LCW Para Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu Ve Sorgulama

LCW Para Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu Ve Sorgulama
13.03.2023
A+
A-

LCW Para Yardımı Başvurusu-Kimler Başvurabilir? 2023; ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik birçok farklı sosyal yardım yapan kurum ve şirketler bulunmaktadır. Bu şirketlerden biri de LC Waikiki şirketidir. Şirket özellikle son 3 yılda birçok ihtiyaç sahibine yönelik nakit yardımı, giysi yardımı gibi çeşitli yardımlar ile destek vermektedir.

LC Waikiki para yardımı nasıl alınır? Kimler başvuru yapabilir? LC Waikiki para yardımı Başvuru formu nedir? LCW Para Yardımı Başvuru Formu Nasıl doldurulur? Gibi merak edilen konu başlıklarına yazının devamını okuyarak ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki Para Yardımı Başladı. Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu

LC Waikiki para yardımından yararlanmak isteyen vatandaşlar başvuru talebinde bulunmaları gerekir. Bunun için şirketin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile beraber yürüttüğü programa başvuruda bulunarak yardım paketi kapsamı içerisinde para yardımı alabilirler. LC Waikiki şirketi para yardımının yanı sıra kıyafet yardımı gibi çeşitli yardımlarda da bulunmaktadır.

Başvuruda bulunmak isteyenlerin bazı şartlara sahip olmaları gerekir. İhtiyaç durumunu ve çeşitli hane bilgilerinin tespit edilmesi amacıyla istenen başvuru şartlarına uygun görülen her vatandaşlar başvuru talebinde bulunarak ilgili sosyal yardımdan yararlanabilirler.

Başvuru talebinde bulunurken firmanın sizden istediği başvuru formunu da doldurmanız gerekir. Başvuru formu üzerinde yer alan ve doldurulması istenen alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ilgili müdürlüğe teslim etmeniz gerekmektedir. İlgili birim tarafından başvurunuz incelendikten sonra tarafınıza olumlu ya da olumsuz bir şekilde dönüş yapılır. Başvurunuz olumlu sonuçlanır ise sosyal yardımdan yararlanabilirsiniz. Ancak olumsuz sonuçlanması durumunda başvurunuz geçersiz sayılacağı için sosyal yardımdan yararlanamazsınız.

LC Waikiki 100 TL Hediye Çeki Nasıl Alınır?

LC Waikiki 100 TL hediye çeki almak isteyen vatandaşlar hediye çekini nasıl alabileceklerini merak etmektedir. Hediye çeki talepleri, Kaymakamlık ya da Valilikler tarafından yürütülmektedir. Vatandaşlar Kaymakamlık veya Valiliklere bizzat giderek hediye çeki başvurusunda bulunabilirler. LC Waikiki tarafından verilecek olan 100 TL’lik hediye çeki yalnızca tekstil ürünlerinde kullanılabilmektedir.

Karşılıksız olarak verilen hediye çeki her yıl düzenli olarak belirli sayıda ve belirli şartlar altında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik verilmektedir. Hediye çeki ile LC Waikiki mağazalarından giyim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

LCW Aile Yardımı Başvuru Formu

LC Waikiki birçok sosyal yardımda bulunan ve ihtiyaç sahiplerine destek veren köklü bir firmadır. İhtiyaç sahibi aileler LC Waikiki tarafından yapılan sosyal yardımlara başvuruda bulunarak nakit destek, hediye çeki ya da kıyafet yardımı gibi yardımlardan yararlanabilirler. Yapılan sosyal yardımlar yalnızca belirli şartlar altında belirlenen kişilere verilmektedir. Bu nedenle başvuruda bulunmak isteyen kişilerin bu şartlara sahip olduklarından emin olmalısınız.

LCW aile yardımı başvuru şartlarını karşılayan vatandaşlar başvuru talebi için ilgili birime gittikten sonra birim tarafından verilen başvuru formunu doldurması gerekir. Başvuru formu ile vatandaşların gerçekten ihtiyaç sahibi olup olmadıkları ve başvuru şartlarını karşılayıp karşılamadıkları kontrol edilir. Başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra formu ilgili birime teslim etmelisiniz.

LC Waikiki Kıyafet Yardımı Başvurusu

LC Waikiki ihtiyaç sahibi vatandaşlar için çeşitli sosyal yardımlar yapan firmalardan biridir. Firma tarafından yapılan yardımlardan biri de kıyafet yardımıdır. Kıyafet yardımına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar başvuru işlemlerini nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Başvuru işlemleri Kaymakamlık ve Valilikler tarafından yapılmaktadır.

Başvuru işleminde bulunmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 •  İkametgah adresinizin kayıtlı olduğu bölgede hizmet vermekte olan Kaymakamlık ya da Valiliğe bizzat gidiniz.
 •  İlgili binada hizmet vermekte olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğüne gidin.
 •  Vakıf tarafından istenen belgeleri teslim edin.
 •  Belgeleri teslim ettikten sonra vakıf size başvuru formu verecektir.
 •  Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde teslim edin.

Yukarıdaki aşamaları tamamlayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfa gittikten sonra sizden bazı belgeler talep edilecektir. Bu belgeleri mutlaka ilgili birime teslim etmeniz gerekir. Başvuru için sizden istenecek olan belgeler aşağıdaki listede yer almaktadır.

 •  Başvuru sahibine ait kimlik kartı ve fotokopisi
 •  Gelir belgesi
 •  Muhtarlık tarafından verilen fakirlik belgesi
 •  İkametgâh belgesi
 •  Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından verilen döküm belgesi

lcw para yardımı kimlere verilr?

LCW Para Hesaba Ne Zaman Geçer?

LC Waikiki para yardımı başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan vatandaşlar yardım paralarının hesaplarına ne zaman yatacağını merak etmektedir. LC Waikiki tarafından yapılan başvuruların teslim edilme süresi yaklaşık olarak 1 ay kadardır. Ancak başvuru işlemleri belirli bir düzeyde yapılmadığı için yardımın teslim süresi de net bir tarihte yapılmamaktadır.

Başvuruda bulunduktan sonra kurum ile iletişime geçebilir ve paranın ne zaman hesabınıza geçeceğini öğrenebilirsiniz. Yardım parası başvuru formu üzerinde belirtilen IBAN numarasına yatırılacaktır. Bu nedenle başvuru formunda yalnızca kendi adınıza olan IBAN numarasını vermelisiniz.

LC Waikiki destek hattını arayarak yardım parası hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bu sayede hem hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz hem de firmanın şubesine ya da ilgili birimlere gitmeden sorunuza yanıt almış olursunuz.

LC Waikiki 5296 Nedir?

LC Waikiki şirketi hakkında en çok merak edilen konu başlıklarından biri de LC Waikiki 5296 Nedir? Başlığıdır. LC Waikiki 5296 bulut tabanlı bir çağrı merkezidir. Herhangi bir sunucu ya da donanıma sahip olmadan çağrı giriş ve çıkışlarını yönetmeye imkan veren bir yazılım türüdür. Her yerden çalıştırılabilme imkanı olan ve erişim sağlanabilen iletişim merkezine bulut tabanlı iletişim merkezi denir.

LC Waikiki 5296 çağrı merkezi bulut sistemi ile kullanıcıların bilgileri santral ortamda bulun teknolojisi ile bir araya gelir. Bu numara sistemi ile aranarak LC Waikiki fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bir diğer deyişle kendi numaranızı ilgili firmaya vererek LC Waikiki sizi 5296 çağrı merkezli bulut sistemi üzerinden arayarak çeşitli kampanya ya da indirimlerinden bahseder. Bu numara genellikle 444 ile başlayan bir numaradır.

LC Waikiki Para Nasıl Kullanılır?

LC Waikiki para yardımı birkaç farklı şekilde yapılabilmektedir. Genellikle hediye çeki olarak yapılan bu yardım bazen nakit yardımı olarak da yapılabilmektedir. LC Waikiki para yardımı hediye çeki olarak verildiği zaman yalnızca firmanın kendi mağazalarında kullanılabilir bir çek olarak verir. Hediye çekini alarak çek üzerindeki miktar kadar firmanın şubesinden alışveriş yapabilirsiniz.

LCW Yardım Talep Formu

LC Waikiki yardım başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların öncelikle başvuru talep formunu tamamlamaları gerekir. Başvuru talep formu üzerinde yer alan bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Başvuru talep formu üzerinde yer alan bilgiler aşağıdaki listede yer almaktadır. Listede yer alan bilgileri mutlaka eksiksiz bir şekilde tamamlamalısınız.

 •  Kişisel Bilgiler (Ad, Soyad, Doğum Tarihi vb.)
 •  Kimlik Bilgileri (T.C kimlik kartı numarası vb.)
 •  Talep İsteği (Bu alanda almak istediğiniz yardım ile ilgili detayları yazmalısınız.)
 •  Hane Gelir Bilgisi gibi bilgiler yer almaktadır.

LCW Kıyafet Yardımı 2023

LC Waikiki kıyafet yardımı2023. Kaymakamlık eşliğinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün beraber çalışması sonucu LW Waikiki tarafından 1500 öğrenciye toplamda 3000 parça kıyafet yardımı yapılacağı söylendi. Öğrencilere yönelik yapılan kıyafet yardımından aynı zamanda öğrenci olmayan ihtiyaç sahipleri de yararlanabilecektir.

LC Waikiki tarafından düzenlenen kıyafet yardımına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar LC Waikiki firmasının Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ile beraber yürüttüğü yardım paketini talep etmek isteyebilirler. Valilik ya da Kaymakamlık tarafından alınan başvuru talepleri için ikametgah adresinize en yakın Valilik ya da Kaymakamlık binasına bizzat giderek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

LCW nin Anlamı Nedir?

LC Waikiki Fransız Tasarımcı George Amoual ve ortağı tarafından 1099 yılında ilk şube Fransa’da açılmıştır. Firmanın ilk ortağı Fransızca anlamı “Arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden oluşan “LC” kısaltmasını, ünlü Waikiki Plajını da ekleyerek LC Waikiki markasını oluşturmuştur.

LC Waikiki Şikâyet Hattı

LC Waikiki sosyal yardım talepleri ile ilgili detaylı bilgi almak, isteklerinizi, görüşlerinizi, taleplerinizi ya da şikayetlerinizi belirtmek için LC Waikiki şikâyet hattına bağlanabilirsiniz. LC Waikiki şikayet hattına ulaşmak için 444 4 529 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ulaşabilirsiniz.

LC Waikiki WhatsApp Numarası

LC Waikiki Whatsapp numarası. LC Waikiki müşteri hizmetlerine bağlanmak bazen çok uzun sürebiliyor. Bunun nedeni hattın yoğun olmasından kaynaklanmaktadır. Böyle bir durumda WhatsApp destek hattına yazarak LC Waikiki müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. LC Waikiki WhatsApp numarası 444 5 529 dur. Firmanın WhatsApp destek hattına bu numarayı tuşlayarak bağlanamazsanız firmanın internet sitesini ziyaret edebilir ve iletişim bölümünde yer alan WhatsApp Destek butonuna tıklayarak direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Melek meşe dedi ki:

  Eşimden arıldım iki çocuk okutuyorum sizden para ve giysi isteyorum

 2. Sibel Bahadır dedi ki:

  3 tane çocuğum var kıyafet yardımı istiyorum

  1. Ayfer dedi ki:

   2 cocugum var ye nı doğum et tüm mağdur durumdayız lütfen bna yardım edın cocuklaromın ne montu var nede botu yardımlarınızı brklıyorum

 3. Fatma dedi ki:

  Yardım istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 4. Fatime Yıldız dedi ki:

  Ben Fatime Yıldız 4 çocuk annesiyim iki tanesi öğrenci bir tanesi de engellidir kiracıyım geçinemiyoruz Ersağ ihtiyacımız var Lütfen bize yardımcı olun

 5. Halime boz dedi ki:

  Eşim engelli çalışmıyor para yardımı ile giysi yardımı

 6. Hülya dedi ki:

  Eşim engelli çalışamıyor üç çocuğum var ucude okuyor evim kira büyük kızım üniversitede okuyor yardıma ihtiyacım var çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılayamıyorum yardım bekliyorum

 7. Beritan ceylan dedi ki:

  Eşim vefat etti oğlum yetim yardıma ihtiyacım var paraya ve giysiye bakanımız yok 🙏🙏

 8. Yunus Ertaş dedi ki:

  İhtiyaç sahibiyiz kirada yaşıyoruz

  1. Yavuz Kılıç 5359250435 dedi ki:

   Çalışmıyorum hicbir gelirim ve güvencem yok günlük işlerde hamallık yapıyorum ev kirası elektir su doğalgaz ödeyemiyorum orta okulu okuyan cocugumla birlikte kalıyorum allah rızası için yardim edin lütfen çok zor durumdayız okul ihtiyaçları karşılayamıyor

 9. Bahar duracak dedi ki:

  Maddî durumum yk lupus sle hastasiyim ablamın yanında kalıyorum annem babam ölmüş ablamin maddî duru yk

 10. Necmi torun dedi ki:

  Kiraciyim calicamiyorum acil yardima iktiyacim var ben yeni ev kuruyorum acil destek bekliyorum 05524898081

 11. Şahzet aydemir dedi ki:

  isim yok evim kira maddi durumum iyideyil

 12. Leyla karataş dedi ki:

  Eşim çalışmıyor kiracıyım bende hastayım calışamıyom hiper tansiyon var sizden yardım eli uzatmanızı istiyorum

 13. tansu dedi ki:

  maddi durumdan dolayı sıkıntı çekiyoruz 4 çocuğum var 3 tanesi okula gidiyor servis parasını veremediğim için kızım gidemiyor sıkıntı çekiyoruz her hangi ne yardım varsa lütfen dönüş yapın

 14. Vesile kapçak dedi ki:

  4 tane çocuğum var yardıma ihtiyacım var

 15. Vesile kapçak dedi ki:

  4 tane çocuğum var yardıma ihtiyacım var 3 tane çocuğum okuyor yardım istiyorum para yardımı

 16. Songül dedi ki:

  Iki tane oglum var cok iytuyacları var sizden yardım istiyorum

 17. Fatma dedi ki:

  Cocuklarım icin kıyafet yardımi istiyorum

 18. Songül dedi ki:

  Esim asgari ucret çakışıyor kızım tip 1 diyabet ve colyak hastası 6 yaşında 1 sınıfa gidiyor kıyafet ve para yardimi verirseniz cok mutlu olurum kaynnanmla yaşıyorum gelirimiz cok yok yardım ederseniz cok sewinirim

 19. Melek dedi ki:

  Benim 3 çocuğum var 2 tanesi okuyo biri bebek lütfen yardım edin eşim le maddi manevi gecinemiyorum çocuklarımla hiçbir ilgisi yok bizle artık yapamiyo lütfen gidicek yerim yok cocuklarima hicbirsey alamıyorum çocuklarımın ihtiyaçları cok var Allah rızası için bakkala borcum birikti kiram birikti yapamiyorum dayanamiyorum artık lütfen yardım edin çocuklarım için lütfen yardımınıza ihtiyacım var sesimi duyun Allah rızası için

 20. Eylem Artan dedi ki:

  5 çocuğum var 4 de okuyor 5 aylık bebeğim var çalışmıyorum yanı çalışanım yok sizden yardım talep ediyorum

 21. Ayşe dedi ki:

  Merhaba ben Ayşe 5 tane çocuklarım var biri 6 yaşında bir 7 yaşında bir 3 yaşında bir 8 biri 1 yaşında onları geliri için yardım çok ihtiyacım var yerdım para ve giyim istiyorum

 22. Melek dedi ki:

  Benim 3 çocuğum var 2 tanesi okul okuyo 1 bebek gecinemiyorum durumum çok kötü yetemiyorum eşim le maddi manevi gecimsizlik yaşıyoruz kiram birikti bakkala borcum birikti iki tane kiram birikti cocuklarima hicbirsey alamıyorum lütfen yardım edin cocuklarim için gücüm kalmadı sizden yardım eli bekliyorum Allah rizasi için yardım edin çocuklarım için

 23. Yavuz Kılıç dedi ki:

  Çalışmıyorum hicbir gelirim ve güvencem yok günlük işlerde hamallık yapıyorum ev kirası elektir su doğalgaz ödeyemiyorum orta okulu okuyan cocugumla birlikte kalıyorum allah rızası için yardim edin lütfen çok zor durumdayız okul ihtiyaçları karşılayamıyor

 24. Hatice Taşdan dedi ki:

  Beş çocuk annesiyim kiradayiz iki ogrencin var asgarî ücretle geçiniyoruz kıyafet yardımı istiyorum

 25. Şengül Cinkılıç dedi ki:

  Eşim 3600 para alıyor Bunun 2 tl sini Faturalara veriyoruz
  Kızım okula gidiyor eski ayakkabı ve
  Eski çantayla okula gidiyor
  Montunuda komşu verdide giyiyor
  Ne kızıma nede kendimize giysi veya herhangi hiç bisey alamıyoruz
  Elimizde 5 kuruş kalmıyor krediden ödüyoruz
  Nolur rica ediyorum çok ihtiyaç sahibiyim lütfen yardımcı olun lütfen nolur
  Dükkandan dönme Tek gözlü odada yaşıyoruz durumum çok kötü lütfen
  Telefon numaram 0539 698 02 73 lütfen

 26. Fatma dedi ki:

  5 çocuğum var maddi durumum yok eşim çalışmıyor çocuklarıma elbise alamıyorum harçık veremiyorum 4 öğrencim var lütfen bana yardımcı olun çocuklarıma elbise alamıyorum Bayram yaklaştı Bayram elbisesi almıyorum çocuğumun elbisesi yırtık diye utanıyo okula gidemiyorum ben para yardımı istiyorum hem elbise yardımı istiyorum lütfen elinizden geleni yapın lütfen bana yardımcı olun eşim çalışmıyor çocuklarım mağdur lütfen bana yardımcı ol

 27. Cemile dedi ki:

  Eşimden ayrıldım çocuklarım için kıyafet yardımı istiyorum

 28. Halise kılınc dedi ki:

  Nenım madde yardıma ıhtıyacım var ben ev kıramı odeyemedım bana yardım edın çocuklarıma kıyafet alamadım Allah rızası ıcın ysrdım edın

 29. CANER dedi ki:

  Üç çocuk babasıyim çok Zor durumdayız 3 çocuk babasıyım lütfen Nakti Para yardım bekliyoruz

 30. CANER dedi ki:

  3 çocuk babasıyım lütfen Nakti Para yardımında bulunmak istiyorum yardımcı olur musunuz Zor durumdayız

 31. Naime dedi ki:

  Durumum kötü banada yardım edebilirmisiniz