Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
17.04.2023
A+
A-

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Akbank evraksız kredi başvurusu yaparak herhangi bir belge ile uğraşmadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Birçok şekilde başvuru yapabildiğiniz Akbank ihtiyaç kredisini 40.000 TL’ye kadar 36 aya varan vade seçenekler ile kullanabilirsiniz. Üstelik bu kredi için kefil de sizden talep edilmez. Aşağıda başvuru yöntemlerinden size uygun olanı ile direk başvurunuzu yapabilir ve sonrasında onaylanan kredinizi dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanıza da gerek yok.

Akbank müşteri olmayan kişilerde aşağıdaki yöntemlerle kredi başvurusu yapabilir ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisini kullanabilir. Hem başvurusu kolay hem de evrak ve kefil derdi olmadan kredi çekmek isteyenler Akbank gelir belgesiz kredi başvurusunu kullanabilir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yöntemleri

Akbank gelir belgesiz kefilsiz kredi başvurusu için farklı yollar kullanılabilir. İster internetten, ister telefondan, ister şubeden isterseniz de ATM’den başvuru yapabilirsiniz. Akbank kredi başvurusu yöntemlerinden istediğinizi kullanarak gelir belgesiz, kefilsiz, evraksız kredi kullanabilirsiniz. Aşağıda hangi yöntemleri nasıl kullanarak başvuru yapabileceğinizi bulabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

Akbank müşterileri için hızlı ve en kolay yöntem Akbank direkt kredidir. Akbank internet şubesine giriş yapın. Sistemde bilgileriniz eksiksiz kayıtlı ise kredi başvuru sonucunuz Akbank tarafından telefonunuza mesajla gönderilecektir.

Akbank internet şubesine giriş yapabilmek için bir şifreye ihtiyacınız vardır. Eğer Akbank müşterisiyseniz ve şifreniz yoksa kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizle sistemden şifre alabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz yani hesabınız veya kredi kartınız yoksa diğer yöntemleri kullanarak Akbank’tan gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi imkanını kullanmak için Akbank müşterisi olmanız şart değildir.

Akbank İnternetten Kredi Başvurusu

Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt ile kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabildiğiniz gibi eğer Akbank müşterisi değilseniz de Akbank internetten gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank internet sitesi üzerinden “ne kadar kredi kullanabileceğini öğren” kısmına girin. Karşınıza çıkan formu doldurarak kredi başvurunuzu gönderin. Sizden TC. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve güvenlik kodu bilgileri talep edilecektir. Doldurduğunuz formun sonunda “hemen başvur” butonuna tıklamanız başvurunun tamamlanması için yeterlidir.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu

İnternet şubesi yerine SMS ile de kefilsiz evraksız Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • KREDİ boşluk Kimlik numarası yazın,
 • 4425’e gönderin.

Akbank tarafından mesajınıza dönüş yapılarak ne kadar kredi kullanabileceğiniz bildirilecektir. Dönüşe göre kredinizi kimlik belgenizle dilediğiniz Akbank şubesine giderek çekebilirsiniz.

Akbank SMS kredi başvurusu>>>>

Akbank Kredi Ekspres Hattı

Kredi Hattı Akbank sayesinde her an her yerde Akbank kredileri ve ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Akbank internetten başvuru işlemi yapan veya iletişim için “biz sizi arayalım” kısmından form dolduran herkese aranarak geri dönüş yapılmaktadır. Özel olarak Akbank tarafından bu işlemler için oluşturulan kredi ekspres hattı üzerinden:

 • Kredi uzmanları tarafından tüm krediler hakkında bilgi alabilir,
 • İstediğiniz kredi özelliklerine uygun krediyi belirlemenize yardım edilebilir,
 • Krediler hakkında aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı verilebilir.

Akbank Şubeden Kredi Başvurusu

İstediğiniz Akbank şubesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şubeye gidip istediğiniz kredi özelliklerini belirlemek. Gelir belgesiz kefilsiz ihtiyaç kredisi seçeneğinden diğer tüm seçeneklere kadar Akbank müşterisi olsanız da olmasanız da şubelere giderek yararlanabilirsiniz.

Akbank Telefonla Kredi Başvurusu

Telefonla arayarak kredi başvurusu yapmak isteyenler Akbank 444 25 25 müşteri hizmetleri hattını arayarak başvuru yapabilirler. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin yapması gerekenler şu şekildedir:

 • 444 25 25’i arayın
 • 4’e basın.
 • 2’ye basın.
 • Cep numaranızı tuşlayın.

Akbank ATM’den Kredi Başvurusu

Akbank ATM’den kredi başvurusu için Akbank müşterisi olmanıza gerek yok. Aşağıdaki adımları izleyerek Akbank gelir belgesiz kredi başvurunuzu dilediğiniz Akbank ATM’si üzerinden yapabilirsiniz.

 • Akbank ATM’sine gidin.
 • Giriş tuşuna basın.
 • İhtiyaç Kredisi Başvurusu seçeneğini tıklayın.
 • Gerekli yerlere kimlik numaranızı ve cep numaranızı girin.
 • Başvurunuzu onaylayın.

Yukarıdaki işlemleri tamamladığınızda başvurunuz tamamlanacak ve size sonuç SMS ile bildirilecektir. Krediyi çekmek içinde herhangi bir Akbank şubesine gidebilirsiniz.

ATM’den Tüm Banka Kartlarıyla Kredi Başvurusu

Akbank ATM’leri üzerinde tüm banka kartları ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu herhangi bir banka kartı ile yapmak isteyenlerin izlemesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • Akbank ATM’sine gidin.
 • Kartınızı ATM’ye takın.
 • Şifrenizi girin.
 • İhtiyaç Kredisi Başvurusu seçeneğini tıklayın.
 • Gerekli yerlere kimlik numaranızı ve cep numaranızı girin.
 • Başvurunuzu onaylayın.

ATM üzerinden yaptığınız başvuru sonucu SMS ile kısa süre içerisinde size bildirilecektir. 10 bin TL’ye kadar başvuru işlemlerinizi ATM’ler üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu>>>>

Akbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Hesaplama

Akbank evraksız kredi tutarı hesaplama için “Akbank Direkt Kredi’nizi hesaplayın” kısmını kullanabilirsiniz. Sayfada bulunan kredi tutarı kısmına kullanmak istediğiniz krediyi ve vadeyi girdikten sonra aşağıda ne kadar geri ödeme yapılacağını ve aylık taksitini görebilirsiniz. Örneğin;

 • 000 TL’yi 36 ay vadeyle ayda 1.390 TL
 • 000 TL’yi 36 ay vadeyle ayda 711 TL
 • 000 TL’yi 36 ay vadeyle ayda 363 TL
 • 000 TL’yi 36 ay vadeyle ayda 1.693 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Akbank kredi hesaplamayı kullanarak başvuru yapmadan önce de hangi miktarda krediyi ne kadar ne sürede geri ödeyebileceğinizi görebilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi>>>