Binance 100 Dolar Deprem Yardımı Nasıl Alınır? Binance’den Deprem Bölgesindeki Herkese 100 Dolar

Binance 100 Dolar Deprem Yardımı Nasıl Alınır? Binance’den Deprem Bölgesindeki Herkese 100 Dolar
09.02.2023
A+
A-

Binance 100 Dolar Deprem Yardım Nasıl Alınır? Binance’den Deprem Bölgesindeki Herkese 100 Dolar 2023. Son zamanlarda Türkiye’nin yaşadığı en zor dönemlerden birisindeyiz. Türkiyede yaşanan ve bir çok ülkeden de hissedilen depremin yaraları sarılmaya devam ediliyor. Bir çok kurum ve kuruluşların yaptığı yardımlarla depremzedelere bir nebzede olsa yardımlar yapılıyor. Yapılan yardımlardan bir tanesi de Binance’nin deprem bölgesindeki kişilere yapmış olduğu Binance 100 dolar yardım kampanyasıdır.

Binance deprem bölgesindeki herkesin hesaplarına 100 Dolar, toplamda 5 milyon dolar yatıracağını duyurmasıyla beraber en çok duyulan sorulardan bir tanesi de Binance 100 dolar deprem yardımı nasıl alınır? Binance 100 dolar yardımı kimlere verilir gibi sorular olmuştur. Siz değerli okuyucularımıza bu yazımızda tüm sorularınızın cevabını vereceğiz.

Binace 100 Dolar Veriyor Mu?

Binance, Türkiye’deki son depremlerden en çok etkilenen bölgelerdeki tüm Binance kullanıcılarına 100$ BNB gönderiyor. depreminden en çok etkilenen Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay illerinde bağıştan yararlanacak kullanıcılar Adres Kanıtı (POA) ile belirlenecek. 6 Şubat’tan önce tamamlanmış olan Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek

Binance 100 Dolar Nasıl Alınır?

Binance depremde yapılan yardımlara kayıtsız kalmayarak deprem bölgesindeki kullanıcılarına yapılacak olan toplamda 5 milyon dolar olacak olan yardımlardan bahsetti. Deprem ve afet bölgesinde olan 10 ilde bulunan kullanıcıların hesaplarına 100 dolar BNB yatıracağını bildirdi. Yapılacak olan 100 Dolar binance yardımına herhangi bir başvuru gerekmiyor. Kendi sistemlerinde belirledikleri kullanıcılarına adres tespiti yapıldıktan sonra hesaplarına para yatacaktır.

Binance 100 Dolar Deprem Yardım Nasıl Alınır?

Binance 100 Dolar deprem yardımı yapacağını açıklamasıyla beraber bu yardıma nasıl başvurulacağı ve kimlerin başvuracağı oldukça merak konusu olmuştur.

Binance 100 dolar BNB yardımından sadece deprem bölgesindeki kişiler yararlanabilecektir. Deprem bölgesindeki yararlanacak kişilerin herhangi bir başvuru yada herhangi bir form doldurmaları gerekmemektedir. Binance 6 Şubattan önce hesapları olan tüm deprem bölgesindeki kullanıcılarında toplamda 5 milyon dolar olacak olan yardımını Proof of Address (POA-Adres İspatı) yöntemiyle belirlenecek.

Binance 100 Dolar Geri Ödeme Kuponu Nedir?

Etkinlik ödülü çeşitli türlerde Binance kuponları alabilirsiniz. Her kupon, ücretsiz tokenler ve VIP seviyesi yükseltmeleri gibi farklı avantajlar sunar. Ödül Merkezi’nden kuponlarınızı almak için aşağıdaki adım adım rehberi izleyin.
Lütfen Binance tarafından çıkarılan tüm kuponların devredilemez olduğunu unutmayın. Bu kuponlar başka kullanıcılara veya aynı kullanıcının farklı hesapları arasında (yani ana hesaptan alt hesaba) devredilemez.
Kuponlar sadece kuponun çıkarıldığı hesap tarafından kullanılabilir.
Ayrıca, kuponlarınızı sona erme tarihinden önce kullanmanız gerekmektedir. Bir kuponun süresi dolarsa kupon geçersiz olur. Kuponun sona erme tarihini uzatmanız veya kuponu başka ödüller karşılığında takas etmeniz mümkün değildir. Size verilen kuponları kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır. Binance’in sizi süresi dolmak üzere olan veya süresi dolan kuponlar hakkında bilgilendirme zorunluluğu bulunmamaktadır.

binance 100 dolar yardım

Binance 100 Dolar Kimlere Verilir?

Binancenin yapmış olduğu yardımlardan biri olan deprem yardımıdır. Deprem yardımı deprem bölgesindeki kişilere yapılan yardımlardır. Binance kuruluşu da bu yardıma kayıtsız kalmamışlardır. Deprem bölgesindeki mağdurların hesaplarına 100 dolar yatırma kararı almıştır. Binance tarafından yapılacak olan 100 Dolar yardımından sadece deprem bölgesindeki binance hesapları bulunan kişiler yararlanabilecektir.

 

Binance Bağış Yardımı Nasıl Alınır?

Binance $100 BNB yardımı için herhangi bir yere başvurmanıza gerek yok. POA yöntemi kullanılarak hesabınızın bu 10 ilden birinde bulunduğu kabul edilirse, 100 $’lık yardıma hak kazanırsınız.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.