Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama
13.04.2023
A+
A-

Anadolu bank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? Anadolubank kredi kartları nelerdir? Kredi kartları, taksitli alışveriş imkanı sebebiyle çok kullanılmaktadır. Bunun yanında, artık tüm alışverişler neredeyse internet üzerinden yapılmaktadır. Banka kartları ile sadece tek çekim olarak işlem yapabileceğimiz için, kredi kartları internet alışverişlerinde de kolaylık sağlamaktadır. Her bankanın sunduğu kredi kartı özellikleri ve kampanyaları farklıdır. Anadolu World Card’da Anadolubank’ın müşterileri için sunduğu bir kredi kartı türüdür. Bu kart ile taksitli alışveriş yapabilir ve nakit avans çekebilirsiniz.

Aşağıda sizinle Anadolu bank kredi kartı başvurusu hakkında bilgi verdik. Anadolubank WorldCard kredi kartı hakkında merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı

Her banka da olduğu gibi Anadolubank da müşterileri için kerdi kartı sunmaktadır. Anadolu bank ile de başvuruda bulunabileceğiniz birden fazla kart türü vardır. Bu kartların genel olarak özellikleri aynıdır, sadece limitlerinde farklılıklar vardır. World sistemine dahil olan 200.000’e aşkın iş yeri bulunmaktadır. Bu iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde 12 ay taksit imkanını kullanabilirsiniz. Bunun yanında, internet bankacılığı şifrenizi aldığınız zaman da www.anadolubank.com sitesi üzerinden internet şubeyi kullanabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvuruları birçok farklı şekilde yapılabilir. Anadolu Bank kredi kartı başvurularını sadece şubeler üzerinden yapabiliriniz. Anadolu bank, internet başvurusu veya SMS ile başvuruları henüz kabul etmemektedir ve böyle bir sistemleri bulunmamaktadır. Size en yakın Anadolubank şubesine giderek ilgili görevliye kredi kartı başvuru yapma talebinizi söylemelisiniz. Banka sizin kredi notunuza bakacaktık. Yasal takipte değilseniz kredi kartı başvurunuz onaylanacaktır. Kredi notunuz yüksek olması durumunda daha yüksek limitli kredi kartı sahibi olursunuz. Size en yakın Anadolubank şubesini bulmak için buraya tıklayın.

Anadolubank WorldCard Başvurusu

Anadolubank ile alacağınız WorldCard ile World üyesi iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde ek taksit ve World puan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartınızda yurtdışında da kullanabilmeniz mümkün. Her yaptığınız alışverişte World puan kazanabilirsiniz. Her 10 TL’lik alışverişte 1 Word puan kazanırsınız. Bu da 0,005 TL’ye denk gelmektedir. Buna ek olarak bu kart ile nakit avans çekebilmeniz de mümkün. Anadolu bank World Card’ın standart limit aralığı 1.500 ile 3000 TL’dir. Yıllık kart ücreti de 75 TL’dir. Anadolu bank Gold kart almanız durumunda 3.5000 TL’ye kadar limit verilir ve yıllık kart ücreti 93 TL olur. Daha yüksek limit kredi kartı kullanmak istiyorsanız Anadolubank Platinum Worldcard için başvuruda bulunmanız gerekecek.

Anadolu Bank Ücretsiz Kredi Kartı

Anadolu bank’ın ücretsiz olarak sunduğu bu kredi kartında yıllık aidat ödemezsiniz. Bu kartı sadece peşin alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Nakit avans çekebilirsiniz. Anadolubank’ın sunduğu bu ücretsiz karta başvurular sadece Anadolubank şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için şubeleri ziyaret edebilir veya resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>