Alternatif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgulama

Alternatif Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgulama
15.04.2023
A+
A-

Alternatif Bank kredi kartı başvurusu nasıl yaparım? Alternatif Bank şubeleri nerede vardır? Kredi kartları internetten alışverişin popülerleşmesi ve bu alışverişi taksitlendirmek isteyen kişilerin artması ile daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Her banka, müşterilerine kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu kredi kartları ile alışverişlerinizi taksitlendirebilir, puan kazanabilir, nakit avans çekebilir ve size özel olan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Alternatif Bank da, kredi imkanı sunan bankalardan biridir. Alternatif Bank kredi kartı alabilmeniz için başvuruda bulunmanız gerekir. Alternatif Bank kredi kartı başvuruları hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

AlternatifBank Kredi Kartı

Alternatif Bank da diğer bankalar gibi müşterileri için kredi kartı imkanı sunmaktadır. Alternatif Bank ile alacağınız kredi kartarı ile alışveriş yapmanız durumunda bonus puan kazanabilir ve bonus toplayarak kartınızı terfi ettirebilirsiniz. Buna ek olarak, Alternatif Bank program ortaklarında yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puan artacak ve size özel sunulan promosyonlardan faydalanabilirsiniz. Alternatif Bank kredi kartınız ile ayrıca internet bankacılığını kullanabilir ve işlemlerinizi zaman kaybeden kolayca yapabilirsiniz.

Alternatif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Alternatif Bank kredi kartı başvurularını Alternatif Bank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif Bank gişe görevlisine kredi kartı çıkarma talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Eğer hakkınızda yasal takip yoksa kredi kartınızı anında çıkartabilirsiniz. Kredi notunuz düşük olması durumunda kredi kartı limitiniz de düşük olacaktır. Bunun dışında müşteri hizmetlerini arayarak veya Aktif Bank internet veya mobil bankacılık kullanırsanız bu platformlardan da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Size en yakın Alternatif Bank şubesini öğrenmek için buraya tıklayın.

Alternatif Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Kredi kartı Başvuru  sonucunu öğrenmek için https://www.alternatifbank.com.tr/kurumsal/kartlar ziyaret ediniz.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı

Alternatif Bank Bonus Kredi kartı ile harcamalarınızı taksitlendirebilir ve Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde bonus puan kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi düzenli yapıp ve bonus puan kazandıkça Alternatif Bank Bonus Plus veya Alternatif Bank Bonus Premium karta terfi edebilirsiniz. Ayrıca program ortakları ile yapacağınız alışverişlerde ekstra puan kazanabilir ve size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Banka kartı olarak kullanabileceğiniz Alternatif Bank Bonus kredi kartınız ile nakit avans da çekebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Alternatif bank resmi internet sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Alternatif Bank SMS Şifre

Alternatif Bank kredi kartınızın şifresini SMS ile alabilmeniz mümkün. Kartını aldıktan sonra, telefonunuzun mesaj kısmına KKSIFRE (boşluk) Kartınızın son 4 Hanesi (boşluk) Kartınız Arka Yüzünde Bulunan Güvenlik Kodunu yazıp 4055’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında Alternatif Bank çağrı merkezi olan 444 00 55 numarasını arayarak da şifrenizi oluşturabilirsiniz. Cep telefonunuza gelen şifreyi ATM veya pos ile alışveriş yapmanız durumunda aktif hale gelecektir.

Yukarıda sizinle Aktif Bank kredi kartı başvurusu ve SMS ile şifre oluşturmayı paylaştık. Alternatif Bank müşterilerine farklı kredi kartları sunmaktadır. Alternatif Bank Bonus Gold ve Platinum kartlarından faydalanmak için gerekli şartlarını şubelerden veya resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Alternatif Kart Başvurusu

Pek çok bankacılık işlemini şubeye gitmeye gerek kalmadan yapabilmenizi sağlayan AlternatifKart, Alternatif Bank’ın sunduğu banka kartıdır. Para taşımanıza gerek kalmadan, güvenle alışveriş yapabileceğiniz bu kart ile para çekme, para yatırma, EFT/havale, bakiye sorgulama gibi bankacılık işlemlerinizi de Alternatif Bank ATM’lerinden hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif Bank Bonus Kart Başvurusu

Türkiye’de ve yurt dışında VISA/MasterCard amblemi bulunan tüm iş yerlerinde kullanabileceğiniz Alternatif Bank Bonus kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilir, biriktirdiğiniz bonuslarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus biriktirmenin yanı sıra bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir ve Bonus’a özel çeşitli kampanyalardan yararlanarak alışverişlerinizi daha kârlı hale getirebilirsiniz. Alternatif Bank Bonus kartınız ile tüm Alternatif Bank ATM’lerinden nakit avans çekebilirsiniz.

AlternatifKart’ımı başka banka ATM’lerinde kullanabilir miyim?

AlternatifKart’ınızı, Türkiye’deki Ortak ATM Paylaşımı’na üye bankaların tüm ATM’lerinde kullanabilirsiz. Hesaptan para çekmek, hesaba para yatırma ve bakiye sorgulama işlemleriniz ile kredi kartı borç ödeme ve sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün Alternatif Bank ATM’lerini ve bütün İş Bankası Bankamatik’lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ortak ATM Paylaşımı’na üye diğer bankaların ATM’lerinde yapacağınız işlemleriniz için hesabınızdan masraf alınacaktır.

AlternatifKart şifresi nasıl alınır?

AlternatifKart’ınızı kullanmadan önce kartınız için bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Kart şifrenizi SMS ile almak isterseniz; aralarında birer boşluk bırakarak ATMSIFRE, kartınızın son 4 rakamı ve kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarasını yazarak 4055’e gönderebilirsiniz. (Örnek; ATMSIFRE 1234 123) Cep telefonunuza gelen şifre, kartınız ile yapacağınız ilk işlemde aktif hale gelecektir. Kart şifrenizi Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak almak isterseniz;  444 00 55‘i arayarak şifrenizi alabilirsiniz.

AlternatifKart nerelerde geçerli?

AlternatifKart ile para çekme, para yatırma, bakiye görüntüleme, para transferi ve fatura ödemeleri gibi işlemlerin tamamını yapabilirsiniz.

AlternatifKart güvenli mi?

AlternatifKart kartınız ile internet üzerinden 3D Secure güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişin ödeme işlemi öncesinde bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuza SMS ile tek kullanımlık şifreniz gönderilir. Ödemeniz, cep telefonunuza gelen bu şifrenin ekrana girilmesi ve bankamızca yapılacak şifre ve kimlik doğrulaması sonrasında gerçekleştirilecektir.

AlternatifKart kaybolması veya çalınması durumunda ne yapmalıyım?

444 00 55 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayarak kayıp/çalıntı bildirimi yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>