Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
26.08.2021
A+
A-

Garanti bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Garanti bankası şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapabilir miyim?  Gibi sorular pek çok kişinin aklında oluşan başlıca sorulardan biri olmaktadır. Bilindiği üzere kredi kartları bilinçli bir şekilde kullanıldığı takdirde hem ödemelerinizi hem de alış verişlerinizi daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde bir hayli popüler olan kredi kartlarından biir de garanti bankasına ait olan çeşitli kredi kartlarıdır. 

Pek çok kişi garanti bankasının kredi kartlarını kullanmak istemektedir. Çünkü sağladığı avantajlar nedeni ile her zaman alış verişlerde artı özelliklere sahiptir. Ama garanti bankasından kredi kartı almak isteyen kişiler mutlaka garanti bankasının şartlarına uyum göstermeli ve bu yönde tüm evraklarını eksiksiz hazırlamalıdır. Aksi halde garanti bankası tarafından sunulan hiçbir kredi kartını alamazsınız. Özellikle bankalara borçları olan kişiler ve bankalar tarafından yasal takip, sürecine alınan kişiler için kredi kartı almak biraz daha zordur. Bu nedenle garanti bankası başta bankalar ile olan ilişkinize bakmakta ve yine aylık düzenli gelirinizin olup, olmadığına bakmaktadır. Dolayısı ile kredi kartı limitine göre belli bir düzenli gelirinizin olması ve bankalarla bir probleminizin olmaması halinde garanti bankasından istediğiniz kredi kartını hemen alabilirsiniz.

Sizler için bu yazımızda garanti bankası BBVA kredi kartı başvuruları hakkında ve yine garanti bankası online kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Siz de bu bilgiler ışığında hemen ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kartını seçip, kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti bankası hem banka müşterisi olan kişiler için hem de müşterisi olmayan kişiler için birkaç farklı kredi kartı imkanı tanımaktadır. Her kredi kartının özellikleri birbirinden farklıdır. Yani sağladığı avantajlar ve ödeme seçenekleri birbirinden farklı olarak vatandaşlara sunulur. Hal böyle olunca gelir ve gider durumlarınıza göre aylık ödemesini planlayabileceğiniz şekilde kendiniz için kredi kartı seçip, hemen başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca garanti bankası bünyesinde sunulan en güzel avantaj ise bir bonusun 1 tl değerinde olmasıdır. Yani alış verişlerinizden bonus kazandıkça, kazandığınız harcamalar ile yeni alış verişler yapabilirsiniz.

İşte garanti bbva kredi kartları;

 • Bonus kart başvurusu
 • Bonus Gold başvurusu
 • Bonus Platinum
 • Bonus American Express başvurusu
 • Bonus Flexi başvurusu
 • Bonus Genç Kredi Kartı başvurusu
 • Bonus Business kart başvurusu
 • Bonus Easy kart başvurusu
 • Bonus Trink kart başvurusu
 • Bonus Taraftar başvurusu (BJK / Fenerbahçe / GS / Trabzonspor)
 • Shop & fly başvurusu
 • Miles and Smiles başvurusu

Tüm bu kredi kartlarının özelliklerini detaylı bir şekilde incelemek isterseniz, Garanti bankasının resmi web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak kredi kartı başvurunuzu ne şekilde yapacaksanız, yine alacağınız kredi kartının özelliklerini de bu sayede öğrenmeniz mümkün olacaktır. Örneğin müşteri hizmetleri ile bir başvuru yapmayı planlıyorsanız, Garanti bankasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek size uygun olan kredi kartının özelliklerini müşteri temsilcilerine sorabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti kredi kartı başvurusu yapmak isteyen birden fazla başvuru kanallarını kullanabilirler. Yani başvurularınızı şubeden, online olarak veya müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerin mutlaka kendilerinden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde bankaya vermesi gerekir. Bu sayede kredi kartı başvuru aşaması zamanında sonuçlanacaktır. Ayrıca Garanti bankası kredi kartlarından her hangi birine başvuru yapacak olan kişilerin sadece şubeye gitmelerine de gerek yoktur. Yani şubeye gitmeden de online olarak Garanti bankası BBVA kredi kartı başvurusu yapması mümkündür.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası tarafından verilen kredi kartlarından birini kullanmak isterseniz, şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer şubeye gitmek için vaktiniz yoksa evinizden veya iş yerlerinizden internet aracılığı ile hemen kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise https://www.garantibbva.com.tr/tr adresine giriş yapmanız olacaktır. Bu adrese giriş yaptıktan sonra bireysel kısmında yer alan menüden kartları tıklayarak başvuru yapmanız olacaktır. Başvurularınızı internet üzerinden çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizler için garanti bankası bir form verecektir. Bu formu doldurduktan sonra ise hangi kredi kartına başvuru yapacaksanız, bu yönde gelir araştırması ve diğer bankalar ile alakalı geçmişiniz incelenecektir. Daha sonra ise yapılan incelemeler neticesinde sizlere için olumlu ya da olumsuz yönde başvuru sonuçlarınız iletişim bilgileriniz üzerinden sizlere aktarılır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Eğer kredi kartınızı seçtiyseniz ve bu yönde gerekli araştırmalar sonunda kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Şubelerden ve internet web sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetleri üzerinden de kolaylıkla başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Burada yapmanız gereken ilk işlem ise Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, bilgi almak ve daha sonra başvurunuzu bizzat yapmak olacaktır.

444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak, seslendirme yöneltmesi ile ilgili menüye bağlanabilirsiniz. Sizden kredi kartı başvurusu yapmanız adına 1 – 5 –  2 – 1 –  1 tuşlaması yapmanız istenecektir. Tuşlamaları doğru bir şekilde yaparak, kredi kartı başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

Garanti BBVA kart başvurusu nasıl yapılır?

En sevdiğiniz markalardan size özel indirim ve ödeme avantajlarıyla alışverişe başlamak ve bonus kazanmak için Garanti kredi kartı başvurunuzu, online olarak Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş aracılığıyla ya da şubelerimizden yapabilirsiniz.

Garanti kredi kartı hemen çıkar mı?

Kredi Kartı Kaç Günde GelirKredi kartınız, başvurunuzu takip eden 2 hafta içerisinde size ulaşır.

Garanti Bonus Kart kimler alabilir?

Bonus Genç sadece 18-25 yaş arası gençler için!

Bonus Genç Kredi Kartınla; kampanyalara katıl, bonus fırsatlarından faydalan, kart ücreti ödemeden bol bol bonus kazan!

Garanti Bankası temassız kart başvurusu nasıl yapılır?

Bonus Trink ile günlük alışverişlerinize biraz hız katmak ve bu özel ödeme deneyimini yaşamak için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil ve 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ile kolayca Bonus Trink başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası banka kartı ne zaman gelir?

Garanti BBVA hesap kartı teslim süresi yaklaşık 10 gündür. Banka müşterisi olunması halinde 7 iş günü içerisinde Garanti BBVA bankamatik kartı teslim alınabilir.

Garanti Bankası ev hanımlarına kredi kartı veriyor mu?

Öte yandan ev hanımlarına özel kredi kartları olmasa da bazı bankalar; internet aramaları, reklam, kampanya ve vb. kredi kartı ürünleriyle öne çıkıyor. Bunlar şu şekilde sırlanabilir: Garanti Bankası Enpara

Garanti kredi kartı kullanıma nasıl açılır?

Ek kartlarınız ve banka kartlarınız da dahil olmak üzere tüm Garanti BBVA kartlarınız için TERCIH yazıp 3340’a gönderebilirsiniz. Tek bir Paracard’ınız için onay vermek isterseniz AÇIK yazıp kart son 6 haneyi 3340’a gönderebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>

Yazımızı Beğendiniz Mi?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.