Kahramankart Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme

Kahramankart Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme
17.09.2022
A+
A-

Kahramankart Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme 2023. Kahraman kart bakiye sorgulama ve TL yükleme işlemi, mobil uygulama üzerinden ve internetten kolaylıkla takip edilebilen bir işlemdir. Şehirlerde hizmet veren toplu taşıma araçlarında yolcular eskiden nakit para ile ödeme yapıyordu. Ama yapılan düzenlemelerle tek kullanımlık kartlara, daha sonra da bakiye yüklenebilen manyetik kartlara da geçiş yapılmıştır. Kahramankart bakiye sorgulama nasıl yapılır sizler için derledik.

Kahramankart Bakiye Sorgulama ve TL Yükleme

Kahramanmaraşlı vatandaşların sıkça kullandığı kahramankart, şehir içerisinde hemen hemen her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Normal ulaşım fiyatından daha uygun ve daha konforlu bir şekilde ulaşım imkanı sağlayan kahramankart içerisine belirli miktarla bakiye yükleyerek kullanabilirsiniz. Kahramankart bakiye yüklemesi yaptıktan sonra bakiyenizin yansıyıp yansımadığını veya kartınız içerisinde ne kadar bakiye kaldığını öğrenmek için kahramankart bakiye sorgulama işlemi yapmanız gerekmektedir.

Kahramankart bakiye sorgulama işlemi yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. · https://kahramankart.com.tr/onlinebakiyesorgulama/ linkine tıklayın.

 •  Kartınızın ön yüzünde yer alan kart numaranızı ekrana girin.
 •  Ardından “Ben Robot Değilim” doğrulamasını yaptıktan sonra “Sorgula” butonuna basın.
 •  Açılan sayfada kartınız ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Kahramankart Nedir ?

Kahramankart, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan tüm toplu ulaşım araçlarında ve halk otobüslerinde kullanılan bir toplu ulaşım kartıdır. Kahramankart’ı sahibi olduktan sonra kartınızı kullanmak için toplu taşıma araçlarına bulunan kart okuma cihazlarına yakınlaştırarak kullanabilirsiniz. Kahramankart toplu ulaşım araçlarına daha uygun fiyatlar ile binmenizi sağlar.

Kahramankartınız içerisine bakiye yüklemesi yaparak kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kartınıza bakiye yüklemesi yapmak, bakiye sorgulaması yapmak gibi çeşitli işlemlerinizi kolay bir şekilde https://kahramankart.com.tr/onlinebakiyesorgulama/ internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kahramankart Nasıl Alınır?

Kahramankart avantajlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar kahramankart sahibi olabilmelerinin birkaç yolu vardır. Öncelikle vatandaşların indirimli ve serbest kart alma hakkın sahip olmaları gerekir. Hak sahibi olan vatandaşlar kahramankartlarını 2 farklı şekilde alabilmeleri mümkündür.

Kahramankart temin edilebilen yerler aşağıdaki gibidir;

 •  Kahramankart Dolum Bayileri: Kahramankart dolum ve satış noktalarına giderek kahramankartınız alabilir veya mevcut kartınız içerisine bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.
 •  Kart İşlem Merkezleri: Serbest kart ve indirimli kart almaya hakkı olan kişiler kart işlem merkezlerine giderek kolay bir şekilde kahramankartlarını alabilirler.

Kahramankart Para Yükleme

Kahramankartınızı kullanabilmeniz için içerisine bakiye yüklemesi yapmanız gerekir. Kahramankart para yükleme işlemlerini doyum bayiler, kahramankart bayi ağı, mini bankolar ve online bir şekilde

yapabilmeniz mümkündür. Kahraman kartınıza bakiye yüklemesini online bir şekilde yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. · https://kahramankart.com.tr/onlinebakiyesorgulama/ linkine tıklayın.

 •  Açılan sayfada kart bilginizi girerek sisteme giriş yapın.
 •  Ardından sayfada yer alan “Bakiye Yükle” butonuna basarak online bir şekilde kartınıza istediğiniz tutarda bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Kahramankart Müşteri Hizmetleri

Kahramankart ile ilgili merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak veya kahramankartınız ile ilgili herhangi bir problem yaşamanız halinde kahramankart müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Zaman zaman kahramankart ile ilgili istenmeyen sorunlar ortaya çıkabiliyor. Kahraman kartınız da herhangi bir sorun yaşamanız halinde sorunu çözüme ulaştırmak için kahramankart müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kahramankart müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz birkaç farklı yöntemi bulunmaktadır. Kahramankart müşteri hizmetleri telefon numarası, eposta adresi veya işlem merkezleri aracılığı ile müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kahramankart müşteri hizmetleri

Kahraman kart müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 724 80 50 Kahramankart eposta adresi: iletisim@kahramankart.com.tr

Kahramankart işlem merkezi merkez ofisi;

Müşteri hizmetleri: 0344 225 46 20

Adres: İsmetpaşa Mah. 36012 Sok. Cemilbey Apart. 25/2

Kahramankart Elbistan İşlem Merkezi

Adres: Ceyhan Mah. Girne Cad. No:15/B

Kahramankart Afşin İşlem Merkezi:

Adres: Pınarbaşı Mah. Otogar Sok. Halakoğlu Apart. B Blok No:21

kahramankart bakiye sorgulama

Kahramankart Online Bakiye Yükleme

Kahramankart’ınız içerisine bakiye yükleme işleminizi online bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Kahramankart online bakiye yükleme işlemleri kahraman kart resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Banka kartınız veya kredi kartınız ile online bir şekilde bakiye yüklemesi yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. · https://onlinedolum46.e-kent.com.tr/Bilgi.aspx?T=2 linkine tıklayın.

 •  Bilgilendirmeyi okuduktan sonra “Onaylıyorum” butonuna basın.
 •  Kart bilgilerinizi ekranda yer alan bölümlere girin.
 •  Dolum miktarı bölümüne yüklemek istediğiniz bakiyeyi yazarak aşağıda yer alan doğrulama işlemini yapın.
 •  “İleri” butonuna basın.
 •  Mobil ödeme veya kart ödeme seçeneklerinden birini seçin.
 •  Ödeme bilgilerinizi girerek ödemenizi tamamlayın.

Kahramankart Yükleme Noktaları

Kahraman kartınız içerisine bakiye yüklemesi yapmak için yükleme noktalarında bulunan dolum bayilerini kullanabilirsiniz. Kahramankart bakiye yükleme noktaları birçok farklı yerde bulunmaktadır. Bu sayede vatandaşlar kendi adreslerin en yakın yükleme noktalarına giderek kahraman kartlarının içerisine bakiye yüklemelerini kolay bir şekilde yapabilirler.

Kahamankart bakiye yükleme noktaları listesi aşağıdaki gibidir;

 •  Akdeniz Saat İletişim Kurtuluş Mahallesi
 •  Beyler Kırtasiye Fevzipaşa Mah. Uzunoluk
 •  Işık İletişim Serintepe Mah. Alaaddin Kısakürek Bul.
 •  Kale Market Hayrullah Mah.
 •  Gölcüler Tuhafiye Akif İnan Mah.
 •  BTG İletişim İsmetpaşa Mah.
 •  Tuanna Aracılık Hizmetleri Mehmet Akif Mah.
 •  Akvaryum İletişim Aslanbey Mah. Ş.Şamil Cad. No:17/B
 •  Turkcell İletişim Merkezi Hayrullah Azerbeycan No:20/B

Kredi Kartı ile Kahramankart Bakiye Yükleme

Kahraman kartınız içerisine kredi kartı ile bakiye yüklemesi yapabilmeniz mümkündür. Kredi kartı ile bakiye yüklemesi yapmak için kahramankart bakiye yükleme noktalarına gidebilir ve online bir şekilde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile kahramankart bakiye yükleme işleminizi online bir şekilde gerçekleştirebilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. · https://onlinedolum46.e-kent.com.tr/KisiselBilgiler.aspx?T=2 linkine tıklayın.

 •  Kahramankart bilgilerinizi girin.
 •  Cep telefon numaranızı, yüklemek istediğiniz bakiyeyi ve T.C kimlik numaranızı girdikten sonra “İleri” butonuna basın.
 •  Açılan sayfada yer alana ödeme yöntemleri arasından kredi kartını seçin. Ardından kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.