Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu
21.04.2023
A+
A-

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu.. Sms kredi başvurusu… Cep telefonlarınız ile sms atarak bankaların bir çoğundan en az 1.000 TL ile en fazla 55.000 TL kadar hazır kredi imkanlarından şubeye hiç gitmeden kefilsiz ve evraksız bir şekilde yararlanabilirsiniz. Mesajla kredi başvurusu için gerekli olan bankalara ait kısa SMS numaralarını sizler esnaflarımız ile bireysel müracaat edecek olanlar için paylaştık.

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Cep Telefonu İle Sms Atarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu. Kimilerimiz den bir den fazla olan cep telefonları hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden ihtiyaç kredisine daha kolay bir alternatif olarak karşımıza çıkan SMS kredi başvuruları tamamı ile ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Odeabank ve Finansbak gibi bankaların kullanmış olduğu bu sistemi Akbank ile Yapı Kredi bankasıda sıklık ile kullanmaktadır. Kimi bankalar bu olanağı sadece mevcut kobi yani esnaflık ile meşgul müşterileri için sergiler iken kimi bankalar ise bireysel müşteri dahil olmak üzere herkes için sağlamaktadır. Sistemin işleyişi hakkında biraz bilgi vermem gerekir ise, öncelik ile yapılan ilk başvurular bir çok banka için ön başvuru olarak kabul edilmektedir.

Yani sistem sizin kredi ihtiyacınız olduğunu bankaya bildirir, bankanın belirlemiş olduğu size tanınan en fazla kredi meblağı ve vadesi sizin tarafınıza iletilir. Siz şayet bu şartları kabul eder iseniz bahsi geçen finansmana başvurarak gerekli sözleşmeleri imzalarsınız ve açılan mevduat hesabından yada elden nakit olarak paranızı alırsınız.

Tüm bu işlemler İnternet üzerinden banka sağlamaktadır. Tabi bu işlemleri tek başına yapmamaktadır. Bunu yapar iken sizin T.C. kimlik numaranızdan KKB Kredi notu değerinizi sorgulayarak sağlamaktadır. Doğal olarak kredi notu değeriniz de herhangi bir sorun yok ise banka SMS ile yapmış olduğunuz başvuruyu bir an önce onaylamaktadır. Bu işlem en fazla 4 ile 5 dakika içinde gerçekleşmektedir. Başvuru neticesi olumsuz gelenler ise sitemizde paylaştığımız diğer SMS numaraları ile yeniden başvurularda bulunabilirler, nede olsa başvurular ücretsiz.

Hiç yerinden kalkmadan cep telefonlarının kısa mesajları aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacaklar için bir kaç bankanın faiz oranları ile başvuru numaralarını sizler için paylaştık.

Sms ile kredi veren bankalar>>>>

Akbank SMS İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank esnaf yada bireysel müşteri ayrımı gözetmeksizin en fazla 36 ay vadeli olacak şekilde 20.000 TL kadar kredi imkanı sunmaktadır. Cep telefonlarınızdan kolayca yapacağın başvuru için tek yapmanız gereken ” Kredi yazıp bir boşluk bırakıp Türkiye Cumhuriyeti Kimlik numaranızı girip 4425 numarasına ” göndermenizdir. Yapmış olduğunuz cep telefonları ile başvurunuz yaklaşık olarak 60 saniye içinde incelenip size olumlu yada olumsuz olarak dönüş sağlanacaktır. Banka tarafından 20.000 TL kadar 36 ay vadeli başvurular için örnek ödeme tablosunu sizler için oluşturdum.

  • 3 yıl vadeli olarak 5 bin lira kullanmak isteyenlerin geri ödemesi 195 liradır.
  • 36 ay olarak 10.000 liranın aylık taksiti ise 391 liradır.
  • Yine 15.000 Türk lirasını 36 ay olarak çekeceklerin aylık ödemesi 586 lira olacaktır.
  • Son olarak ise en üst SMS başvurusu için kabul görülen 20.000 liranın aylık ödemesi 782 lira olacaktır.

Akbank sms kredi başvurusu>>>>

QNB Finansbank Telefondan Başvuru

QNB bile ile kısa bir süre zarfından ortaklık anlaşmasına varana Finansbank ciddi anlamda faiz indirimleri ile geniş kitlelere erişmek için seferberlik başlattı. Banka müşterilerine kolaylık sağlamak amacı ile ücretsiz olarak cep telefonlarınız ile 0-850-222-0-900 numaraları aramanız durumda kredi başvurunuzu almaktadır. Tamamen mevcut Findeks Kredi Notu değeriniz doğrultusunda belirlenen kredi faiz oranları %1.24 den başlamaktadır. %1.64 kadar çıkan faiz oranlarında telefon ile arayıp başvuruda bulunacak olanlar en az 1.000 TL en fazla ise 30.000 lira için başvurmaları gerekmektedir.

30.000 Liranın %1.24 faiz oranı ile 48 ay vadeli aylık ödemesi 879 TL %1.64 faiz oranının aylık ödemesi 972 liradır.

Kobi’lere Özel Cepte Kredi ING’de

ING Bankası esnaf kredisi olarak da bilenen Kobi’lere özel SMS aracılığı ile finansman olmaya devam etmektedir. İşlemenizin ihtiyacı olan 48.000 Lirayı ING ile KOBİ yazıp bir boşluk bırakıp T.C nizi girip bu mesajı 2205 göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru neticesi olumlu yada olumsuz olarak cep telefonlarınıza gelecektir. Şayet olumlu cevap alır iseniz sizden talep edilen evraklar ile size en yakın ING bankasının şubelerine şahsen olarak başvurmanız gerekmektedir.

Sms kredi>>>>

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.