HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
30.04.2023
A+
A-

HSBC kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? HSBC internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?Taksitli alışverişin var geçilmezi kredi kartları bilinçli kullanıldığında avantaj sağlamaktadır. HSCB’de avantajlı kredi kartlarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Aşağıda sizinle HSBC kredi kartı başvuruları hakkında bilgi verdik.

 İnternet bankacılığı ile kredi kartı başvurusu nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSCB kredi kartı başvurusu için banka müşterisi olmanız gerekmiyor. İnternet ve mobil bankacılık aracılığıyla başvurunuzu kolaylıkla yapabiliyorsunuz. İsterseniz şubeye giderek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

HSBC başvurabileceğiniz kredi kartları:

  • HSBC Concept başvurusu
  • HSBC Advance Classic başvurusu
  • HSBC Advance Gold başvurusu
  • HSBC Advance Platinum başvurusu
  • HSBC Premier başvurusu

HSBC Premier kredi kartı başvurusu kabul edilmesi için, HSBC Premier müşterisi olma şartı bulunuyor. Bankanın kredi kartları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.hsbc.com.tr adresinizi ziyaret edebilir ve buradan kartların tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Yap

HSCB kredi kartı başvurusu için mevcut yöntemleri tek tek ele alalım. En yakın HSBC bankasını öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

HSBC Müşteri Hizmetleri Kredi Kartı Başvurusu

HSBC müşteri hizmetleri ile kredi kartı başvurusu 0 850 211 0 111 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Arama sonrası telesekreter sizi yönlendirecek ve gerekli tuşlamaları yapmanıza yardımcı olacaktır.

HSBC Kredi Kartı Kampanyaları

HSBC Türkiye kredi kartı kullanıcılarına birçok farklı kampanya sunmaktadır. Bunlar arasında, indirimli alışverişler, nakit iadeli harcamalar, taksitli ödemeler, özel etkinliklere öncelikli bilet alma ve daha birçok fırsat yer almaktadır. HSBC kredi kartı sahipleri, kampanyalardan yararlanmak için düzenli olarak HSBC Türkiye’nin web sitesini veya mobil uygulamasını kontrol edebilirler.
Ayrıca, HSBC Türkiye’nin düzenli olarak gönderdiği e-postalar ve SMS’ler aracılığıyla da kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Kampanyalar, belirli bir süre için geçerli olabilir ve şartlar ve koşullarının yanı sıra, minimum harcama tutarı gibi belirli gereksinimleri karşılamak gerekebilir. HSBC kredi kartı sahipleri, kampanyalardan yararlanmak için düzenli olarak HSBC Türkiye’nin web sitesini veya mobil uygulamasını kontrol etmeleri önerilir.

HSBC Kredi Kartı Ödeme Noktaları

HSBC kredi kartı ödemeleri için birçok farklı ödeme noktası bulunmaktadır. Bunlar arasında, HSBC Türkiye şubeleri, ATM’ler, online bankacılık, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, otomatik ödeme talimatı, PTT şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktaları yer almaktadır. Anlaşmalı ödeme noktaları arasında, Migros, CarrefourSA, A101, BİM, Şok, Watsons, Gratis, Teknosa ve daha birçok büyük perakende mağazası bulunmaktadır.
Ayrıca, HSBC mobil uygulaması veya İnternet bankacılığı aracılığıyla da kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Online Başvuru

Öncelikle www.hsbc.com.tr adresine giriş yapmanız gerekir. Buradan sağda yer alan “İnternet bankacılığı” kısmına tıklamanız gerekir. Karşınıza açılacak sayfada sizin için uygun olan seçeneği seçmeniz gerekir.

HSBC müşterisi değilseniz;

  • “HSBC bireysel internet bankacılığı kullanmıyorum ve HSBC kredi kartım veya banka kartım yok.” Seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Buradan “kullanıcı oluştur” demeniz gerekir.
  • Açılan sayfada giriş bilgileri altında yer alan “KARTIM YOK” kısmından T.C Kimlik numaranız ve telefon numaranız ile profil oluşturmanız gerekir.
  • Bundan sonraki aşamaları takip ederek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

HSBC müşterisi iseniz;

  • Kart numaranız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapmanız durumunda kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

HSBC kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenmek için bankanın resmi internet sitesindeki başvuru sorgulama (https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/transactions/ICASK_01.asp) sayfasına gitmeniz gerekiyor. Bu sayfada problem yaşarsanız, 0850 211 0 111 numaralı hattı arayarak başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz..

Yazımızda HSBC kredi kartı başvurusu nasıl yapılır çıklamaya çalıştık. Sizlerde HSBC imkanlardan faydalanmak ve uygun kredi kartını bulmak için resmi internet sayfası olan www.hsbc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu>>>>