Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl yapılır?
17.04.2023
A+
A-

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl yapılır? QNBFinansbank’tan 2023 yılında gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için rehber niteliğinde bilgiler hazırladık. Türkiye’nin en başarılı banka kuruluşlarından biri olan QNB Finansbank’ın vatandaşlara sunduğu kredi imkânları hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını ve kredi almak isteyenlerin işine yarayacak tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkemizde birçok vatandaş, Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı olmadan çalışarak hayatlarını sürdürmektedir. Bu durumda olan kişiler, gelir belgesi olmadan finansal ihtiyaçlarını karşılamak için kredi almanın yollarını araştırmaktalar. Çünkü ülkemizde bankacılık hizmetinde bulunan birçok banka söz konusu gelir belgesi göstermeyen kişilere ihtiyaç kredisi vermemektedir. Fakat bu bankalar arasında QNB Finansbank müşterileri olan vatandaşlarımıza gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunma imkânı sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanarak maaş bordrosu göstermeden kredi alabilmek için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Finansbank Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakit kaybetmeden kredi alabileceğiniz bankalar arasında yer alan QNB Finansbank ile ihtiyaç duyduğunuz finansman desteğine kavuşabilirsiniz. QNB Finansbank 2023 yılı içerisinde vatandaşlarımıza internet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılık hizmetleri ya da tüm Türkiye’deki şubeleri aracılığıyla anında kredi desteği sağlamaktadır.

QNB Finansbank’ın gelir belgesiz kredi imkânlarından yararlanarak uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarına sahip olabilirsiniz. Öte yandan 36 aya kadar varan vadelerle ödeme kolaylığı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte almış olduğunuz ihtiyaç kredisinin geri ödemesini 3 ay erteleyebilme avantajına da sahip olabilirsiniz.

Finansbank Kolay Kredi Başvurusu

2023 yılında kolayca kredi alabileceğiniz bankalar arasında yer alan QNB Finansbak’ın resmi kuruluşlarından olan EnPara ile gelir belgesi şartı ve kredi notu gibi şartlar olmadan kolayca kredi alabilirsiniz. Bir internet bankacılığı hizmeti olan EnPara, şubesiz olarak sadece internet üzerinden bankacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. QNB Finansbank’tan ve EnPara’dan gelir belgesi olmadan kolaylıkla kredi başvurusunda bulunmak için bankanın hizmetleri olan internet bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve şubelerden yararlanabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve vadelerle kolayca kredi almak için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Maaş bordrosu olmadan kredi kartı alabileceğiniz bankalar arasında vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank’ın resmi kuruluşu olan ve internet bankacılığı alanında ilk hizmet veren kurumlardan biri olan EnPara ile gelir belgesi olmadan hem ihtiyaç kredisine başvurabilir hem de alış verişlerinizde kullanabileceğiniz kredi kartı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu>>>>

Finansbank Çalışmayana Kredi

İşi olmayanların kredi alabileceği banka olan QNB Finansbank’ın resmi internet bankacılığı hizmeti veren kuruluşu olan EnPara ile maaş bordrosu şartı olmadan uygun faiz oranları ve vadelerle ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tüm vatandaşlarımızın bu hizmetten yararlanması için öncelikli olarak QNB Finansbank müşterisi olması gerekmektedir. Bunun dışında gelir belgesi gösterme zorunluluğu bulunmadığından mevcut durumda bir işte çalışmayan vatandaşlarımız da EnPara’nın ihtiyaç kredisi hizmetinden yararlanabilmektedir. EnPara ve QNB Finansbank’tan kredi almak için sizden istenilen belgeleri ve ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Maaş bordrosu olmadan kredi başvurusu yapmak için QNB Finansbank’ın vatandaşlara sunduğu birçok kolaylık mevcuttur. Bunlar arasında gelir belgesi olamadan ihtiyaç kredisi alabilmek için vatandaşlar; QNB Finansbank’ın resmi internet sitesini kullanarak bireysel internet bankacılığı hizmeti aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilirler. Bunun yanında size en yakın QNB Finansbank şubesinden de kredi başvurusu işlemlerini yapabilirsiniz. Şubeye gitmek için zamanınız yoksa eğer bankanın diğer hizmetleri olan telefon bankacılığı ve mobil bankacılık imkânlarından yararlanabilirsiniz. Telefon bankacılığında hem arayarak hem de SMS yoluyla ihtiyaç kredisine başvurabilirken, mobil bankacılıkta akıllı telefonunuza indirip kuracağınız resmi QNB Finansbak ve EnPara uygulamalarıyla işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

En para sanal kart>>>>

QNB Finansbank’ta 50 bin TL’ye kadar vatandaşlara sunulan ihtiyaç kredilerine, gelir belgesi göstermeden sahip olabilirsiniz. Fakat maaş bordrosu şartı bulunmayan ihtiyaç kredisi hizmetlerinde aranan bazı koşullar vardır. Finansbank Gelir belgesiz kredi almak isteyenlerden kefil göstermek ya da taşınmaz mülkün ipotek gösterilmesi gibi birtakım şartların yerine getirilmesi istenilmektedir. Bu koşulları sağlayan vatandaşların başvuruları incelemeye alınır ve değerlendirme sonucu vatandaşlara bildirilerek kredi başvurusu olumlu ya da olumsuz sonuçlanır.

En para kredi kartı başvurusu>>>>

Finansbank Kredi Başvurusu İnternetten

İnternet bankacılığı ile Finansbank’tan kredi başvurusu yapmak, gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar tarafından en sık kullanılan hizmetlerden biridir. QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinden bireysel internet bankacılığı seçeneği ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Öte yandan enpara.com’dan da gelir belgesi şartı olmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Kredi Başvurusu SMS

Telefon bankacılığı ile Finansbank’tan kredi başvurusu yapmak hem zahmetsiz hem de hızlı bir işlemdir. QNB Finansbank’ın telefon bankacılığı hizmetinde 0850 222 0900 numaralı müşteri hizmetleri telefonunu arayarak kredi başvuru işlemlerini başlatabileceğiniz gibi kısa mesaj yöntemiyle de pratik bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için sadece T.C kimlik numaranızı yazın ve 5030’a kısa mesaj gönderin. Başvurunuz banka yetkilileri tarafından hemen incelenmeye alınacak ve değerlendirme sonucu ön onay mesajı olarak kısa süre içerisinde size bildirilecektir.

Finansbank Ön Onay Mesajı

Finansbank ön onaylı kredi mesajı nedir diye merak edenler için bu noktaya açıklık getirelim. Ön onay mesajı, QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşterilerine başvurularının incelenmesi ve bankacılık prosedürleri doğrultusunda değerlendirilmesi sonucunda olumlu dönüş yapmasına denmektedir.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Başvurulan Finansbank kredisinin sorgulaması için birçok yöntem mevcuttur. QNB Finansbank’a yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurusu inceleme işlemleri 3 ya da 5 iş günü sürebilmektedir. Bu süre zarfında, ön onay mesajı ve kredi başvurusunun durumu hakkında sorgulama yaparak değerlendirme süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. QNB Finansbank’tan kredi başvurusu sorgulama yapmak için dilerseniz en yakın banka şubesine gidebilir, dilerseniz de 0850 222 0900 ve 444 0 900 numaralı müşteri hizmetleri hatlarından yararlanabilirsiniz.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Finansbank’tan alınan ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Bankanın müşterisi olun ya da olmayın ihtiyaç kredisi hesaplama motorunu kullanarak 3 ve 60 ay vadeler arası 35 bin liraya kadar alabileceğiniz kredilerin geri ödemesi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hesaplama işlemlerinde alacağınız tutarın aylık taksit bedelini, toplam geri ödeme tutarını ve faiz oranını tek bir sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Öte yandan 35 bin tl’den fazla tutardaki finansmana ihtiyaç duyuyorsanız, kredi hesaplama işlemleri için en yakın QNB Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Finansbank’tan şimdi al 3 ay sonra ödemeye başla kredisi ile birçok vatandaş diledikleri tutarlarda aldıkları ihtiyaç kredilerini 3 aya kadar varan erteleme imkanlarından yararlanmaktadır. QNB Finansbank, “Yeni Yılda İhtiyaçlarınızı Değil Taksitlerinizi Erteleyin” sloganıyla vatandaşa 2019 yılında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatları sunmaktadır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi durumu riskli olanların kredi alabileceği bankalar arasında yer alan QNB Finansbank’ta gelir belgesi göstermeden de kredi sahibi olabilirsiniz. Bankanın resmi alt kuruluşlarından olan EnPara ile kefil ve ipotek göstererek maaş bordrosu olmadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bununla birlikte kredi notu “en riskli”, “orta riskli” ve “az riskli” olan vatandaşlar da gerekli başvuru şartlarını yerine getirerek gelir belgesiz kredi sahibi olabilmektedir.

Gelir belgesiz kredi>>>>