enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi
A+
A-

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi! Evde Bakım Maaşı Yattı mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi! Evde Bakım Maaşı Yattı mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi! 2022 Evde Bakım Maaşı Yattı mı? 

Evde bakım yardımı her ay yatırılmakta olup, normal dönemde her ayın 15’i ile 31’i arası hesaplara aktarılmaktadır. Bu bilgilere göre evde bakım maaşı ödenmesi bekleniyor.

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi. Evde bakım maaşı ödemeleri, 2022 yılı itibariyle hak sahiplerine ödenmeye sürdürmektedir. Evde engelli yakınının bakımını üstlenen vatandaşlar, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde aylık olarak ödenen evde bakım ödemesinden yararlanıyorlar. 2022 Evde Bakım maaşı yatan  iller hangileri? Evde bakım parası ne zaman yatacak? Evde bakım maaş ödemeleri ile alakalı tüm detaylar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Ülkemizde binlerce hak sahibini yakında zamandan ilgilendiren gelişme! Bilindiği üzere Devlet, engelli vatandaşlara ve bu vatandaşların bakımlarını üstlenen yakınlarına Sosyal Devlet anlayışı çerçevesinde destek ödemesi yapıyor. Belirli şartları taşıyıp Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yahut Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları’na müracaat ederek başvurularını ileten ve bu başvuruları da olumlu yanıtlananlara ödenen Evde Bakım Parası 2022 zamlı olarak ödenilmektedir. Şimdi hak sahipleri 2022 Pazartesi evde bakım parası yattı mı? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladılar. Evde bakım maaşı yatan iller listesi…

Evde Bakım Parası Yatan İller Listesi;

 • 1- Tokat
  2- Bolu
  3- Ordu
  4- Aksaray
  5- Afyonkarahisar
  6- Diyarbakır
  7- Antalya
  8- Edirne
  9- Adıyaman
  10- Sakarya
  11- Samsun
  12- Balıkesir
  13- Düzce
  14- Osmaniye
  15- Mardin
  16-Bilecik
  17- Zonguldak
  18- Uşak
  19- Konya
  20- İstanbul
  21- Niğde
  22- Kars
  23- Giresun
  24- Kocaeli

Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Oldu?

2022 Yılında asgari ücret ve diğer gelir kalemlerinde yaşanan artış evde bakım maaşlarına da yansıdı. Devletten hak sahiplerine aylık olarak ödenen evde bakım maaşı 2022 da zamlı olarak ödenecek. Engellilik oranına göre evde bakım aylıkları 2022 536 TL ila 1.457 TL içinde ödenmektedir. Engelli yakınının evde bakımını üstlenenler aylık 1.457 TL devlet desteği alabilecekler.

Para yardımı yapan dernekler>>>>

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Ziraat Katılım bankası üzerinden evde bakım aylığı alan hak sahipleri, SMS ile ödemelerin hesaplarına yatıp yatmadığını kontrol edebiliyorlar. Ziraat KATILIM hesabınıza Haziran ayı evde bakım maaşının yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorsanız telefonunuzun mesajlar bölümünden SMS’le “BAKIYE” yazıp 4747’e mesaj gönderebilirsiniz. 1 sms ücreti tarafınızdan tahsil edilecektir.

SMS İle Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Evde bakım maaşı bakiye takibi SMS yolu ile de gerçekleştirilebilir. Maaşlarını Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne “BAKIYE” yazıp, 4747’e SMS atarak sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Mesaj göndermeniz dahilinde 1 SMS ücreti operatörünüz tarafından tahsil edilir.

Belediye para yardımı>>>>

Evde Bakım Maaşı Yattı mı?

Evde bakım parası yatan iller listesi aylara göre….

 • Ocak ayı bakım parası yatan iller
 • Şubat ayı bakım parası yatan iller
 • Mart ayı bakım parası yatan iller
 • Nisan  ayı bakım parası yatan iller
 • Mayıs ayı bakım parası yatan iller
 • Haziran ayı bakım parası yatan iller
 • Temmuz ayı bakım parası yatan iller
 • Ağustos ayı bakım parası yatan iller
 • Eylül ayı bakım parası yatan iller
 • Ekim ayı bakım parası yatan iller
 • Kasım ayı bakım parası yatan iller
 • Aralık ayı bakım parası yatan iller
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.