Hit enter after type your search item
Belediye Yardımları

Belediye Yardım Başvurusu

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Burdur Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır? Burdur Belediyesi yardım başvurusu burdur Belediyesi kendi sınırlarında yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere sosyal yardım destekleri sunmaktadır. Burdur belediyesinden yaşayan insanlar ekonomik geçimleri tarımcılık ve hayvancılık meslekleri üzerinden sağlamaktadır. Fakat son zamanlarda gözde meslek alanları olan mermer ve doğal taş sektörleri de artış göstermektedir. Yapılan iş alanlarında ekonomik sıkıntı yaşamadan geçimlerini sağlayan bir çok insanlar vardır. Son zamanlarda yaşanılan korona virüs salgını bütün meslek alanlarını etkisi altına alarak epeyce aşağıya çekmiştir. Korona virüsün ilkemize gelmesi sonrasında iş imkânları sekmelere uğramıştır. Ekonomik gelirin aşağıya düşmesi vatandaşlarında ekonomik krize girmesi bir olmaktadır.

Sağlık tedbirleri için alınan kararlarda iş yerleri geçici olarak kapatıldı. İşçiler işlerinden çıkarıldı ya da ücretsiz izinlere çıkarıldı. Bu durumların olması ekonomik sıkıntıları beraberinde getirdi. Gelinen sıkıntılı dönemlerde insanlar belediyelerden yardım beklemeye başladı.

Bu kadar yaşanan ekonomik sıkıntıların üzerinde ürünlerin gıda malzemelerin fiyatlarının artması ile vatandaşlar işin işinden çıkamaz hale gelmiştir. Burdur belediyesi yaşanan sıkıntıları göz ardı etmeden sosyal yardım destekleri oranları yükselişe geçirmiştir. Sosyal yardımlar sayesinde ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların zor günleri atlatılması sağlanmaktadır. Burdur Belediyesi yardım başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için içeriğimizde sosyal yardımlar hakkında gerekli olan bilgiler verilmektedir.

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Burdur Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır? Burdur Belediyesi yardım başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemleri yapılabilir. Ayrıca başvuru işlemleri ile ilgilenen Burdur Beyaz Masa çağrı merkezi bulunmaktadır. Beyaz Masa çağrı merkezi sosyal hizmetler ile ilgili bütün istek, başvuru ve şikayetler üzerinde çözüm odaklı çalışma sağlamaktadır. Burdur Beyaz Masa çağrı merkezine ulaşmak için ALO 153 hattı numaralarını aramanız gereklidir. ALO 153 Burdur Beyaz Masa üzerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden yardım başvuru yapacak vatandaşlar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemlerini başlatabilir. Yardım başvuru için başvuru merkezi olan sosyal hizmetler müdürlüğü binasına gitmeden önce yardımlar hakkında detaylı bilgi almanız gerekli olabilir. Daha önceden bilgi almanız başvuru işlemleri için gerekli olan evrak belgeleri öğrenmenizi sağlayabilir. Aldığınız bilgiler doğrultusunda başvuru için ön hazırlık yapmanız başvuru işlemleri sırasında kolaylık sağlayacaktır. Başvuru merkezine gitmeden önce yardımlar hakkında detaylı bilgi almak için sosyal hizmetler müdürlüğü santral numarası olan 0248 233 18 41 numaralı hattı aramanız gereklidir. Yapılan başvuru sonrasında başvurular tek tek değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonuçları olumlu olan vatandaşlara başvuru sırasında alınan iletişim numaralarından geri dönüş sağlanacaktır. Başvuru dönemleri geldiğinde toplu dağıtıma çıkarılarak adreslerine teslim edilmektedir. 

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama 

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama işlemi yapmak için değerlendirme süresi dolması beklenilmelidir. Yardım başvurusu sorgulama işlemi başvuru yapıldıktan sonra 15-30 gün geçtikten sonra yapılmalıdır. Fakat değerlendirmeler tek tek yapıldıkları için başvuru yoğunluğuna göre değerlendirme süresi 15-30 günden fazlada olabilir. Başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu olan vatandaşlara başvuru sırasında alınan iletişim numaralarından geri dönüş sağlanarak başvuru sonucu hakkında bilgi verilmektedir.  Eğer belli süreler geçtikten sonra geri dönüş sağlanmadı ise başvuru sorgulama işlemleri yapılmalıdır. Başvuru sorgulama işlemleri nasıl yapılır soruna şu şekilde cevap verilebilir. Başvuru merkezi neresi seçildi ise oradan başvuru sorgulama işlemleri yaptırabilirsiniz. Burdur Beyaz Masa destek hattı olan çağrı merkezi üzerinden başvuru işlemlerinizi yaptı iseniz tekrardan ALO 153 hatlı numarayı arayarak başvuru işlemleri yapmanız gereklidir. 

Burdur Sosyal Yardım başvurularınızı sosyal hizmetler müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemleri yaptı iseniz tekrardan başvuru merkezi binasına giderek yardım sorgulama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ya da başvuru merkezine ait olan santral numarasını arayarak başvuru sorgulama işlemi yaptırabilirsiniz. Başvuru merkezi santral numarası olan 0248 233 18 41 numaralı hattı aramanız gereklidir. 

Burdur Belediyesi illi içerinde yaşayan vatandaşlar sosyal yardım alabilmek için Burdur belediyesine ait olan internet üzerinden https://webportal.burdur.bel.tr/web/guest/2 sayfasına tıklayarak sosyal yardım başvuruş ve sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Formu

Burdur Belediyesi yardım başvurusu formu formu başvuru sırasında sizin bilgilerinizin yer alacağı form türüdür. Başvuru yaparken sizlerin doldurması gereken başvuru formu daha sonra değerlendirilecektir. Yardım başvurularında doldurmanız gereken formda sizlerden istenen bilgiler yardım alacak vatandaşın kişisel bilgileri, adres ve iletişim bilgileri, gelir durumu bilgileri, aile bilgileri gibi bir çok bilgiler istenmektedir. Bilgilerin yanına ek olarak bazı belgelerde istenebilir. Yapmış olduğunuz başvuru merkezine göre formu kendinizin doldurmasına yerine çağrı merkezideki görüşme yaptığınız personel sizlere başvuru formundaki soruları yönlendirerek sizlerin verdiği cevapları sistem üzerine kaydı girerek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Sizlerden istenen bilgiler yardım alacak kişinin bilgileri olmalıdır. Başka için sosyal yardım başvurusu yapamazsınız. Başvuru formunda gerekli olan bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. Aksi takdir de eksik ve yanlış tespit edilen başvuru evrakları değerlendirmeye alınmayarak olumsuz olarak sonuçlandırılacaktır. Formu istenen şekilde doldurup başvuru merkezine ulaştırdığınız zaman başvurunuz onay süreci başlamaktadır.

Burdur Belediyesi Yardım Başvurusu Telefon Numarası

Burdur Belediyesi yardım başvurusu telefon numarası başvuru sırasında başvurular hakkında bilgi alabilmeniz için çok gerekli olabilir. Burdur Belediyesinden yardım başvurusun da bulunacak kişiler Burdur Beyaz Masa destek hattı olan çağrı merkezi olan ALO 153 hattından iletişim kurabilir. Beyaz Masa çağrı merkezi sosyal hizmetler ile ilgili bütün istek, başvuru ve şikayetler üzerinde 7 gün 24 saat çözüm odaklı çalışma sağlamaktadır. Telefon üzerinde iletilen bütün sorunlar ve başvurular sistem üzerine kayıt edilerek değerlendirmeye alınmaktadır. 

Burdur Sosyal Yardım başvurularınızı sosyal hizmetler müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Fakat telefon üzerinden sosyal hizmetler müdürlüğü binasını iletişim kurmak isteyen vatandaşlar 0248 233 18 41 numaralı santral hattını aramanız gereklidir.

Burdur Belediyesi Gıda Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi gıda yardım başvurusu nasıl yapılır? Burdur Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı desteği sağlamaktadır. Corona virüsten dolayı ekonomik yönde epeyce etkilenen vatandaşlar bulunmaktadır. İşsiz kalanlar, iş yerlerini geçici olarak kapatanlar vs. gibi sebeplerde ötürü geçim sıkıntısı kaçınılmaz olmuştur. Burdur Belediyesi de gıda yardımı ile ihtiyaç sahibi olan kişilere gıda yardımı sağlayarak temel ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. Yapılan gıda yardımları ile ailelerin ekonomik durumu düzeltilmeye çalışılmaktadır. Gıda yardımları belirli dönemlerde adreslere teslim edilmektedir. 

Burdur Belediyesi gıda yardımlarını Burdur Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaktadır. Gıda yardımı almak isteyen vatandaşlar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimine gıda yardımı başvurusunda bulunmaları gereklidir. Ancak başvuru sırasında sizlerden başvuru formu yanı sıra ek evrak ve belgeler istenebilmektedir. Bu nedenle başvuru merkezi olan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına gitmeden önce Sosyal Hizmetleri telefon üzerinden arayarak gıda yardımı hakkında detaylı bilgi almanız gereklidir. Başvuru merkezinden gıda yardımı hakkında detaylı bilgi almak için 0248 233 18 41 numaralı telefon hattını arayarak başvuru için gerekli evrak ve belgeleri öğrenebilirsiniz. Öğrenilen bilgiler sonrasında ön hazırlığınızı yaparak başvuru merkezine gidebilir ve kolay şekilde başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Başka bir başvuru yöntemi ise gıda yardımı başvurusu yapabileceğiniz başvuru merkezi Burdur Beyaz Masa destek hattıdır. Çağrı merkezi Beyaz Masa destek hattından telefon üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Burdur Beyaz Masa destek hattı üzerinden gıda yardımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ALO 153 numaralı hatta bağlanarak başvuru işlemlerini yapabilirler. Beyaz Masa destek hattında gıda yardımı başvurusu yaptığınız zaman sizden alınan bilgiler sistem üzerine girilerek Sosyal hizmetler müdürlüğü gerekli birimlerine aktarılmaktadır. Daha sonrasında başvurunuz görevliler tarafından incelenme ve değerlendirmek için onay sürecine girmektedir. Olumlu olarak değerlendirilen başvurular vatandaşların adreslerine teslim edilmektedir.

Burdur Belediyesi Yardım Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi yardım kolisi başvurusu nasıl yapılır? Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi ile yardım kolisi desteği dağıtmaktadır. Yardım kolileri belirli zamanlarda toplu olarak adreslere dağıtılmaktadır. Yardım kolileri ihtiyaç sahibi ailelerin temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak üzere verilmektedir. İhtiyaç sahibi vatandaşlar yardım kolilerini aldıktan sonra temel gıda ihtiyaçları için yapacakları masrafları diğer ihtiyaçlarına masraf yapmaktadır. Bu durumla ihtiyaç sahibi ailelerin ekonomik durumu düzeltilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Yardım kolisi başvurusu yapan bütün vatandaşların başvuruları tek tek incelenmektedir. Daha sonrasında olumlu ve ya olumsuz olarak değerlendirme yapılmaktadır. Değerlendirme sırasında ihtiyaçlı listesi oluşturularak o listeye yazılan vatandaşlar yardım kolisi desteği alabilir. 

Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi üzerinden yardım kolisi desteği dağıtıldığı için başvuru merkezi olarak seçilebilir. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Binasına giderek yardım kolisi başvurusunda bulunmak istediğinizi beyan etmeniz gereklidir. Daha sonrasında yardım kolisi için gerekli işlemler başlatılabilir. Fakat başvuru sırasında sizlerden başvuru formu yanı sıra ek evrak ve belgeler istenebilmektedir. Bu nedenle başvuru merkezi olan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına gitmeden önce Sosyal Hizmetleri telefon üzerinden arayarak yardım kolisi desteği hakkında ayrıntılı bilgi almanız gerekebilir. Başvuru merkezinden yardım kolisi desteği hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0248 233 18 41 numaralı telefon hattını arayarak başvuru için gerekli evrak ve belgeleri öğrenebilirsiniz.

Burdur Belediyesine ait çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden yardım kolisi başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Burdur Beyaz Masa Destek hattı çağrı merkezi olarak hizmet vermektedir. Beyaz Masa ALO 153 hattına bağlanarak yardım kolisi başvurularınızı kolay olarak sistem üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Başvuru için sizden alınan bilgiler ile sisteme kayıt açılmaktadır. Bu bilgiler gerekli birimlere iletilerek başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. 

Burdur Belediyesi Erzak Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi erzak yardım başvurusu nasıl yapılır? İhtiyaç sahibi olan ailelere ekonomik sıkıntılarından kurulması için erzak yardımları yapılmaktadır. Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi ile erzak yardımı desteği verilmektedir. Erzak yardımları da gıda yardımı gibi belirli zamanlarda toplu olarak adreslere dağıtılmaktadır. Erzak yardımları özel günlerden önce dağıtılarak ihtiyaç sahibi ailelerin ekstra masraf yapmaları engellenmektedir. Özel günlerden bahsedilen yılbaşı, bayramlar gibi günler bahsedilmektedir. Erzak paketlerinin içerinde temel gıda ihtiyaçlarının koyulması ile hazırlanan paketlerdir. Burdur Belediyesinden erzak yardımı başvurusu yapmak isteyen kişiler Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Birimi ile iletişim sağlaması gereklidir. başvuru yapmak isteyen vatandaşlar iki şekilde başvuru işlemlerini yapabilirler.

Birinci başvuru yöntemi Burdur Belediyesi Erzak yardımlarını Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yaptığı için başvuru merkezi olan sosyal hizmetler binasına gidilerek başvuru işlemleri yapılmalıdır. Başvuru merkezinden erzak yardımı başvuru olan formu doldurmanız gerekecektir. Yalnız başvuru formuna eklemeniz gereken evrak ve belgeler olabilir. Bu sebeple başvuru merkezi olan Burdur Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimine gitmeden önce 0248 233 18 41 numaralı santral hattını arayarak erzak yardımı hakkında gerekli bütün ayrıntılı bilgileri öğrenebilirsiniz. Almış olduğunuz bilgiler sonrasında gerekli olan evrak ve belgeleri hazırlamanız gereklidir. Başvuru merkezine gittiğinizde bütün evraklar ve belgeler personellere teslim edilmelidir. 

İkinci yöntem olarak ise çağrı merkezi olan Burdur Beyaz Masa üzerinden başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. Beyaz Masa destek hattı ile iletişime geçebilmeniz için ALO 153 numaralarını aramanız gereklidir. Erzak yardımı başvurusu için gerekli bilgileri sizlerden isteyerek sistem üzerine giriş yapılmaktadır. Sisteme kaydınız yapıldığınızda bilgileriniz sistem üzerinden sosyal hizmetlere gerekli birimlere ulaştırılacaktır. Başvurularınız sosyal hizmetler tarafından incelenip değerlendirilecektir. Olumlu değerlendirilen başvurular iletişim adreslerinden vatandaşlara geri bildirim sağlanacaktır.

Burdur Belediyesi Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi yardım kartı başvurusu nasıl yapılır? Bazı il Belediyeleri ihtiyaç sahibi ailelere yardım kartı desteği sağlamaktadır. Fakat bu proje içerisinde Burdur Belediyesi yer almamaktadır. Yaşanılan ekonomik sıkıntılar dolayısı ile dar gelirli ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılamaları oldukça zorlanmaktadır. Bu nedenle bazı belediyeler ihtiyaç sahibi ailelere yardım kartı dağıtarak onların ekonomik durumlarını güçlendirmesi için yapılan sosyal destek yardımıdır. Yardım kartları içerisine belediyenin belirlediği limitte bakiye yüklenmektedir. Yüklenen bakiye ile anlaşmalı olunan marketlerden temel ihtiyaç ürünleri alınmaktadır. Yardım kartı içerisindeki limit bitene kadar alışveriş istenilen zamanlarda yapılabilmektedir. Burdur Belediyesi tarafından yardım kartı olmak isteyen vatandaşlar yardım kartı istek talebi başvurusunda bulunması gereklidir.

Çağrı merkezi istek başvuru işlemleri ile ilgilenmektedir. Burdur Beyaz Masa çağrı merkezi olan destek hattına yardım kartı istek talebi başvurusu yapabilirsiniz. ALO 153 Beyaz Masa destek hattını arayarak yardım kartı istek talebiniz oluşturulacaktır. Yapılan bütün istek başvuruları toplanıp değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonrası yardım kartı projesi başlatılıp başlatılmayacağı kararı alınacaktır.

Burdur Belediyesi Maddi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Burdur Belediyesi ekonomik sıkıntı içerinde olan vatandaşlara maddi yardım desteği vermektedir. Maddi yardım sağlanan belirli ihtiyaç sahibi gruplar dahilindeki vatandaşlara verilmektedir. Maddi yardım alabilen ihtiyaç sahipleri grupları şu şekilde hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara, geliri olmayan kişilere, hane içerinde yaşlı kişilerin olan vatandaşlar olarak gruplandırılmaktadır. Maddi yardım yapılarak ihtiyaç sahibi ailelerin ekonomik düzeylerini yükseltmek hedeflenmiştir. Sizlerde maddi yardım alabilen vatandaşların listesine girebilmek için Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile iletişime geçilerek maddi yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Maddi yardım Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapıldığı için sosyal hizmetler müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Fakat başvuru işlemleri için başvuru merkezine gitmeden önce maddi yardım hakkında bilgi almanız başvuru işlemleri için gerekli olan evrak belgeleri öğrenmenizi sağlayabilir. Öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda başvuru için ön hazırlık yapmanız başvuru işlemleri sırasında kolaylık sağlayacaktır. Başvuru merkezine gitmeden önce yardımlar hakkında detaylı bilgi almak için sosyal hizmetler müdürlüğü santral numarası olan 0248 233 18 41 numaralı hattı aramanız gereklidir. Yapılan başvuru sonrasında başvurular tek tek değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca sizden başvuru sırasında istenen bilgileri eksik ve yanlış olarak tespit edilirse değerlendirmeye alınmaz. Değerlendirmeden sonra başvuruları olumlu olarak değerlendirilen vatandaşların iletişim adresleri ile geri dönüş sağlanmaktadır. 

Burdur Belediyesi Süt Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi süt yardım başvurusu nasıl yapılır? Korona virüs salgınından sonra ekonomik yönde sıkıntıya düşen bir çok aileler bulunmaktadır. Bu sebeple belediyeler vatandaşlara sosyal yardım hizmetlerini arttırdı. Fakat yapılan yardımlar sırasında çocukları unutmadılar. İhtiyaç sahibi olan ailelerine süt dağıtımı yapılmaya başlandı. İhtiyaç sahibi ailelerin çocukları sağlıklı büyümesi için aylık olarak süt dağıtımı yapılmaktadır. Süt yardımları belli yaş aralıklarda çocuklar için dağıtılmaktır. Fakat bazı belediyeler bu proje kapsamın yer alarak süt dağıtımı yapmaktadır. Süt yardımı projesinde yer almayan Belediyeler arasında Burdur Belediyesi de yer almaktadır. Burdur Belediyesi sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlar süt yardımı desteği almak isteyebilir. Bu nedenle süt yardımı istek talebi başvurusu bulunarak süt yardımı desteği başlanabilir.

Çocuklar sağlıklı büyüsün amacı ile yapılan süt yardım desteğinden yararlanmak isteyen ihtiyaç sahibi ailelere Burdur Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimine ait olan Beyaz Masa destek hattından süt yardım talebi başvurusu yapılabilmektedir. Süt yardımı talebi oluşturabilmek için Burdur ili içerisinde ikamet ediyor olmanız gereklidir. Beyaz Masa destek hattına ait olan iletişim telefon numarası ALO 153 hattını aramanız gereklidir. Bütün süt yardım talebi başvuruları toplanarak değerlendirme yapılmaktadır. Yapılan değerlendirme sonrası süt dağıtımı yapılıp yapılmayacağı karar verilecektir. Süt yardımı yapılması karar alınırsa en kısa zamanda süt yardım desteği başlatılabilir.

Burdur Belediyesi Bebek Yardımı Nasıl Alınır?

Burdur Belediyesi bebek yardımı nasıl alınır? Yeni bebekleri olan ihtiyaç sahibi ailelere mutlu günlerinde destek olmak amacı için bebek yardım paketleri dağıtılmaktadır. Hoş geldin bebek projesi adı altında bebek yardımı ihtiyaç sahibi ailelerin masraflarını azaltmak adına yapılmaktadır. Bebek yardım paketleri içerinde bebeklerin 0-6 aylarda kullanabileceği bebek ürünleri yer almaktadır. Bebek paketi içerinde yer alan ürünlerin bazıları; . bebek mamaları, bebek bezleri, ıslak mendil, tırnak makası, bebek zıbınları, çorapları, şapka, banyo havlusu, bebek şampuanı, bebek pişik kremi vs. gibi ürünler yer almaktadır. 

Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi tarafından bebek yardımları verilmektedir. Bebek yardımı almak isteyen ihtiyaç sahibi aileler Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Başvuru merkezine gitmeden önce bebek yardımı başvurusu hakkında santral ile iletişime geçerek başvuru için istenen gerekli belgeleri ve evrakları öğrenebilirsiniz. Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü santral iletişim numarası 0248 233 18 41 numaralı hattır. Başvuru için gerekli olan evrakları ve belgeleri hazırlayarak başvuru merkezine gidebilirsiniz.  

Bebek yardımı başvurusu yapabileceğiniz başka bir yöntem ise Beyaz Masa destek hattına ulaşarak bebek yardımı başvurusu yapabilirsiniz. Çağrı merkezi olan ALO 153 Beyaz Masa destek hattını aramanız gereklidir. Sizlerden alınan bilgiler sistem üzerinden sosyal hizmetler ilgili birimlerine ulaştırılmaktadır. Daha sonrasında başvurularız değerlendirmeye alınarak olumlu veya olumsuz olarak değerlendirilmektedir.

Burdur Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? Sosyal yardımlar Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimi tarafından verilmektedir. Sosyal yardımlar ihtiyaç sahibi ailelere ekonomik durumları düzelmesi için verilmektedir. Sosyal yardım çeşitleri bütün ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyacı olduğu yardımı karşılayacak türlerde yardımlar bulunmaktadır. Sosyal yardım başvurusu yapmadan önce ne tür yardıma ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gereklidir. İhtiyacınız olduğu yardım türüne karar verdikten sonra başvuru işlemleri için başvuru merkezine gidebilirsiniz. 

Burdur Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden sosyal yardım alabilmek için başvuru merkezine giderek almak istediğiniz başvuru türünü söylemeniz gereklidir. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek sosyal yardım başvurusu yapabilirsiniz. Fakat alacağınız sosyal yardım desteği hakkında bilgiler alarak ön hazırlık yaptığınızda başvuru işlemlerine başlayabilirsiniz. Sosyal yardım desteği hakkında bütün bilgilere ulaşmak için 0248 233 18 41 numaralı hattı arayarak edinebilirsiniz. 

Sosyal yardım başvuruları yapabileceğiniz çağrı merkezi olan Beyaz Masa destek hattını arayarak başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Telefon üzerinden başvuru işlemleri için ALO 153 Beyaz Masa destek hattını aramanız gereklidir.  Başvuru için sizden alınan bilgiler ile sisteme kayıt açılmaktadır. Bu bilgiler gerekli birimlere iletilerek başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirmeler yapıldıktan sonra olumlu olan başvuru sahiplerine başvuru sırasında iletişim adreslerinden geri dönüş sağlanarak bilgilendirme yapılmaktadır.

Burdur Belediyesi Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burdur Belediyesi Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Covid-19 salgını hayatın bütün dengesini değiştirmiştir. Eğitim alanında da covid-19 salgını sebebi ile değişiklikler olmuştur. Alınan sağlık tedbirleri ile yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Eğitimin önemli olduğu herkesin bildiği bilgidir. Daha sonrasında uzaktan eğitime geçilerek eğitim devam edildi. Bilgisayarlar üzerinden online ders verilmeye başlandı. Fakat gözlerden ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerinin zorluk çektiği kaçırılmadı. Fark edilen durumdan sonra tablet dağıtımları başlandı. Tablet dağıtımları belirli dönemlerde dağıtılmaktadır. Burdur Belediyesinden tablet başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar öncelikle tablet dağıtımın güncelliğini öğrenmeleri gereklidir. 

Çağrı merkezi olan Beyaz Masa destek hattını arayarak tablet dağıtımın güncelliğini sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Eğer Beyaz Masa destek hattından tablet dağıtımı güncel değilse tablet yardımı istek talebi başvurusu yapılabilir. Ayrıca tablet başvuruları aktif olduğu zaman tablet başvuruları işlemlerini Beyaz Masa destek hattından yapabilirsiniz. Destek hattı olan Beyaz Masa ile iletişime ALO 153 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz.

Belediye yardımları>>>>

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
error: Content is protected !!
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
elektrik yardımı