A101 Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Sorgulama

A101 yardım kartı başvurusu nasıl yapılır? A101 Yardım Kartı Başvurusu nasıl yapılır? Türkiye’de en çok tercih edilen marketler zincirine dâhil olmuştur. Kaliteli ve ucuz ürünleri ile en çok alışveriş yapılan market zincirlerinden biridir. Dar gelirli ailelere uygun kaliteli ve bütçelerini zorlamayacak ucuzlukta olan A101 marketler zinciri vatandaşın yüzünü güldürmektedir. Gıda ürünleri, manav ürünleri ve temizlik ürünleri açısından her türlü ihtiyacı giderek kapasitesi bulunmaktadır.

Dar gelirli ailelerin dostu olan A101 marketler zinciri ihtiyaç sahipleri için çıkarmış olduğu A101 Yardım Kartı merak konusu olmuştur. A101 Yardım kartlarından Gıda ve temizlik ürünlerinden A’dan Z’ye bütün ihtiyaçların karşılanması amacı ile çıkarılmıştır. Peki, A101 yardım kartı limiti ne kadar? A101 yardım kartı nasıl alınır gibi A101 Yardım Kartı hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

A101 Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Sorusunun yanıtı vatandaşlar arasında bir çok vatandaşın bilinmediği konudur. Yardım kartlarından almayı düşünen vatandaşlar kendilerine en yakın olan A101 marketleri şubelerinden kolaylık ve hızlı şekilde alabilirler.

A101 marketlerinde yardım kartı alırken istenen kart limitini sizin belirlemeniz gerekmektedir. İstediğiniz kart limitini alarak dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelere vererek gıda ve temizlik malzeme ihtiyaçlarını karşımasına neden olmuş olursunuz. Ayrıca daha sonraki zamanlarda sizlerde kullanabilirsiniz.

A101 Yardım Kartı Başvuru Formu

A101 Yardımlarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. A101 yardımlarından günümüzde bir çok insan faydalanmaktadır. İhtiyaç sahibi aileler yardıma muhtaç kişiler bunlardan sadece bir kaç tanesidir. A101 yardım kartının yanı sıra A101 hediye çeki başvurusu da yapabilirsiniz.

A101 Yardım kartı başvurusunda bulunurken gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığınız gözlemlenmektedir. Gerçekten ihtiyaç sahibi iseniz bu yardımlardan yararlanabilirsiniz.ş

 

A101 Yardım Kartı Sorgulama

A101 Yardım Kartı sorgulama bakiye sorgulama işlemedir. Dar gelirli ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamak için sizlerde A101 yardım kartlarından alarak verebilirsiniz. İhtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatmış ve bir nebzede olsa gerekli gıda ve temizlik malzemelerini almasına yardımcı olmuş olursunuz.

Yardım kartı bakiye işlemini markette görevli olan kasiyerlere söyleyerek bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemini alışverişe başlamadan önce sorgulama işlemini yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bakiyeyi aşacak şekilde alışveriş yaparsanız kasada mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bu nedenden dolayı A101 yardım kartını kullanacak vatandaşların ilk olarak bakiye sorgulama işlemi yaptırmasını önemle bildirmek isteriz.

A101 Yardım Kartı Süresi

A101 Yardım kartı süresi aldıktan sonra kullanmış olduğunuz günden itibaren o yılın sonuna kadar kullanabilirsiniz. Ancak yıl sonuna kadar içerinde yardım kartının içerinde bulunan limit bitene kadar yardım kartını kullanabilirsiniz. Yardım kartınızın içerisindeki limiti istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Tek çekim yahut çekim sınırlaması bulunmamaktadır.

A101 Yardım Kartı Ne Kadar?

A101 Yardım Kartı Ne Kadar? Yardım kartlarının limitini alıcı belirlemektedir. Fakat genel olarak 50 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL limitler şekilde satılmaktadır. İstediğinin limiti belirleyerek yardım kartını alabilirsiniz. Bulunan limit kadar istediğiniz alışverişi yapabilirsiniz.

A101 Yardım Kartı Nasıl Kullanılır?

A101 Yardım Kartı Nasıl Kullanılır? Kart limiti kadar A101 marketlerinde bulunan bütün ürünleri satın alabilirsiniz. Yardım kartı içerindeki istediğin kadar kullanma hakkınız bulunmaktadır. İster iseniz tek seferde kullanabilirsiniz. İsterseniz limit bitene kadar parça olarak kartın kullanımını yapabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce kasiyer görevlilerine sorarak içindeki limiti öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında alışverişinizi yapabilirsiniz. Yardım kartımı limitinden fazlasını kadar alışveriş yaparsanız üzerine nakit verebilirsiniz.

A101 Yardım Kartı Ne Zaman Kadar Geçerlidir?

A101 Yardım kartı ne zaman kadar geçerlidir? Yardım kartınızın limiti bitene kadar istediğiniz miktarlarda alışveriş yapabilirsiniz. Fakat kartı aldığınız yıl sonuna kadar kartınızın limitini bitirmelisiniz. Daha sonrasında kart geçersiz sayılmaktadır.

A101 Yardım Çeki Nasıl Alınır?

A101 Yardım çeki nasıl alınır? A101 Yardım kartlarına sahip olmanız çok basittir. A101 marketleri şubelerine gidererek istediğiniz limiti belirleyerek satın alarak yardım kartlara sahip olabilirsiniz. A101 Yardım kartı limitleri genellikle 50 TL, 100 TL, 150 TL 200 TL olarak satılmaktadır.

A101 Yardım Çeki Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 yardım çeki başvurusu nasıl yapılır? Size en yakın olan A101 marketi şubesine giderek kasalardan yardım çeki başvurusu yapabilirsiniz. Kartı limitini sizin belirlemeniz gerekmektedir. Alabileceğiniz kart limitleri 50 TL, 100 TL, 150 TL 200 TL olarak istediğiniz limiti seçebilir ve ücretini ödedikten sonra kartınızı alabilirsiniz. Daha sonrasında istediğiniz günden itibaren kartınızı kullanabilirsiniz.

a 101 yardım kartı başvurusu

A101 Yardım Kartı Bakiye Sorgulama

A101 Yardım kartı bakiye sorgulama nasıl yapılır? A101 yardım kartı, hayır sever insanların dar gelirli ve yardıma muhtaç ailelere verdiği yardım kartıdır. Bu yardım kartıyla dar gelirli aileler ya da kart sahibi kişiler tüm A101 mağazalarındaki tüm ürünlerden yararlanabilirler.

A101 yardım kartlarındaki bakiyenizi tüm A101 marketlerinin kasiyerlerinden öğrenebilirsiniz.

A101 Kaçta Açılıyor?

A101 Kaçta Açılıyor? A101 marketleri tek saat olarak çalışmaktadır. Türkiye sınırları içerisindeki bütün A101 Marketleri şubeleri 07:00 saatinde açılıyor.

A101 Kaçta Kapanıyor?

A101 Kaçta Kapanıyor? A101 Şubeleri genellikle tek saat olarak çalışmaktadır. Kapanış saati olarak 81 ilde akşam 20:00 olarak kapanış yapmaktadırlar.

A101 Hafta Sonu Kaçta Açılıyor?

A101 Hafta Sonu Kaçta Açılıyor? A101 marketleri zinciri hafta içi kullandıkları saat aralıklarında hizmet vermektedir. Hafta içi olan 07:00- 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedirler bu demek oluyor ki hafta sonu olan cumartesi ve Pazar günleri de aynı saatler arasında hizmet vermektedir.

Market Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Market yardım kartı başvurusu nasıl yapılır? Market yardım kartı belediyelerin yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahibi kişilere sunduğu yardım kartıdır. Yardım kartından tüm ihtiyaç sahibi aileler yararlanabilmektedir. Market kartı yardımına bulunduğunuzun ilin Belediyelerine giderek başvuru yapabilirsiniz. Yada E-Devlet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Market kartını, başvuru yapacağınız Belediyenin anlaşmalı olduğu tüm marketlerde kullanabilirsiniz.

 

Belediye yardımları>>>>

Yardım Kartı Başvurusu

İlgili Makaleler

37 Yorum

 1. 6 kişilik aileyiz kızlarım lise orta ilk okula gidiyor lar

  1. İki kişilik aileyiz karı koca ikimizde çalışıyoruz kira yüksek gelirimiz az yardımcı olursanız

 2. İki çocuk okutuyorum eşim asgari ücret alıyo dar gelirliyim borcum çok yardımcı olurmusunuz

 3. 3çocuğum var Eşim müzisyen kafeler çok çalışmadığı için Arada sırada gidiyor yardım ederseniz sevinirim

 4. A 101 yardım kartı başvuru talebinde bulunuyoruz ihtiyaç sahibiyiz durumumuz fakirlik zor durumdayız kira bile ödeyemez durumda kaldiz sizden yardımınızı rica ediyoruz

 5. selamünaleyküm değerli büyüklerim sizden yerdim istiyorum çocuklarıma bişey alamıyorum kira borcumvar Allah rızası için dönüsyapin

 6. Eşim vefat eti yardıma ihtiyacım var yeşil kartım yok hiç bir calisanim yok eşim öldüğünden beri okula giden çocuğum var

 7. Ben evhanım calışmıyor um eşim inşahatan düştu kolunda pılatın var çalışamıyor üç cocugum var yetıremıyoru kira öduyorum sizden yardım istiyorum lutfen banada yardim edin kıradayım

 8. Evim kira kizimla yasiyorum beslenmesi erzak temizlikmazemesi pazarlik meyve gida kalvaltilik milasta oturuyorum kizim okuyor a101 yardim kartina kac sefer bulundun kizim icin yardim bekliyorum zordurumdayim ihtiyacim var yardim kartina hicbir cevap gelmedi biyan once cevap bekliyorum acil hemen yardim edin rica ederim

 9. ben 25 yaşinda bir anneyim 3 çocugum var biri ögrenci digeri 4 yaşinda diğeri ise 5 aylik bir bebek eşim 5 ay önce işten cikarildi işsizlik maaşida alamadi hiç bir gelirimiz yok çocuklarimin temel ihtiyaçlarini karşilayamiyoruz sizden allah rizasu icin yardim istiyorum

 10. İyi gunler bende bu yardımdan istiyorum 3 çocuğum var esim askeri ücretle çalışıyor evim keredili

 11. Yardım kartına çok ihtiyacım var İnanlı zorluk çekiyorum gıda alamıyorum

 12. 3TANE çocuğum var 3de okuyor aidat parası servis parası yetişemiyorum devlet 1ton kömür verdi oda bitmek üzere en önemlisi gıda yardımı istiyorum çok zor durumdayım ilgienenlerden şimdiden allah razı olsun

 13. Merhaba benim eşim 59 yaşında emekli değil üç öksüz torunum var onlara baıkorum gelirimiz yok yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 14. Kiraciym bebeğim var 2 öğrencim var A101 kartı almak istiyorum

 15. Eşimden duş almışım tek yaşıyorum kiracıyım günlük çalışıyorum ve çok zor durumdayım

 16. Zor durumdayım çocuğuma bez alamiyom evim kira yardimci olursanız sevinirim

 17. Allah rıza için yardim edin gıda yardımı veya para yardimi

 18. Eşimden boşandım ev kadınıyım 4 tane çocuğum var 2 tanesi okula gidiyor evim kira kiramı ödeyemiyorum hiç bir gelirimiz yoktur kimse yardım etmiyor çok zor durumdayız ütfen yardım edin.

 19. 4 çocuklu bir aileyiz maddi sıkıntı nedeniyle gıda yardımı için başvuru yapmaktayım iş arıyorum şuan da geçici işlerde çalışıyorum

 20. İki yetim oğlum var erzak yardımı rica ediyorum geçinemiyorum eşim vefat etti yardımcı olursanız sevinirim

 21. Bursa Yıldırım da oturuyorum benim bir çocuğum var iki tane de öksüz yeğenim var ben bakıyorum onlara inanki durumumuz yok Evimiz kira eşim 3 aydır işsiz di daha yeni işe başladı maddi sıkıntı çekiyoruz kart 16 başvuru yaptım bir ayda vazla oldu fakat daha dönüş yapılmadı

 22. Maddi sikinti yasiyorum gida ve ihtiyacimi karsilayamiyorum yardimlarinizi saygilarimla arz ederim

 23. Zamlardan dolayı gecimde zorlanıyoruz daha önce bim kartım olmadı yararlanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 🥰

 24. İyi geceler 3tane kızım var 3çüde küçük kiracıyım eşim tek asgarî ücretle çalışıyo yetişemiyoruz bitane okula giden kızım var lütfen bizede yardim edermisiniz

 25. Yardım almak istiyorum lütfen bize yardımcı olun lütfen bize yardımcı olun üç tane çocuk var ihtiyacım var lütfen bize yardımcı olun lütfen bize yardımcı olun

 26. Bende çok zor durumdayım 3 çocuğum var kiradayım bende kart istiyorum yardımcı olurmusunuz

 27. 5 kişiyiz çok ihtiyacım var lütfen banada verin A101 kartı 🙏

 28. Eşimden ayrıldım tekbobrekli kalp hastası tansiyon hastası oglum var isim yok

 29. Eşim cezaevinde iki tane okula giden oğlum var evim kira ve ihtiyaçlarımızı alamıyoruz yardım ederseniz sevinirim

 30. Hayırlı ramazanlar bu yardıma ihtiyacım var yardım edebilirseniz sevinirim 3 çocuğum okuyor ünseratif kolit hastasıyım, çölyak hastasıyım bu yardıma çok ihtiyacım var.

 31. Merhaba çok zor durumdayım 3 tane çocuğum var depremden çok etkilendik maddi manevi desteğe ihtiyacımız var oturduğumuz yer hasarlı şu an komşularda kalıyoruz çok zor durumdayız bize yardımcı olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu