Fibabanka Sms Kredi Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

Fibabanka Sms Kredi Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Fibabanka Sms kredi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka sms ile kredi başvurusu yapılır mı? Gibi sorular çok fazla  sorulmaktadır. Çünkü Fibabanka pek çok kişi için kredi imkanı sağlarken cazip ödeme avantajları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Hal böyle olunca sizlerde ihtiyaçlarınızı kısa yoldan ve kolay bir şekilde gidermek isterseniz Fibabanka kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalar daha çok birbirleri ile hemen hemen aynı tarzda kredi imkanı sağlarken, Fibabanka farklı ihtiyaçlarınız için daha ince detaylı krediler sunmaktadır.

Örneğin teknoloji alış verişlerinizde kullanabileceğiniz krediler, eğitim alanında kullanabileceğiniz krediler veya gıda gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çeşitli kredi kampanyaları sağlamaktadır. Bu nedenle isteyen herkes bu tür kredi imkanlarından faydalanabilir. Üstelik kredi çekmek isteyen kişiler için zorlayıcı ve yıpratıcı şekilde şartlar ve koşullar istenmez. Bu nedenle en çok tercih edilen bankalardan biri olma özelliği taşımaktadır.

Fibabanka kredi çekmek isteyen kişiler için sms ile kredi başvurusu kabul etmektedir. Yani kredi çekmek isteyen herkes, Fibabanka sms ile kredi başvurusu yapabilirler. Eğer kredi başvurunuzu sms ile yapmak isterseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz. 

Fibabanka Kredi Başvurusu

Gerek ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekse yatırım ya da yeni iş kurmak adına Fibabanka kredi çekebilirsiniz. Ancak kredi çekerken bazı konuları dikkate almanız gerekmektedir. Ancak kredi  başvurusu yapacak kişiler  için istenilen belgeler tamamlandıktan sonra sisteme tüm bilgiler aktarılır. Daha sonra sistem otomatik olarak bir ön değerlendirme yapar. Yani başka bankadan kırmızı keleminiz varsa veya kara listede iseniz kredi başvurunuz otomatik olarak ret edilir. Yine kredi puanı düşük olan kişilerin de Fibabanka kredi başvuruları anında ret olur. Bu nedenle eğer bankalardan kredi çekmek isterseniz, mutlaka ilk olarak, kredi puanınızı yükseltmeniz gerekir. Ve daha sonra kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Ayrıca düşük gelirli olan kişiler ve yasal takip sürecinde olan kişilerin de kredileri direk olarak geri çevrilmektedir.

Düşük miktarda kredi çekmek istediğinizde sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama almak istediğiniz kredi miktarı yüksekse, bunun  için sizlerden istenen tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayıp, şubeyi ziyaret etmeniz faydalı olacaktır. 

Fibabanka kredi kartı başvurusu>>>>

Fibabanka Sms Kredi Başvurusu

Fibabanka kredi çekmek isteyen kişiler için başvuru farklı başvuru yolları sunmaktadır. Ama burada esas dikkate alınan konu verilen kredilerin cinsine göre başvurularının farklı olmasıdır. Yani kredi kampanyalarının başvuru şekli değişmektedir. Bu nedenle başvurularda bulunmadan önce hangi yolla başvuru yapacağınızı bilmeniz faydalı olacaktır. Özellikle son dönemlerde bankalar sms ile kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Bu hem müşteriler için ekstra bir konfor  olurken ayrıca bir kolaylık anlamına da gelmektedir. Yani bu sayede evinizden hiç çıkmadan sadece birkaç adımı takip ederek, kredi  başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Fibabanka kolay kredi başvurusu yapmak isterseniz verdiğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak, telefonunuzun sms kısmına gelin,
  • Telefonunuzun kısa mesaj kısmına geldikten sonra kolay yazıp, 
  • Tc kimlik numaranızı yazmanız gerekir,
  • Akabinde 3422 numaraya sms gönderebilirsiniz.

Bu başvurunuz belli bir süre içinde değerlendirmeye alınacak ve sizlere bilgisi gelecektir. Bunun dışında Fibabanka bir de esnaf için özel kredi kampanyaları sunmaktadır. Eğer esnaf kredisi almak isterseniz, bunun için yapmanız gereken, telefonunuzun kısa mesaj kısmına gelin. Esnaf yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, tc. Kimlik numaranızı da ekleyip, 3422 telefon  numarasına sms gönderebilirsiniz. 

Fibabanka sadece bu kredi imkanları ile sınırlı bir banka değildir. Bu tür ihtiyaç kredilerine ek olarak, ikinci el taşıt kredisi de çekebilirsiniz. Eğer ikinci el taşıt kredisi almak isterseniz, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelin buraya araba yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, tc. Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3422 numaraya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Fibabanka Anında İhtiyaç Kredisi

Fibabanka acil krediye ihtiyacı olan kişiler için 50.000 tl oranına kredi imkanı sağlamaktadır. Kredinin en sevilen yanı ise hiç kuşkusuz, 60 ay vade imkanı olarak karşımıza çıkar. Hem miktar olarak hem de ödeme kolaylığı olarak, en çok istenen kredilerden bir tanesidir. Bu nedenle sizler de hemen ihtiyaç kredisi başvuruları yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu için  ise Fibabanka 444 888 88 müşteri hizmetlerini aramanız ve buradan daha detaylı bilgiler almanız yeterli olacaktır. 

Fibabanka müşteri hizmetleri üzerinden kredi başvurusunun yanında bir de mobil bankacılıktan kredi imkanı da sunar. İnternet üzerinden veya mobil bankacılık üzerinden başvurularınızı yaptıktan sonra değerlenmeye alınacaktır. Bunun üzerine olumlu veya olumsuz şekilde sizlere bilgiler verilir. Eğer kredi başvurunuz olumlu bir şekilde yanıt alırsa, almak istediğiniz miktar hemen hesabınıza yatacaktır. 

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek olan krediler sayesinde artık sizler de başvurularınızı anında yapabilirsiniz. Https://www.fibabanka.com.tr/ adres üzerinden almak istediğiniz kredileri inceleyebileceğiniz gibi başvurularınızı da web sitesi üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 

SMS Kredi Başvurusu>>>>