Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula
22.04.2023
A+
A-

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl yapılır? Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Afyonkarahisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023  Afyon Belediyesi İş Başvuru Formu hakkında bilgiler.

Afyonkarahisar Belediyesi iş başvurusu personel ve memur alımları kapsamı içinde, bilhassa Kültür ve Turizm Dairesi kadrosunda bulunan alımlar gerçekleştiriyor. Bakıldığında, KPSS puanı baz alınarak birden fazla kadro çok fazla açılıyor ve başvurular yapıldıktan sonra adaylar mülakata alınıyor.

Bunun dışında, Zabıta Dairesi, Park ve Çevre Koruma Dairesi, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü gibi kadrolarda da personel ihtiyacı var. Bu kadrolarda açık pozisyonlara başvurabilir ve bir belediye personeli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları

Şehrin çehresini değiştirmek, şehri kalkındırmak ve halkına kesintisiz hizmetler sunmak maksadıyla yoğun çaba sarf eden Afyonkarahisar Belediyesi, bu anlamda halkıyla fikir alışverişlerinde olduğu gibi bunun yanı sıra kendi içinde de ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Afyonkarahisar Belediyesi, bu çalışmalar ışığında hem kendi personel gereksinimini gidermek hem de şehirde artış gösteren işsizliğe çare olabilmek adına personel alımı yapmayı hedeflemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Afyonkarahisar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Afyon Belediyesi, Türkiye’de bulunan her belediye gibi iş ilanlarının çoğunu İşkur aracılığı ile yayınlıyor.

Dolayısıyla, şehrinizdeki İşkur merkezlerine kaydolmanız ve form doldurmanız gerekiyor.

Formunuzu doldurduktan hemen sonra, iskur.gov.tr üzerinden veya şubelerden güncel Afyon Belediyesi iş ilanlarını bulabilir, hemen başvurabilirsiniz.

Eğer KPSS puanına sahipseniz, zabıta memuru ve itfaiye eri gibi pozisyonlarda rahatlıkla çalışabilmeniz olabilecek. KPSS puanına sahip değilseniz ve bir mesleğiniz yoksa, bir meslek edinmek adına Afyon’da meslek edindirme kurslarına katılmanızı öneririz.

Afyon belediyesi yardım başvurusu>>>>

Afyonkarahisar İş İlanları

Afyonkarahisar iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair açıklamaları bulabilmeniz olabilecek.

Hedeflediğiniz kariyer planı ışığında bu ilanlar içinden siz değerli okurlarımız için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru uygulayabilirsiniz.

Afyonkarahisar iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle afyon belediyesi iş başvuru şartları ile alakalı genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Afyonkarahisar İş İlanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Afyonkarahisar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Afyon Belediyesi İş Başvuru Formu

Başmakcı, Bayat, Bolvadin, Emirdağ, Hocalar, İhsaniye, Kızılören, Evciler, Dazkırı, İscehisar, Dinar, Çay, Çobanlar, Şuhut, Sultandağı, Sandıklı ve Sincanlı ilçelerinden de eleman alımı yapılacağı biliniyor. Bilgi formuna aşağıdaki linkten ulaşmanız mümkün.

https://www.afyon.bel.tr/icerikdetay/50/43/insan-kaynaklari-mudurlugu.aspx