SMS İle Kredi Veren Bankalar

SMS İle Kredi Veren Bankalar
01.05.2023
A+
A-

SMS ile kredi veren bankalar arasında Türkiye’nin en önemli bankaları yer alıyor. Bankalar kredi başvuruları oldukça kolay bir hale getirdi. Kredi başvurusu yapabilmek için artık şubelere giderek sıra bekleme derdiyle uğraşmaya gerek yok. İnternet bankacılığı, mobil şubeler, çağrı merkezleri ya da ATM’ler de pek çok kredi başvurusunun gerçekleştirilebileceği yerler arasında.

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Bunların dışında farklı bir yol arayan kişilere de kısa mesajla kredi başvuruları alternatif bir yöntem gösterilebilir. Birçok banka özellikle ihtiyaç kredileri başvurularını SMS ile kabul ediyor.

Akbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvururum?

Akbank ihtiyaç kredisi başvuru yollarından bir tanesi SMS’dir. Akbank’ın bu kredisinden yararlanabilmek için bankanın her kanalı kullanılabilir. İsteyen kişiler şubelere gidebilir isteyenler de internet ya da mobil bankacılığı kullanabilir. Kısa mesaj ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ise Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak 4425’e mesaj göndermelidir. Bu yöntem ile 20 bin TL’ye kadar kredi çekilebilir. Maksimum vade sayısı ise 36 aydır.

Akbank sms kredi başvurusu>>>>

Denizbank SMS İle Kredi

SMS ile Denizbank kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler Kredim boşluk TC kimlik numarasını 3280’e göndermelidir. Denizbank’ın Cebimde Kredi başvuru sonucu ise 5 dakika içerisinde gönderiliyor. Başvurusu kabul edilen kişiler kimlik belgeleri ile en yakın Denizbank şubelerine giderek kredilerini alabilirler. Cebimde Kredi için Denizbank 55 bin TL’ye kadar olan krediye 60 ay vade imkanı da sunuyor.

Kısa Mesaj İle Garanti Bankası Kredisi

Garanti Bankası kredi başvurusu SMS ile yapılabilmesine olanak veren bankalardan birisidir. Garanti Bankası’nın bu kredisini alabilmek için aranan tek şart en az 90 günlük bir işe sahip olunmasıdır. Bu şartı sağlayan herkes kredi başvurusunda bulunabilir. SMS ile krediye başvurabilmek için sırasıyla TC kimlik numarası, kredi tutarı, vadesi, aylık gelir yazılmasının ardından 3390’a mesaj gönderilmelidir.

Vakıfbank SMS İle Nasıl Kredi Alırım?

SMS ile Vakıfbank Kredisi başvurusu yapabilmek için TC kimlik numarasını yazıp 5724’e mesaj göndermek gereklidir. Bu yöntem ile yapılan başvuru bir tür ön başvuru olarak kabul ediliyor. Başvurunun ardından banka sizi bir ön değerlendirmeye alıyor. Bu ön değerlendirme sonucu kabul alırsanız müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçerek hangi krediyi istediğinize göre bilgilendirmede bulunuyor. Daha sonrasında kredi başvurusu için banka tarafından istenen tüm evraklarla beraber en yakın şubeye giderek kredi başvurusu gerçekleştirilebilir.

Riskli Müşteriye Kredi Veren Bankalar

Bir kişinin riskli müşteri olarak kabul edilmesi, kredi puanı, kredi geçmişi, gelir durumu ve diğer faktörlere bağlıdır. Bu faktörlere göre, bir banka riskli müşterilere kredi verebilir veya vermeyebilir. Her bankanın farklı bir risk değerlendirme sistemi vardır, bu nedenle bir bankanın riskli müşteri olarak kabul ettiği bir kişi, başka bir banka için riskli olmayabilir.

QNB Finansbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi SMS başvurusu için TC kimlik numarası 5030’a gönderilmelidir. Finansbank’ın diğer bankalardan sağladığı farklı bir avantajı taksit erteleme seçeneği sunmasıdır. Bu özelliği sayesinde ilk taksit 3 ay ertelenebilir. Ayrıca QNB Finansbank bireysel ihtiyaç kredisi için kişiye özel faiz oranı belirliyor. Müşterilerin skorlarına göre faiz oranı azalabiliyor. 15 bin TL’ye kadar olan bu kredinin 60 ay da vade seçeneği bulunuyor.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi’nin kredi başvuru yolu arasında kısa mesaj da bulunuyor. Kısa mesajla kredi almak isteyen kişiler bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası boşluk aylık geliri yazarak 4411’e SMS göndermelidir. Bu kredi başvurusunun cevabı da 1 gün içerisinde müşteriye iletilecektir. Yapı Kredi bu kredi için 60 ay vade imkanı sağlıyor. Kredi hakkında detaylı bilgi almak ve kredi hesaplaması yapmak için Yapı Kredi Bankası’nın internet sitesi ziyaret edilebilir.

Yapı kredi sms kredi başvurusu>>>>

Odeabank Kısa Mesaj İle Kredi

Odeabank SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için NAKİT boşluk TC kimlik numarası yazılarak 8444’e kısa mesaj gönderilmelidir. Odeabank hızlı bir şekilde kredi sağlayan bankalardan bir tanesidir. Bundan dolayı da nakit ihtiyacı olan kişiler sıklıkla Odeabank’a kredi için başvuruda bulunuyor. Odeabank 10 bin TL’ye kadar olan kredisi için SMS ile başvuru kabul ediyor. Bu krediden yararlanabilmek için de 18 yaşından büyük 75 yaşından da küçük olunması gerekiyor. Bu şartı sağlayan herkes kısa mesaj göndererek bankanın kredisinden faydalanmak için başvuruda bulunabilir.

Kredi Başvurusu Şekerbank

Şekerbank kredisi başvurusu kısa mesaj ile hızlı bir şekilde yapılabilir. Şekerbank’ın bireysel ihtiyaç kredilerine başvurabilmek için SMS yöntemi kullanılabilir. Bu yöntem sayesinde ihtiyaç duyulan her an kredi başvurusu gerçekleştirilebilir. Şekerbank SMS ile kredi başvurusu yapabilmek için Kredi boşluk TC kimlik numarası yazılmalı ve 1953’e SMS gönderilmelidir. Bu şekilde başvuruda bulunanların kredi sonuçları da anında ceplerine gelecektir. 100 bin TL’ye kadar çıkabilen bu kredi için 60 ay da vade seçeneği bulunuyor.

İNG Bank Hızlı Kredi Başvurusu

İNG Bank kredisi kısa mesaj başvurusu yapabilmek için Kredi boşluk TC kimlik numarası 2205’e gönderilmelidir. Bu yolla kredi başvurusu cevabı anında bildiriliyor. Bu kredinin limiti 50 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. İNG Bank kredisi için 36 ay da vade seçeneği sunuyor. Mesajla ön başvuru onaylandıktan sonra banka şubeleri ile iletişime geçilmeli ve gerekli evraklar teslim edilmelidir.

TEB SMS İle Kredi Başvurusu

TEB pratik ihtiyaç kredisi SMS başvurusunu bankanın müşterisi olmayan kişiler de yapabilir. Bu başvuru için TC kimlik numarası 4466’ya mesaj atılmalıdır. TEB’in kısa mesajla kredisinin limiti 12 bin 500 TL’ye kadar çıkarılabiliyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişilerin başvurabileceği bu kredi için yalnızca kimlik belgesi yeterli oluyor.

SMS ile kredi>>>>