Elazığ Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Elazığ Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
22.04.2023
A+
A-

Elazığ Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Elazığ Belediyesi memur ve personel alımı, Elazığ Belediyesi açık olan pozisyonlar ve iş başvuruları, Belediye insan kaynakları işe alımlar hakkında…

Belediye güncel iş ilanlarını İşkur üzerinden takip ederek çok sayıda bay ve bayan alımları, sürekli yada sözleşmeli personel alımları hakkında ilk siz haberdar olabilirsiniz. Belediye bünyesinde farklı iş ve meslek kolundan çok sayıda çalışan bulunmakta olup farklı nedenlerden dolayı işten ayrılan ve açık olan pozisyonlara sürekli olarak personel ve eleman alımları yapılmaktadır.

Belediye bünyesinde her meslek ve eğitim grubundan çok sayıda çalışan bay ve bayanlar bulunmaktadır. Sizde eğitim seviyem düşük acaba belediye bünyesinde bana uygun iş var mı diye düşünmenize gerek yok, her eğitim seviyesinden ve farklı iş kollarından size uygun mutlaka bir iş çıkacaktır.

Elazığ Belediyesi İş Başvurusu

Elazığ Belediyesi bünyesinde çalışmakta olan farklı nedenlerden dolayı işten ayrılan, istifa eden, emelilik, terfi, il değişikliği vb nedenlerden dolayı açık olan pozisyonlara her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda memur ve personel almayı hedeflemektedir. Belediye bünyesinde farklı iş ve meslek kollarından çok sayıda çalışan bay ve bayan bulunmaktadır.

Elazığ Belediyesi İş Başvuru Formu

https://www.elazig.bel.tr/mudurluk/insan-kaynaklari-ve-egitim-mudurlugu/ ilgili link başvuru koşullarına yönlendirmektedir.

Elazığ Belediyesi Memur Alımları

Elazığ Belediyesi memur alımları ve sözleşmeli memur alımları Kpss sınavı başarı puan durumuna göre alımlar yapılmaktadır. Memur alımları devlet personel daire başkanlığı tarafından yapılmaktadır. Kpss sınavına giren adayları bu ilde açık olan pozisyonları tercih ederek atanmalarını bekleyebilirler.

Elazığ Belediyesi Personel Alımı

Elazığ Belediyesi sözleşmeli personel ve memur alımlarında yine Kpss sınavı başarı puan durumu göz önüne alınmakta olup bunun yanında sözlü mülakat da yapılmaktadır. Tüm bu süreçlerden başarı ile geçen adaylara iş ve istihdam sağlanmaktadır.

Elazığ Belediyesi Taşeron İşçi Alımı

Yine Belediye bünyesinde taşeron kadrolarda çok sayıda mavi yaka ve beyaz olarak çalışan bay ve bayan bulunmaktadır.Bu kadrolarda genelde özel güvenlik elemanları, park ve bahçeler, temizlik işleri, bakım ve onarım işleri, inşaat işleri, çöp hizmetleri vb alanlarda çalışan personeller bulunmaktadır. Farklı nedenlerden işten ayrılan ve açık olan pozisyonlara sürekli olarak yılın çeşitli dönemlerinde işçi ve personel alımları yapılmaktadır.

Elazığ Belediyesi Maaşları

Elazığ Belediyesi maaşları 8500 Tl ile 15000 Tl arasında değişen maaş aralıklarında çalışanlar bulunmaktadır. Belediye bünyesinde çalışanların maaşları yaptıkları iş görev tanımları, aldıkları sorumluluklara bağlı olarak değişmektedir.

Elazığ Belediyesi İletişim

  • Elazığ Belediyesi Adres: Cumhuriyet Mah. Malatya Caddesi No:30
  • Elazığ Belediyesi Telefon Numarası: 0424 248 47 01 (12 Hat)

Elazığ belediyesi İş başvurusu yapmak için Elazığ Belediyesi İnsan Kaynaklarına güncel cv yada özgeçmişinizi iletişim adresleri üzerinden ulaştırabilirsiniz. İşe uygun olan adaylar iş görüşmesi ve mülakat için davet edilecektir. Ayrıca sizlere verdiğimiz telefon numarasından iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.