girerek ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.  Online başvuru için uygun görüldüğünüz takdirde sizin bıraktığınız iletişim adreslerinden sizlere ulaşım sağlayarak, kredi kartı başvurularınızı tamamlayacaklardır. Eğer şubeye çağrılma gibi bir durumunuz söz konusu ise sizi şubeye davet ederek, başvurularınızı tamamlamanıza yardımcı olurlar.

QNB Finansbank Cep Şube Kredi Kartı Başvurusu

Eğer hali hazırda bir Finansbank müşterisi iseniz, bunun için internet şubesini kullanmanıza ya da fiziksel şubeleri kullanmanıza gerek yoktur.  Sadece cep şubelerine şifreniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Cep şubelerine giriş yaptıktan sonra ilgili menüde yer alan kredi kartlarına başvur kısmından istediğiniz kredi kartını seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ayrıca cep şubelerinden başvuru yapmanın bir diğer avantajlı yönü ise tüm bilgilerinizin bankada olmasıdır. Yani sizlerden ekstra kişisel bilgiler veya iletişim bilgileri istenmez. Dolayısı ile cep şubeden başvuru yapmak her  zaman daha pratik ve daha kolay bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank müşterisi olan ya da olmayan herkes, Finansbank müşteri hizmetlerinden başvurularını  yapabilir. Bunun için yapmanız gereken tek işlem Finansbank müşteri hizmetleri 0850 222 0900 numarayı aramanız olacaktır. Sesli yanıt sistemini takip ederek kredi kartları kısmına bağlanıp, telefon üzerinden kolayca kredi kartı başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Finansbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılı? Gibi tüm sorularınızın yanıtını sizler için derledik.

Finansbank SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Dilerseniz cep telefonunuzdan 2273’e TC kimlik numaranızı yazıp kısa mesaj göndererek CardFinans kart başvurusu yapabilirsiniz. (SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilir.

Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu kaç günde gelir?

Finasbank kartın kişiye ulaşması kargo firmasına göre 3 ila 5 günü bulabilir

Qnb Finansbank kredi kartı hangisi?

CardFinans Nakit, QNB Finansbank‘ın banka kartıdır. Alışveriş yapmak için nakit çekmenize gerek yok. Alışverişlerinizde CardFinans Nakit banka kartınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Finansbank kart ücreti ne kadar?

Asıl Kart Yıllık Üyelik Ücreti Ek Kart Yenileme Ücreti*
CardFinans** 185,5 TL 15 TL
CardFinans Xtra 210,5 TL 15 TL
CardFinans Fix 0 TL 15 TL
Hemşire Kart 0 TL 15 TL

Finansbank yıllık üyelik ücreti iptali nasıl yapılır?

QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali için en basit yol ise kayıtlı olduğunuz şubeye giderek yıllık kart ücreti iadesi için bir dilekçe yazmanız ve bu dilekçeye aynı zamanda QNB Finansbank yıllık kart ücreti iptali yapmak istediğinizi belirtmenizdir.

Kredi kartı başvurusu>>>>