Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Devlet Başvuru

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? E-Devlet Başvuru
18.04.2023
A+
A-

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Hatay Büyükşehir Belediyesi güncel iş ilanları memur ve personel alımı, belediye işe alım süreçleri, insan kaynakları ve iş başvurusu formu….

Hayat ülkemizin büyük şehirleri arasında yer almakta olup, belediye bünyesinde çalışan farklı meslek ve iş kollarından çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Belediye yeni projeler yapmayı hedeflemekte olup yapmayı düşündüğü bu projelerde çok sayıda bay ve bayan personel ve eleman alımları yapmaktadır. Belediye bünyesinde çalışan sağlık, emeklilik, evlilik, şehir değişikliği, istifa vb nedenlerden dolayı işten ayrılan ve açık pozisyonlara Hatay iş ilanları ile personel alımları yapmaktadır.

Güncel iş ilanları İşkur üzerinden yada belediye taşeron iş yapan firmaların insan kaynakları ve kariyer siteleri üzerinden başvuru yapabilir ve belediye bünyesinde mesleğinize uygun olan işler de uzun yıllar çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu

Hayat Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda personel ve eleman alımı yapacak olan belediyeler arasında yer almaktadır. Hatay ili ülkemizin en kalabalık nüfus oranına sahip olan iller arasında yer almaktadır. Belediye bu yüzden Büyükşehirler arasında yer almaktadır.

Belediye yapmış olduğu açıklamada her yıl olduğu gibi bu yılda çok sayıda personel ve eleman alımı yapacağını duyurdu. Belediye şehrin çehresini değiştirmek için bu yıl çok çalışacaklarını ve çok sayıda memur yanı sıra aynı zamanda taşeron kadrolara personel ve eleman alımı yapacaktır.

Hatay büyükşehir belediyesi yardım başvurusu>>>>

Hatay Belediyesi Güncel İş İlanları

Hatay Belediyesi güncel iş ilanları ile temizlik görevlisi, park ve bahçeler, özel güvenlik görevlisi, şoför, bahçıvan, memur, sözleşmeli memur alımı yapacaktır. https://www.hatay.bel.tr/Ilanlar.aspx

Hatay Büyükşehir Belediyesi Memur Alımları

Hatay Büyükşehir Belediyesi Memur alımları Kpss sınavı ile devlet tarafından atama yada sözleşmeli memur alımları ile yapılmaktadır. Sözleşmeli memur alımlarında Kpss  sınavı puan durumu ve aynı zamanda mülakat ile alımlar yapılmaktadır. Sözlü mülakatlardan başarılı ile geçen kişilere sözleşmeli memur olma yolu açılmaktadır.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Taşeron İşçi Alımları

Hatay Büyükşehir Belediyesi taşeron işçi alımları belediye bünyesinde hizmet vermekte olan taşeron şirketlere alımlar yapılmaktadır. Taşeron şirketler bünyesinde çalışan ve sözleşme bitmesi, evlilik, doğum, terfi, emeklilik vb nedenlerden dolayı işten ayrılan ve açık olan pozisyonlara işçi ve eleman alımları yapılmaktadır. Aynı zamanda belediye yeni açacak olduğu projeler içinde personel alımları yapmaktadır.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İşçi Maaşları

Hatay Büyükşehir Belediyesi işçi maaşları 3100 Tl 5000 Tl arasında değişmekte olup kişilerin yaptıkları iş görevleri, kıdem ve eğitimlerine göre maaşlar belirlenmektedir. Belediye aynı zamanda ek ve yan hakları ile çalışanlarına destek olmaktadır.

Hatay belediyesi 2023 yılı asgari ücret açıklaması;

Hatay Büyükşehir Belediyesinde ve iştiraklerinde çalışan arkadaşlarımızın sıkıntılarını bir nebze olsun rahatlatmak için asgari ücreti 2023 yılının başından itibaren 3 bin 100 lira yapacağız.

Hatay Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu yapmak için Belediye iş ilanlarını takip ederek yada İşkur üzerinden yada Belediye bünyesinde hizmet vermekte olan taşeron kadrolara direk olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Formu

Hatay belediyesi İş başvurusu hakkında; İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
İletişim
Adres:Cumhuriyet Mh. Adnan Menderes Cd. No:4
Santral:0 326 214 91 90
Halkla İlişkiler:444 12 06
153
Whatsapp:0535 108 35 10
Fax:0 326 214 91 99
E-Posta:iletisim@hatay.bel.tr

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Yardım Başvurusu (Gıda ve Para Yardımı)