Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
30.04.2023
A+
A-

Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Garanti bankası şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir miyim?  Gibi sorular pek çok kişinin aklında oluşan başlıca sorulardan biri olmaktadır. Bilindiği üzere kredi kartları bilinçli bir şekilde kullanıldığı takdirde hem ödemelerinizi hem de alış verişlerinizi daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde bir hayli popüler olan kredi kartlarından biir de garanti bankasına ait olan çeşitli kredi kartlarıdır. 

Pek çok kişi garanti bankasının kredi kartlarını kullanmak istemektedir. Çünkü sağladığı avantajlar nedeni ile her zaman alış verişlerde artı özelliklere sahiptir. Ama garanti bankasından kredi kartı almak isteyen kişiler mutlaka garanti bankasının şartlarına uyum göstermeli ve bu yönde tüm evraklarını eksiksiz hazırlamalıdır. Aksi halde garanti bankası tarafından sunulan hiçbir kredi kartını alamazsınız. Özellikle bankalara borçları olan kişiler ve bankalar tarafından yasal takip, sürecine alınan kişiler için kredi kartı almak biraz daha zordur. Bu nedenle garanti bankası başta bankalar ile olan ilişkinize bakmakta ve yine aylık düzenli gelirinizin olup, olmadığına bakmaktadır. Dolayısı ile kredi kartı limitine göre belli bir düzenli gelirinizin olması ve bankalarla bir probleminizin olmaması halinde garanti bankasından istediğiniz kredi kartını hemen alabilirsiniz.

Sizler için bu yazımızda garanti bankası BBVA kredi kartı başvuruları hakkında ve yine garanti bankası online kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Siz de bu bilgiler ışığında hemen ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kartını seçip, kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bankası hem banka müşterisi olan kişiler için hem de müşterisi olmayan kişiler için birkaç farklı kredi kartı imkanı tanımaktadır. Her kredi kartının özellikleri birbirinden farklıdır. Yani sağladığı avantajlar ve ödeme seçenekleri birbirinden farklı olarak vatandaşlara sunulur. Hal böyle olunca gelir ve gider durumlarınıza göre aylık ödemesini planlayabileceğiniz şekilde kendiniz için kredi kartı seçip, hemen başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca garanti bankası bünyesinde sunulan en güzel avantaj ise bir bonusun 1 tl değerinde olmasıdır. Yani alış verişlerinizden bonus kazandıkça, kazandığınız harcamalar ile yeni alış verişler yapabilirsiniz.

İşte garanti bbva kredi kartları;

 • Bonus kart başvurusu
 • Bonus Gold başvurusu
 • Bonus Platinum
 • Bonus American Express başvurusu
 • Bonus Flexi başvurusu
 • Bonus Genç Kredi Kartı başvurusu
 • Bonus Business kart başvurusu
 • Bonus Easy kart başvurusu
 • Bonus Trink kart başvurusu
 • Bonus Taraftar başvurusu (BJK / Fenerbahçe / GS / Trabzonspor)
 • Shop & fly başvurusu
 • Miles and Smiles başvurusu

Tüm bu kredi kartlarının özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek isterseniz, Garanti bankasının resmi web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak kredi kartı başvurunuzu ne şekilde yapacaksanız, yine alacağınız kredi kartının özelliklerini de bu sayede öğrenmeniz mümkün olacaktır. Örneğin müşteri hizmetleri ile bir başvuru yapmayı planlıyorsanız, Garanti bankasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size uygun olan kredi kartının özelliklerini müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti kredi kartı başvurusu yapmak isteyen birden fazla başvuru kanallarını kullanabilirler. Yani başvurularınızı şubeden, online olarak veya müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerin mutlaka kendilerinden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde bankaya vermesi gerekir. Bu sayede kredi kartı başvuru aşaması zamanında sonuçlanacaktır. Ayrıca Garanti bankası kredi kartlarından her hangi birine başvuru yapacak olan kişilerin sadece şubeye gitmelerine de gerek yoktur. Yani şubeye gitmeden de online olarak Garanti bankası BBVA kredi kartı başvurusu yapması mümkündür.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası tarafından verilen kredi kartlarından birini kullanmak isterseniz, şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer şubeye gitmek için vaktiniz yoksa evinizden veya iş yerlerinizden internet aracılığı ile hemen kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise https://www.garantibbva.com.tr/tr adresine giriş yapmanız olacaktır. Bu adrese giriş yaptıktan sonra bireysel kısmında yer alan menüden kartları tıklayarak başvuru yapmanız olacaktır. Başvurularınızı internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizler için garanti bankası bir form verecektir. Bu formu doldurduktan sonra ise hangi kredi kartına başvuru yapacaksanız, bu yönde gelir araştırması ve diğer bankalar ile alakalı geçmişiniz incelenecektir. Daha sonra ise yapılan incelemeler neticesinde sizlere için olumlu ya da olumsuz yönde başvuru sonuçlarınız iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere aktarılır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Eğer kredi kartınızı seçtiyseniz ve bu yönde gerekli araştırmalar sonunda kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Şubelerden ve internet web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri üzerinden de kolaylıkla başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Burada yapmanız gereken ilk işlem ise Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, bilgi almak ve daha sonra başvurunuzu bizzat yapmak olacaktır.

444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, seslendirme yöneltmesi ile ilgili menüye bağlanabilirsiniz. Sizden kredi kartı başvurusu yapmanız adına 1 – 5 –  2 – 1 –  1 tuşlaması yapmanız istenecektir. Tuşlamaları doğru bir şekilde yaparak, kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

En sevdiğiniz markalardan size özel indirim ve ödeme avantajlarıyla alışverişe başlamak ve bonus kazanmak için Garanti kredi kartı başvurunuzu, online olarak Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş aracılığıyla ya da şubelerimizden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Hemen Çıkar Mı?

Kredi Kartı Kaç Günde GelirKredi kartınız, başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası kredi kartı şifresi alma işlemi oldukça kolaydır. Şifrenizi almak için Garanti Bankası’nın resmi web sitesini veya mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, şifre almak için Garanti Bankası şubelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak şifre almak için, öncelikle “kredi kartı” sekmesine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra “kredi kartı şifresi alma” seçeneğine tıklayarak işleminizi başlatabilirsiniz. İşlem sırasında sizden bazı kimlik bilgileri ve kredi kartı bilgileri istenebilir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra, yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Garanti Bankası şubeleri aracılığıyla şifre almak istiyorsanız, şubeye gitmeniz ve kimlik belgenizle birlikte kredi kartınızı göstermeniz yeterlidir. Şubedeki müşteri hizmetleri temsilcisi, size yeni bir şifre vermenize yardımcı olacaktır.

İşlem sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Bankası kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanabilirsiniz:

 • Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçin: Başvuru sonucunuzu öğrenmek için Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi, başvuru durumunuzu size söyleyecektir.
 • Garanti Bankası’nın web sitesini kullanın: Başvuru sonucunuzu öğrenmek için Garanti Bankası’nın resmi web sitesine giriş yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru sayfasına gidin ve başvuru durumunuzu kontrol edin.
 • Garanti Bankası şubelerini ziyaret edin: Başvuru sonucunuzu öğrenmek için en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz. Şubedeki müşteri hizmetleri temsilcisi, başvuru durumunuzu size söyleyecektir.

Başvuru sonucu genellikle kısa bir süre içinde belirlenir ve size iletilir. Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgi alamazsanız, Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçmenizi öneririm.

Garanti Bankası Kredi Kartı Kapatma

Garanti Bankası kredi kartı kapatma işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 • Garanti Bankası müşteri hizmetleriyle iletişime geçin: Garanti Bankası müşteri hizmetleri, kredi kartı kapatma işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi, size gerekli bilgileri verecek ve kapatma işlemini tamamlayacaktır.
 • Garanti Bankası şubelerini ziyaret edin: Kredi kartı kapatma işlemini gerçekleştirmek için en yakın Garanti Bankası şubesine gidin. Şubedeki müşteri hizmetleri temsilcisi, size gerekli bilgileri verecek ve kapatma işlemini tamamlayacaktır.
 • Garanti Bankası’nın web sitesini kullanın: Kredi kartı kapatma işlemini gerçekleştirmek için Garanti Bankası’nın web sitesine giriş yapabilirsiniz. “Kredi Kartları” bölümüne tıklayın ve “Kart İşlemleri” altında “Kartımı Kapatmak İstiyorum” seçeneğini seçin. İşlem sırasında size kimlik bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi sağlamanız istenecektir.

Kredi kartınızı kapatmadan önce, tüm borçlarınızı ödemeniz ve kartınızın kapatılması için gereken tüm prosedürleri takip etmeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca, kredi kartı kapatma işleminin kredi notunuzu etkileyebileceğini de unutmayın.

Garanti Bonus Kartı Kimler Alabilir?

Bonus Genç sadece 18-25 yaş arası gençler için!

Bonus Genç Kredi Kartınla; kampanyalara katıl, bonus fırsatlarından faydalan, kart ücreti ödemeden bol bol bonus kazan!

Garanti Bankası Temassız Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Trink ile günlük alışverişlerinize biraz hız katmak ve bu özel ödeme deneyimini yaşamak için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile kolayca Bonus Trink başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Banka Kartı Ne Zaman Gelir?

Garanti BBVA hesap kartı teslim süresi yaklaşık 10 gündür. Banka müşterisi olunması halinde 7 iş günü içerisinde Garanti BBVA bankamatik kartı teslim alınabilir.

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veriyor Mu?

Öte yandan ev hanımlarına özel kredi kartları olmasa da bazı bankalar; internet aramaları, reklam, kampanya ve vb. kredi kartı ürünleriyle öne çıkıyor. Bunlar şu şekilde sırlanabilir: Garanti Bankası Enpara

Garanti Kredi Kartı Kullanıma Nasıl Açılır?

Ek kartlarınız ve banka kartlarınız da dahil olmak üzere tüm Garanti BBVA kartlarınız için TERCIH yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Tek bir Paracard’ınız için onay vermek isterseniz AÇIK yazıp kart son 6 haneyi 3340’a gönderebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>