İnternetten Kredi Kartı Başvurusu (Online) Nasıl Yapılır?

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu (Online) Nasıl Yapılır?
15.04.2023
A+
A-

İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak hem son derece kolay hem de oldukça pratiktir. Bu nedenle  hemen her bankanın resmi web sitesinden kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Bu nedenle sizlerde ilk olarak hangi bankadan kredi kartı kullanmak istediğinize karar verip daha sonra o bankanın web sitesinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kredi kartına şubeye gitmeden de ulaşabilirsiniz. Kredi kartı başvuruları daha önceki yıllarda şubeler üzerinden yapılırken, şimdi artık sms ile veya internete ortamından başvurular  rahatlıkla yapılabiliyor. 

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankaların web sitelerine giriş yaparak, orada bulunan menülerden kredi kartı başvurularınızı daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Karşınıza kredi kartı başvuru formu çıkacaktır. Bu formu eksiksiz ve yanlışsız doldurduğunuz takdirde online başvurularınızı gerçekleştirmiş olursunuz. 

Yapı  Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı kredi bankası world kredi kartı pek çok kişinin severek kullandığı kredi kartlarının başında gelmektedir. Hem taksitli alış verişlerinizde hem de internet alış verişlerinizde sizler  için son derece  avantajlı yöntemleri  mevcuttur. Bu nedenle artık kredi kartı ihtiyaçlarınız için yap kredi bankasından kredi kartı hizmeti alabilirsiniz. Yapı kredi bankasının şubelerine gitmek için vaktiniz yoksa eğer  https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu adresine tıklayarak, hemen online olarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.  Başvuru yapacak olan kişilerden tc. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası istenmektedir. Sisteme bu bilgileri girdikten hemen sonra kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Zirat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası hem banka kartı hem de kredi kartını tek bir kart üzerinden sunar. Banka kartını ve kredi kartını ayrı ayrı taşımak istemeyen kişiler bankkart başvurusunda bulunabilir. Ziraat bankası kredi kartı başvuruları için şubeler, cep şubeler ve internet siteler hizmet vermektedir. Ziraat bankasının resmi web sayfasına giriş yaparak, kredi kartı başvurularınızı kolayca tamamlayabilirsiniz. Başvuru  için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/bankkart-basvurusu adresini tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan sayfa üzerinden hangi kredi kartını kullanmak istediğinizi belirleyip, bu yönde başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Sayfa üzerinde sizlerden kişisel bilgeler ve gelir düzeyinizle alakalı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri bankanın resmi web sayfasına girdikten sonra kredi kartı başvurularınız değerlendirmeye alınır.

Garanti Bbva Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde en fazla tercih edilen kredi kartlarından bir tanesi de garanti bankasının sunduğu kredi kartıdır. Bu kart sayesinde alış verişlerinizi daha avantajlı bir şekilde yapabileceğiniz gibi anlaşmalı iş yerlerinden de büyük indirim fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Bu nedenle  eğer bir kredi kartına ihtiyacınız varsa hemen bonus kredi kart başvurusu yapabilirsiniz.  Https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu garanti bankasının resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra başvurularınızı buradan tamamlamanız mümkün olacaktır.  Kredi kartı başvurusu yapmak bu kadar kolay ve pratik bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Deniz Kredi Kartı Başvurusu

Bonus özellikleri olan kredi kartlarını kullanmayı seven kişiler için özel olarak hazırlanmış bu kredi kartı sayesinde her zaman alış verişlerinizden çeşitli para puanları kazanabilirsiniz. Deniz bank kendi müşterileri için ve diğer vatandaşlar için her zaman avantajlı denizbank kredi kart başvuru imkanları sağlamaktadır. Bu nedenle kredi kartına ihtiyaç duyan herkes başvurularını internetten çok kolay bir şekilde yapabilirler. Https://www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx adresine giriş yaptıktan sonra burada bulunan kartlar kısmında denizbankın verdiği kartları inceleyerek, başvurularınızı kısa bir süre içinde yapabilirsiniz. Eğer internet üzerinden yaptığınız kredi kartı başvurularınız onay alırsa, sizi arayarak konu ile alakalı daha detaylı bilgilendirme banka tarafından yapılacaktır.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Devlet bankası olan halk bank müşterileri için ve diğer vatandaşlar için kredi kartı imkanı tanır. Halk bank bünyesinden kredi kartı almak isteyen kişiler ilk etapta https://www.parafcard.com.tr/hizli_basvuru adresine giriş yaparak, kredi kartı başvurularını tamamlayabilirler. Burada sizlerden çeşitli bilgiler istenecektir. Bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan hemen sonra kredi kartı başvurunuz değerlendirmeye alınır. 

Kredi kartı başvurusu>>>>