ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgulama

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

ING Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? ING Bank şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir miyim? ING bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? ING bank şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir miyim? Pek çok kişinin severek kullandığı kredi kartlarından biri de kesinlikle ING bankasının sunduğu kredi kartlarıdır. Bu kartı almak için çeşitli koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca banklarla çalışmalarınız da mutlaka göz önüne alınacaktır. Yani bankalarla bir sorun yaşamadan çalışma yapıyorsanız, mutlaka ING bankasından kredi kartı talep edebilirsiniz.

Çünkü bu banka bir çok avantajları da beraberinde getirmektedir. Bu sayede tüm alış verişleriniz daha verimli ve daha uygun fiyatlara denk gelecektir.

Ayrıca ING bankasından kredi kartı aldığınızda mutlaka aylık ödemelerinizi düzenli bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir. Çünkü aylık ödemelerde bir aksaklı yaşandığı takdirde, banka tarafından kara listeye alınmanız söz konusu olacaktır. Kara listeye alınan kişiler ise bankalardan kredi çekmekte zorlanmaktadır.

Eğer ING bankasından kredi kartı almak istiyorsanız ve şubelere gitmek için belli bir vakit harcamak istemiyorsanız bunun için şubeye gitmeden kredi kartı başvurularında bulunmanız adına çeşitli seçenekler sunulmuştur. Sizler için bu yazımızda ING bank kredi kart başvurusu  hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de yazımızı sonuna kadar okuyarak ING bank bünyesinden rahatlıkla kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING bank yaptığı bir takım kampanyaları ve avantajları sayesinde ülkemizde en çok tercih edilen banaklardan biridir. Her zaman müşterisinin memnuniyetini düşünerek kampanyalar hazırlayan bu banka sadece krediler için değil verdiği kredi kartları için de pek çok özellik ve seçenek sunmaktadır. Dolayısı ile sizler de her alış verişinizde ING bank kredi kartlarından faydalanabilirsiniz. Burada sizlere tek bir kredi kartı yerine birden fazla kredi kartı imkanı sağlanmıştır. Yani kendi bütçenize uygun kredi kartını yine kendiniz seçip, hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer her hangi bir banka tarafından kırmızı çizginiz yoksa yani kara listede değil iseniz sizler için de ING bakası kredi kartı verecektir. Ayrıca ING bankası sadece bankalardaki durumunuza değil, buna ek olarak gelir durumunuza da dikkat etmektedir. Düzenli bir gelir sahibi değil iseniz banka tarafından verilen kredi kartlarından faydalanmazsınız. Bu nedenle sizlerden gelir belgesi ve kazanç belgesi gibi çeşitli belgeler de istenmektedir.  Siz de ilk olarak ING bankasının verdiği kredi kartlarını inceleyebilirsiniz.

Çünkü bu banka tek bir kredi kartı yerine ödeme seçenekleri ve limit özellikleri gibi çeşitli özelliklerde kredi kartları sunmaktadır. Dolayısı ile ilk olarak hangi kredi kartını kullanmak istiyorsanız bu yönde bir başvuru yapmanız gerekmektedir. ING bank kredi kartı çeşitleri ise;

  • Bonus card
  • Pegasus bol bol classic kart
  • Pegasus bol bol platinum kart

Bu kredi kartları sizler için özel olarak hazırlanan kredi kartı çeşitlerindendir.  Eğer bu kredi kartlarının özelliklerini daha detaylı bir şekilde öğrenmek isterseniz mutlaka ING bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 600 telefon numarasını arayarak, bilgi sahibi olabilirsiniz.

ING Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

ING bankasının şubeleri oldukça fazladır. Bu şubelere gidip, kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizler için hazırlanan kredi kartlarını inceleyip, akabinde müşteri temsilciniz ile görüşerek hemen başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Şubelerde sizlere ING bank kredi kartı başvurusu için çeşitli belgeler verilecektir. Bu formları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Şubelerde ilk olarak size ait olan kredi notu dikkate alınacaktır. Düşük kredi notuna sahip olan kişiler için kredi kartı çıkma ihtimali oldukça düşüktür. Buna ek olarak, yine eğer yasal takip süreci içindeyseniz, kredi kartı almanız zor bir durum haline gelecektir. Dolayısı ile her zaman bankalarla bir sorun yaşamamaya dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

ING Bank Online Kredi Kartı Başvurusu

ING bank bünyesinden kreşi kartı almak istediğinizde elbette şubelerden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Ancak şubeye gitmeden yani online olarak ta başvurularınızı kolaylıkla yapmanız mümkündür . Eğer şubeye gitmeden yani internet aracılığı ile başvuru yapacaksanız http://www.ING.com.tr/ adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan kartlar menüsünden hızlıca başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Online kredi kartı başvuruları için yine online bir form karşınıza çıkar. Bu formu doldurduktan sonra, bilgileriniz incelenerek, kredi kartı başvurunuz değerlendirmeye  alınır. Çok kısa bir süre sonra ise kredi karıt başvurularınız hakkında olumlu ya da olumuz dönüşler sağlanacaktır.

ING Bank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Sizler için en kolay yöntemlerden bir tanesi de kesinlikle sms olarak kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır. Burada kartların isimlerine ve özelliklerine göre kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.  Eğer sms yolu ile kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz sizlere vereceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Eğer bonus card kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz cep telefonlarınızın kısa mesaj kısmından kart boşluk tc kimlik numarası yazdıktan sonra 2205 numaraya sms göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Sizler de ING pagasus bolbol classic kart başvurusu yapmayı düşünüyorsanız o halde ppgklasik yazıp akabinde tc kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 2205 telefon numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • Öte yandan pegasus bolbol premium kart başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilk etapta telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip, pgs yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, tc kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 2205 telefon numarasına sms gönderebilirsiniz.

ING Bank Mobil Kredi Kartı Başvurusu

Bu özellik sadece ING bak müşterilerinin kullanabileceği yöntemlerden biridir. ING kredi kartı başvurusu ING mobil şubeden çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Zaten hali hazırda müşterisi olduğunuz için banka sizlerden belgeler veya çeşitli bilgiler istemeyecektir. Mobil cep şubelerine giriş yaptıktan sonra kartlar kısmına gelerek başvurularınızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

ING Bank SMS ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Kredi yazarak bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaramızı eksiksiz ve doğru biçimde yazdıktan sonra 2205’e bu bilgileri kısa mesaj olarak göndermek yeterli oluyor. Bu şekilde SMS attığımızda ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış oluyoruz.

ING Bank kredi kartı aidatı var mı?

Yıllık Kart Ücreti; Standart Bonus Kart ücreti 160 TL, Bonus Plus Kart ücreti 185 TL, Bonus Premium Kart ücreti 185 TL, Bonus Platinum Kart ücreti 208 TL, Özel Bankacılık Kredi Kartı ücreti 208 TL, Pegasus Classic Kart ücreti 92 TL, Pegasus Premium Kart ücreti 250 TL, Bonus Business Kart ücreti 213 TL ve Bonus KOBİ

ING Bank kredi kartı başvurum nerede?

Müşterimizseniz, kullanıcı kodu / TCKN ve şifreniz ile ING Mobil’e giriş yaptıktan sonra en alt kısımda yer alan Başvurular bölümünden Başvuru Takip adımını seçerek son 6 aydır yapmış olduğunuz tüm başvurularınızı görüntüleyebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>