Akbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgulama ve Şifre Alma

Akbank Sms Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgulama ve Şifre Alma
15.04.2023
A+
A-

Akbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır? Akbank sms para nedir? Gibi sorular krediye ihtiyaç duyan kişiler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Eğer kredi çekmek isterseniz, Akbank tercihinde bulunabilirsiniz. Kredi kullanmak pek çok insanı finans anlamında rahatlatmaktadır. Özellikle ihtiyaç kredileri ve yatırım amaçlı yapılan kredi başvuruları onaylandıktan sonra genelde bankalar aynı gün içinde kredileri hesabınıza yatırmaktadır. Akbank ise çeşitli kredi olanakları ve kredi kampanyaları ile pek çok kişinin anında ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak bankaların başında gelmektedir. Siz de ihtiyaçlarınız dahilinde Akbank bünyesinden ihtiyaç kredisi, eğitim kredisi, konut kredisi, araba kredisi gibi çeşitli krediler çekebilirsiniz. 

Akbank kredi verirken, daha çok kredi miktarına bağlı olarak gelir durumunuzu ve kredi puanlarınızı göz önünde bulundurmaktadır. Dolayısı ile kredi puanı yüksek olan kişiler ve gelir durumu iyi olan kişiler hemen Akbank kredi başvurusunda bulunarak kredilerinin hesaplarına eklenecektir. Özellikle Akbank müşterileri için son derece avantajlı ve kolay ödeme seçenekleri olan kredi kampanyaları sunulmaktadır.

Elbette sadece Akbank kendi müşterilerine değil, krediye ihtiyacı olan ve kredi puanı yüksek olan kişiler için de yine bir takım kredi kampanyaları yapmaktadır. Yani kredi notunuzun iyi olması durumunda ve yeterli gelire sahip olmanız durumunda Akbank bünyesinden hızlı bir şekilde kredi çekebilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Nakde ihtiyacı olan kişilerin en çok tercih ettiği bankalardan bir tanesi de kesinlikle Akbank olmaktadır. Gerek ödeme kolaylığı nedeni ile gerekse uzun vade imkanları nedeni ile herkes için harika fırsatta kredi imkanları sağlamaktadır. Dolayısı ile siz de maddi  anlamda kendinizi daha rahat hissetmek isterseniz  hemen Akbank kredisi için başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Akbank kredi vermeden önce başvuru yapan kişilerin kredi notuna bakmaktadır. Ayrıca bazı kredi kampanyalarında mutlaka gelir belgenizi de ister. Yani düşük gelirli kişiler için Akbank bünyesinden kredi çekmek biraz daha zordur. Akbank kredisi için istenilen belgeler ise; gelir belgesi, maaş bordrosu ve kredi puanıdır. Bunların tamam olması halinde istediğiniz miktarda kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. 

https://www.akbank.com/basvuru/hizli-ihtiyac-kredisi/#

Akbank kredisine başvuru yapacak olan kişiler eğer Akbank müşterisi değil ise şubelere giderek, başvurularını tamamlayabilir. Ancak Akbank müşterileri, telefon üzerinden veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilir. Eğer Akbank mobil bankacılığı kullanarak kredi başvurusunda bulunacaksanız, Akbank direkt uygulamasına giriş yaparak, uygulama üzerinde bulunan kredileri inceleyerek yine bu uygulama üzerinden hemen başvurularını tamamlayabilirler. Akbank direkt uygulaması üzerinden başvuru yapan kişilerin başvuruları kısa süre içinde incelenir. İncelemeler sonunda ise Akbank müşterilerine olumlu ya da olumsuz yanıt gelecektir. Öte yandan Akbank kredileri için aynı zamanda sms veya web site üzerinden krediye başvurma gibi özellikler de mevcuttur. Yani sadece Akbank direkt üzerinden değil, sms veya web site üzerinden de başvurular yapılabilir.

Akbank Sms Kredi Başvurusu

Eğer şubelerde çok fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız bunun yerine Akbank sms yolu ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sms kredi başvurusu yaptıktan çok kısa bir süre sonra kredinizin çıkıp, çıkmadığı yönünde bir dönüş sağlanacaktır. Eğer olumlu bir dönüş yapılır ise hemen Akbank şubelerine giderek sizden istenen prosedürleri yerine getirebilirsiniz. Akbank sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için telefonunuzdan sms gönderebilirsiniz. Kredi yazdıktan sonra 4425 telefon numarasına sms göndermeniz yeterli olacaktır. 

Akbank Sms Para

Eğer Akbank axess kartınız varsa acil para ihtiyaçlarınızı daha kısa sürede karşılayabilirsiniz. Üstelik aynı gün kredi çekme fırsatı ve kolay ödeme seçenekleri de tüm müşterilerin en çok dikkatini çeken durumların başında gelmektedir. Bunun için yapmanız gereken ise; 

  • Akbank sms ile başvuru yapan kişiler için kredi limiti belirlemiştir. Yani 200 tl ila 15.000 tl gibi rakamlarda kredilerinizi hemen alabilirsiniz. 15.000 tl üzerindeki başvurular olumlu sonuçlanmayacaktır.
  • Sms para kredisi 3 taksitli veya 9 taksitli ödeme şekli ile sizlere sunulmaktadır. Yani 500 tl kredi çekmeniz durumunda 3 taksit ödemeleriniz olacaktır.
  • Verilen kredilerde uygulanan faiz oranları ise %1.60 oranındadır

Sizde acil kredi ihtiyaçlarınız için cep telefonunuzdan sms yolu ile başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar ise cep telefonunuzun sms kısmına gelip, para yazdıktan sonra mevcutta kullanmakta olduğunuz kartınızın son 6 rakamını 5990 numarasına göndermeniz olacaktır. Eğer 9 taksitli olarak para çekmek isterseniz bunun için ise kısa mesaj kısmına geldikten sonra para9 yazıp, yine kartınızın son 6 hanesini yazıp, 5990 numarasına göndermek olacaktır. Kısa bir süre sonra kredi çekip, çekemeyeceğinizle alakalı bilgilendirme sizin tarafınıza yapılacaktır. 

Akbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?

SMS Kredi 4425 ile Akbank‘tan ne kadar kredi alabileceğinizi anında öğrenin, sadece kimlik belgenizle istediğiniz şubemizden kefilsiz kredinizi kullanın.
  • Kredi yazarak boşluk bırakın
  • Vatandaşlık Numaranızı yazın
  • 4425’e gönderin.

Akbank en fazla ne kadar ihtiyaç kredisi veriyor?

Toplam geri ödeme tutarı ve maliyet oranlarına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Akbank Direkt Kredi‘de maksimum 20.000 TL ve 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sms kredi başvurusu>>>>