Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sonucu Sorgulama

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sonucu Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Şekerbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Şekerbank şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapılır mı? Gerek market alış verişleri için olsun gerekse, yüklü miktardaki alış verişler için olsun kredi kartı ile ödeme yapmak oldukça kolay ve avantajlı olarak görülmektedir. Bu nedenle hemen herkes kredi kartı başvurusunda bulunmaktadır. Üstelik bazı kredi kartları ödeme kolaylığı nedeni ile oldukça cazip imkanlar da sağlamaktadır. Alacağınız kredi kartı sayesinde yüklü miktardaki alış verişlerinizde taksit yaptırabilirsiniz. Ayrıca kredi kartını aldığınızda sizlere tanınan süre içinde ödemelerinizi düzenli ve zamanında yaptığınız takdirde bankalardaki kredi notunuz da yükselecektir. Şekerbank kredi kartı kullanmanız karşılığında çeşitli ürünlerde yapılan indirimlerden faydalanabilir, taksitlere böldürebilir ve yaptığınız alış verişlerden para puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank kredi kartı kullanımı yapan kişiler nakit avans çekebiliyor.

Yani her bakımdan kullanışlı ve avantajlı olan Şekerbank kredi kartı başvurusu sayesinde siz de artık alış verişlerinizi daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda sizler için sms ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır gibi sorulara yanıt verdik. Yazımızı sonuna kadar okuyarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank kredi kartı almak isteyen kişiler eğer bu bankanın müşterisi ise daha kolay bir şekilde kredi kartını alabilirler. Ama Şekerbank sadece kendi müşterileri için değil, aynı zamanda da farklı kişiler için de kredi kartı vermektedir. Yani bankanın şartlarını sağlayan herkes, kolaylıkla Şekerbank kredi kartına sahip olabilir. Kredi kartının avantajları sadece alış verişlerde değil, aynı zamanda da kredi çekmek istediğinizde de sizler için hep olumlu yönde olacaktır. Çünkü kredi kartı kullanımı yapan ve düzenli bir şekilde ödemelerini  yapan kişilerin kredi notları yükselecektir. Kredi kartına sahip olmanın ise birkaç farklı alternatif yolu mevcuttur. Ama her ne kanalla kredi kartına başvuru yaparsanız yapın mutlaka kara listede olmamanız gerekir. Aksi halde tarafınıza kesinlikle kredi kartı çıkmayacaktır. Aynı zamanda Şekerbank bünyesinden kredi kartı almak istediğinizde bankaya düzenli bir şekilde ödemelerinizi yapacağınıza dair, çeşitli teminatlar göstermeniz de gerekebilir. Yani geliri olmayan kişiler için bankalar kredi kartı vermemektedir.

Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz çeşitli kanalalar ise;

 • Şeker bank bonus kart başvurusu
 • Memleketim bonus başvurusu
 • Bütçem benim bonus kart başvurusu
 • Şeker kart başvurusu
 • Taraftar kart başvurusu
 • Koop kart bonus başvurusu

Verdiğimiz bu seçenekteki kredi kartlarından kendinize uygun olanı seçip, başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için ise https://www.sekerbank.com.tr/ adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Şekerbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Eğer Şekerbank kredi kartı almak isterseniz bankanın şubelerini ziyaret ederek, istediğiniz kart için başvurularda bulunabilirsiniz. Görevlilerden bilgi aldıktan sonra sizlere verilen şartları yerine getirerek, hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İlk etapta görevliler Şekerbank kredi kartları hakkında ve avantajları hakkında sizleri bilgilendirecektir. Akabinde karta sahip olmanız için gerekli evrakları sizlerden isteyerek, başvurunuzun tamamlanmasını isteyeceklerdir. Şekerbank kredi kartı başvuruları yaptığınızda gerekli şartları taşıdığınızda sizlere mutlak olumlu dönüşler de sağlanmış olacaktır. Bu nedenle sizden istenen bilgileri ve evrakları kesinlikle eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Kredi kartı başvurularınız bir hafta ila 15 gün içinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanır. Eğer siz de Şekerbank şubelerden kredi kartı almak isterseniz https://www.sekerbank.com.tr/enyakinsekerbank adresini tıklayarak, kendinize en yakın şubeyi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Şekerbank Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Eğer Şekerbank şubelerine gitmeye vaktiniz yoksa şubeye gitmeden de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu için sms yöntemini kullanacaksanız eğer, bunun için bankanın verdiği yöntemi kullanmanız gerekmektedir. Bu yöntem hem kolay hem de oldukça pratiktir. Yani herhangi bir şekilde yorulmadan veya şubelere gitmeden de kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Sms yöntemi ile kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra, belli bir süre sizinle alakalı bir araştırma yapılır. Kredi kartı almanıza bir engel yok ise bununla ilgili tarafınıza olumlu dönüşler sağlanır.

Sms ile kredi kartı yapmak için takip etmeniz gereken adımlar ise;

 • Şeker bonus kredi kartı almak isterseniz cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelip, buradan bonus yazdıktan sonra boşluk bırakıp, tc. Kimlik numaranızı da yazmanız gerekir. Akabinde 1953 numaraya sms gönderebilirsiniz.
 • Bütçem benim bonus kredi kartına başvuru yapmak istediğinizde ise büyük harflerle bütçem yazdıktan sonra tc. Kimlik numaranızı da yazıp, 1953 telefon numarasına sms gönderebilirsiniz.
 • Şeker kart başvurusu yapmak istediğinizde ise sekerkart yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, akabinde tc kimlik numaranızı yazıp, 1953 telefon numarasına sms gönderebilirsiniz.

Şekerbank sms kredi başvurusu>>>>

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

Şubeye giderek veya sms yöntemleri ile kredi kartına başvuru yapabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerinden de kredi kartı isteyebilirsiniz. Üstelik müşteri hizmetlerinden başvuru yapmak diğer yöntemlere göre daha kolay ve daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Şekerbank müşterileri, müşteri hizmetlerini arayarak sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile kredi kartı başvurularını tamamlayabilirler. Öte yandan Şekerbank müşterisi olmayan kişiler de yine 0850 222 78 78 Şekerbank bank müşteri hizmetini arayarak, kredi kartı başvurusu yapabilirler. Buradan arama yaptığınızda sesli yanıt sistemi sizi gerekli menülere yönlendirecektir. Sesli yanıt sisteminin yönlendirmesine uygun olarak hemen başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. 

Şekerbank İnternet Bankacılı Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank mobil kullanıcıları mobil bankacılık üzerinden kısa sürede hemen kredi kartı başvurularını tamamlayabilir. Eğer mobil bankacılık kullanmıyorsanız o halde https://www.sekerbank.com.tr/ adresine giriş yaparak, istediğiniz kredi kartı için hemen başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Şeker bonus, şeker kart, bütçem benim gibi çeşitli kredi kartları kullanıcılarının imkanlarına sunulmaktadır. Burada web sitede yer alan şifre ve tc kısmından giriş yaparak, hemen kredi kartı başvuruları yapabilirler. 

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • SMS ile Başvuru. Şeker Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.
 • İnternet Şubeden Başvuru.
 • 0850 222 78 78’den Başvuru.

Şekerbank Kredi Kartım Nerede?

Eğer Şekerbank Bankamatik veya Kredi Kartınızın Kuryenet Firmasına Teslim edildiğini biliyorsanız Kuryenet web sitesinden kartınızın durumunu sorgulamak ve aktif kurye müşteri temsilcisine (0850 222 93 93) ulaşmak için tıklayın.

Şekerbank Şeker Kart Nedir?

Artık kart ücreti ödemeden nakit taşıma riskini ortadan kaldıran kart Şeker Kart alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans imkanları sunan, aynı zamanda dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde geçerli olan bir kredi kartıdır.

Kredi kartı başvurusu>>>>