Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
06.04.2023
A+
A-

Aktif Bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Aktif Bank Passolig kredi kartı nedir? Artık herkesin kredi kartı kullanmaya başlamasından dolayı, bankalar kredi kartları için ayrı özellikler belirlemekte ve kartları bu şekilde müşterilere sunmaktadır. Aktif Bank da bu tür bankalardan biridir. Aktif Bank’ın en çok tercih edilen Passolig Kredi Kartı ile hem rahatça alışverişinizi yapabilir hem de tuttuğunuz takımın maçına bilet alıp gidebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızın üzerinde tuttuğunuz takımın logosu da olacaktır.

Bu yazımız da sizinle Aktif Bank kredi kartları hakkında bilgi verdik. Aktif Bank Passolig Kredi Kartı hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartları

Tüm bankalarda olduğu gibi Aktif Bank da kredi kartı sunmaktadır. Fakat, bu bankanın sunduğu kredi kartları sınırlıdır. Aktif Bank ile başvurabileceğiniz iki tür kredi kartı vardır. Bunlar: Passolig Kredi Kartı ile Passo Kredi Kartıdır. Bu iki kartın da kendilerine ait özellikleri olup, diğer kredi kartları gibi rahatlıkla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca MasterCard/Visa ile anlaşmalı iş yerlerinden yapacağınız harcamalardan da avantajlar kazanabilmeniz de mümkün. Piyasadaki hemen hemen her kartın özelliklerini taşıyan bu kartlar ile yurt dışında da alışveriş yapabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank kredi kartlarından birini kullanmak istiyorsanız, başvurularını Aktif Bank şubeleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Aktif Bank şubesine giderek, kredi kartı çıkartma talebinizi ve hangi kredi kartı türünü tercih ettiğinizi söylemelisiniz. Aktif Bank kredi kartı çıkartırken, görevli kredi notunuz vb. kriterlere bakacaktık. Sistemde görünmemesi üzerine sizden gelir belgesi talep edebilir. Bu yüzden kredi kartı başvurusu yapmadan önce ilgili banka ile iletişime geçerek detaylı bilgi almanız da fayda var. Bunun dışında Aktif Bank resmi internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden bir form doldurmanız gerekir. Kişisel bilgileriniz eksiksiz ve tam bir şekilde girilmesi gerekir.

Aktif Bank Passolig Kredi Kartı

Aktif bank Passolig kredi kartı ile tuttuğunuz takımın futbol maçlarını izlemek için stadyumlara girebilirsiniz. Buna ek olarak, yaptığınız alışverişlerde de tuttuğunuz takıma destek olabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu sırasında dolduracağınız formda tuttuğunuz takımı belirtmeniz yeterli. Kredi kartınızı çıkarttığınız zaman üzerinde takımın logosu yer alacaktır. Bu kartı tüm yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.  Passolig kredi kartı hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Passolig Kredi Kartı Borcumu Nasıl Öderim?

Passolig kredi kartı borcunu ödemek için birçok farklı seçenek vardır. Bunlardan biri hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vermek. Ayrıca Passolig Kredi kart borcunuzu PTT şubelerine giderek veya PTTMatik aracılığıyla ödemek mümkündür. Buna EK olarak Akbank ve Vakıfbank ATM’lerini de bu işlem için kullanabilirsiniz.

Aktif Bank Passo Kredi Kartı

Aktif Bank’ın diğer bir kartı da Passo Kredi Kartı’dır. Passo kredi kartı ile, taksitli alışveriş yapabilir ve anlaşmalı ATM’lerden istediğiniz zaman nakit avans çekebilirsiniz. Buna ek olarak, Bolu, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde toplu taşıma da otobüs kartı yerine Passo Kredi Kartını kullanabilirsiniz. Bu özelliğin yakın zamanda, tüm illerde geçerli olacağı söylenmektedir.

Aktif Bank kredi kartı veriyor mu?

PASSO Kredi Kartıkart ücreti ​​​ödemeden alışveriş yapabileceğiniz, nakit avans ve taksitli nakit avans çekebileceğiniz, ayrıca dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde harcamalarınızda kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Passolig kredi kartı limit ne kadar?

Kart limitini ayda 250 TL’ye kadar kullanarak, maç biletlerini alabilirsin. Kredi kartı limitin ilk etapta sadece maç bileti alımı ile sınırlıdır. Kartını kullandıkça toplam limitin 1000 TL’ye kadar yükseltilecek ve diğer harcamalarında da kullanılabilir hale gelecektir.

N kolay kart nedir?

N Kolay Ankara Kart, kartınıza yükleyeceğiniz bakiye ile Ankara’da EGO’ya bağlı toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz, Türkiye’de ve Dünyada Visa/MasterCard logosu bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yapabileceğiniz Aktif Bank’a ait bir ön ödemeli karttır.

N kolay Ankara kart>>>>

Kredi kartı başvurusu>>>>