Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Yapı kredi online kredi kartı başvurusu yapılır mı? Bankalardan alabileceğiniz pek çok ürün ve hizmet mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de kredi kartlarıdır. Siz de akaryakıt ihtiyaçlarınızı, market alış verişlerinizi ya da daha farklı ihtiyaçlarınızı kredi kartları ile rahatlıkla giderebilirsiniz. Üstelik kredi kartları ile indirimler ve  taksit avantajları da mevcuttur. Bu sayede yüksek miktardaki alışverişlerinizi daha kolay bir şekilde yapma imkanına da sahip olabilirsiniz. 

Yapı kredi bankası gerek kendi müşterileri için gerekse diğer vatandaşlar için farklı özelliklerde kredi kartı imkanı tanır. Bu sayede herkes kendi bütçesine en uygun kredi kartını alıp, hemen kullanmaya başlamaktadır. Sizler de eğer yapı kredi bankası bünyesinden kredi kartı almak isterseniz, yapı kredi kredi kartı başvurusu  hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kredi karıt başvurusu yapmadan önce yazımızı sonuna kadar okuyarak, merek ettiğiniz tüm konulara da yanıt bulma şansınız olacaktır. 

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi, ülkemizdeki en  köklü bankalardan ve en büyük bankalardan biridir. Özellikle farklı çeşitlerde sunmuş olduğu kredi kartları sayesinde pek çok kişinin memnuniyetini de kazanmış bir bankadır. Sizler için farklı kredi kartı kampanyaları yapmaktadır. Bu nedenle kredi kartı başvurusu yapmadan önce sağladığı kredi kartlarını inceleyebilir ve bu yönde doğru tercihlerde bulunabilirsiniz. İşte yapı kredi bankasının sunduğu kredi kartları;

 • Yapı kredi world kart başvurusu
 • Yapı kredi world gold kart başvurusu
 • Yapı kredi world platinum kart başvurusu
 • Yapı kredi adios kart başvurusu
 • Yapı kredi adios premium kart başvurusu
 • Yapı kredi crystal kart başvurusu
 • Yapı kredi play kart başvurusu
 • Yapı kredi opet kart başvurusu
 • Yapı kredi koçailem kart başvurusu

Bu kredi kartlarının her birinin farklı özellikleri mevcuttur. Limit, ödeme seçenekleri ve verdiği puanlar farklılık göstermektedir. Dolayısı ile sizler için en uygun olan kredi kartını çeşitli başvuru kanalları yöntemi ile başvuruda bulunarak alıp, kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yapı Kredi Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Bilindiği üzere en avantajlı bankalardan bir tanesi de yapı kredi olarak faaliyet göstermektedir. Bu nedenle pek çok kişi kredi kartı kullanmak istediğinde veya mevcut kredi kartından memnun kalmadıklarında yapı kredi bankasına kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Bu nedenle sizlerde kolay ödeme seçeneklerinden veya limit gibi avantajlarından faydalanmak isterseniz hemen yapı kredi şubelerine giderek  kart başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Yapı kredi şubelerine gittiğinizde kredi kartı başvurusu yapacağınızı söylediğinizde sizler için bir form verilecektir. Formu doldurduktan sonra aylık gelir bilgileriniz ve diğer bankalarla olan çalışma şekilleriniz detaylı bir şekilde incelenir. Bu yönde sizlere kredi kartı sağlanmış olur. Başvurularınız için yapı kredi müşterisi olun ya da olmayan banka şubelerine giderek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi kredi kartlarında verdiği avantajlarının yanında müşterilerine kolay kredi kartı başvurusu yapma avantajları da sağlamaktadır. Yani sadece sms yolu ile de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İlk olarak hangi kredi kartını kullanmak istediğinizi belirleyip, akabinde cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne gelip, buradan başvuru yapabilirsiniz. Yapı kredi bankasından kredi kartı başvurusu yapmak için cep telefonlarınızın sms bölümüne gelip, burada weold yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, tc kimlik numaranızı da yazıp, 4407 numarasına sms göndermeniz yeterli olacaktır.  Başvurularınız değerlendirmeye alındıktan kısa bir süre sonra sizlere olumlu ya da olumsuz yanıt gelecektir. Yapı kredi sms yöntemi ile kredi kartı başvurusu yapmak bu kadar kolaydır.

Yapı Kredi Online Kredi Kartı Başvurusu

Eğer yapı kredi online başvuruda bulunmak isterseniz o halde https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu adresine giriş yaptıktan sonra ilk olarak kredi kartları ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve bu menü üzerinden başvurularınızı internet üzerinden yapabilirsiniz. Sizden istene kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girdikten sonra hemen online olarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer bunun için vaktiniz yoksa o zaman menü üzerinde yer alan beni ara kısmını tıklayarak telefon  numaranızı bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizi arayarak tüm bilgilerinizi ve kredi kartı başvurunuzu alacaktır. Gerekli incelemelerin ardından sizlere olumlu veya olumsuz dönüşler sağlanır.

Yapı Kredi Mobil İle Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi kendi müşterilerine özel mobil bankacılık hizmeti vermektedir. Dolayısı ile sizlerde yapı kredi müşterisi iseniz mobil bankacılık üzerinden kolayca kredi karıt başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı kredi mobil uygulaması ile kredi kartı başvurusu yapmak için şifrenizle cep şubeye giriş yapabilirsiniz. Ürün ve hizmetler kısmından istediğiniz kredi kartını seçerek başvurularınız kolay bir şekilde yapmanın mümkün olacaktır. Bu aşamada sizlerden diğer başvuru kanallarında olduğu gibi her hangi bir şekilde kişisel bilgiler veya iletişim bilgileri istenmez. Çünkü zaten müşterisi olduğunuz için tüm bilgiler yapı kredi sistemlerinde mevcut olacaktır. Burada gerekli incelemelerin yapılmasından sonra başvurunuz değerlendirmeye  alınır.

Yapı Kredi İnternet Şubesi Başvurusu

Yapı kredi bankası müşterileri için cep şubenin yanında internet şubeleri de kredi için destek vermektedir. Www.yapikiredi.com.tr adresine giriş yaparak, internet bankacılığı şifreniz ile kredi kartları bölümünü inceledikten sonra başvuruda bulunabilirsiniz. Buradan kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay ve pratik bir yöntem olacaktır.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Dijital olarak veya şubelerden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi direk müşteri temsilcilerine bağlanarak ta kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer kredi karıt başvurularınızı telefon üzerinden yapmak isterseniz 444 0 444 numaralı hatta bağlanabilirsiniz. Sizler için tüm bilgiler müşteri hizmetleri tarafından verilir. Ve bu yönde kredi kartı başvurularınız tamamlanmış olur. Yapı kredi kredi kartı başvuru yapmak için sizlere verdiğimiz yöntemlerden her hangi birini kullanmanız yeterli olacaktır. Uygun görüldüğünde kredi kartınız adresinize gönderilir.

Resmi siteden başvuru: https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu 

Yapı Kredi kredi kartı nasıl alabilirim?

444 0 444 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kredi kartı başvurunu yapabilir ve başvurunuzu takip edebilirsiniz.

Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

 • Bireysel kredi başvurunuzu SMS ile sorgulamak için
 • Şeklinde 4407’ye sms olarak gönderebilirsiniz.

Yapı Kredi ek kart başvurusu nasıl yapılır?

 • Yapı Kredi şubelerinden,
 • Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden,
 • 444 0 446 / 0850 222 0 446 Yapı Kredi VIP Line’dan.
 • EKKART yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 4454’e SMS göndererek.

Yapı Kredi ücretsiz kredi kartı hangisi?

Yıllık kart ücreti olmayan yeni kartınız World Eko…

World Eko kartınızın temassız özelliği ile, 350 TL ve altındaki alışverişlerinizi imzaya ve şifreye gerek olmadan, 350 TL üzerindeki alışverişlerinizi kart şifrenizi girerek hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Yapı Kredi kredi kartı nerede?

Yapı Kredi Kuryenet Takip Telefon Numarası

444 93 93 numaralı Kuryenet Çağrı Merkezini arayıp kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kartınızın nerede olduğunu Kuryenet’in gönderi takip ekranı üzerinden de takip edebilirsiniz

World kart yıllık aidat ne kadar?

1 Ocak 2023 Öncesi Ücretler Tahsilat Periyodu
Asıl Kart
Worldcard 139,50 Yıllık
World Gold 158,50 Yıllık
World Platinum 178,50 Yıllık

Koçailem kartı nasıl alınır?

Koç bayisi, emeklisi ya da Koç Üniversitesi öğrencisiysen buradan üyelik başvurusu yapabilirsin. Çalışan olarak aileni KoçAilem‘li yapmak istiyorsan, başvuru için üye girişi yapmalısın. Dilersen başvurularını 444 0 447 KoçAilem Çağrı Merkezi üzerinden de gerçekleştirebilirsin.

Kredi kartı başvurusu>>>>