BİMCELL TL Yükleme BİMCELL İnternet Paketleri

BİMCELL TL Yükleme BİMCELL İnternet Paketleri
28.02.2023
A+
A-

BİMCELL TL yükleme nasıl yapılır?, BİMCELL bakiye sorgulama nasıl yapılır?, BİMCELL faturasız hatlara  kontör yükleme nasıl yapılır?, BİMCELL kalan kullanım hakkı sorgulama… gibi merak edilen soruların cevapları yazımızda…

 BİMCELL TL Yükleme

BİMCELL ülkemizde birçok kişi tarafından tercih edilen, kullanıcılarına avantajlar sunan operatörlerden biridir. Müşterilerine sunduğu avantajlar nedeniyle ve verdiği hediyelerden dolayı binlerce kişi bu operatörü kullanır. Yükledikçe kazanmak ve fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler,  BİMCELL operatörünü tercih edebilir.

Yazımızda BİMCELL TL yükleme ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

BİMCELL TL Yükleme Nasıl Yapılır?

BİMCELL operatörü kullanan kişiler, nasıl TL yükleyeceğini araştırmaktadır. BİMCELL hattını TL yüklemesi yapmak isteyen kişiler, BİMCELL’in resmi web adresine giriş yapmalı veya en yakın BİM şubelerine gitmelidir. Daha sonra yüklemek istenilen telefon numarası ve yüklemek istediğiniz bakiyeyi girerek  TL yükleme işlemi yapabilirsiniz.

 BİMCELL Online TL Yükleme Nasıl Yapılır?

BİMCELL hattına TL yüklemek isteyen kişiler, BİM marketlerinden veya online olarak bakiye yüklemesi yapabilir. Online olarak yükleme yapmak isteyen kişiler aşağıda belirtilen adımları sırasıyla takip etmelidir.

  • İlk olarak https://www.bimcell.com.tr/ linkine tıklamalısınız.
  • Daha sonra TL yükle kısmına giriş yapmalısınız.
  • Yüklemek istediğiniz telefon numarası ve TL miktarını girmelisiniz
  • Kart bilgilerinizi girmelisiniz.
  • Daha sonra yüklemek istediğiniz telefon numarasını tekrar girmelisiniz.
  • Ardından mesaj olarak gelen güvenli alışveriş şifresini yazmalısınız.

İşlem sonunda herhangi bir problem yaşanmazsa, hattınıza TL yükleme başarılı bir şekilde gerçekleşir.

BİMCELL TL Yükleme Miktarları

BİMCELL TL yükleme miktarı minimum ve maksimum fiyatlarının ne kadar olduğu birçok kişi tarafından araştırılmaktadır.

BİMCELL hattına TL yüklemek isteyen vatandaşlar, 25 TL, 30 TL, 35 TL, 40 TL, 45 TL veya 50 TL bakiye yüklemesi yapılabilir.

BİMCELL Kontör Yükleme

BİMCELL kontör yükleme, BİM mağazalarından veya online olarak yapılabilir.

Online olarak kontör yüklemek isteyen kişiler, https://www.bimcell.com.tr/ linkine tıklamalıdır. Daha sonra TL yükleme ekranına giriş yaparak, yüklemek istediğiniz telefon numarasını giriniz. Ardından yüklemek istediğiniz TL miktarını yazmalısınız. Kart bilgilerinizi ve telefon numarasını yazdıktan sonra ödeme işlemleri için telefonunuza gelen şifreyi girerek kontör yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternetten BİMCELL TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesi ile her şey bir tık uzak hale gelmiştir. Online olarak TL yükleme yapmak isteyen kişiler, BİMCELL uygulamasını telefonuna indirerek veya https://www.bimcell.com.tr/ linkine tıklayarak yükleme yapabilir.

BİMCELL Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Paket aşımı yapmak istemeyen kişiler, kalan kullanım hakkını nasıl öğreneceğini araştırmaktadır. BİMCELL operatörü kullanıcıları KALAN yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir.

Faturasız BİMCELL hat kullanıcıları *123#’yi tuşlayarak kalan kullanım haklarını öğrenebilir. Faturasız hat kullanan kişiler, 9333’ü arayarak da kalan kullanım haklarını öğrenebilir.

BİMCELL TL YÜKLEME VE PAKET SORGULAMA

BİMCELL TL Yükleme Nereden Yapılır?

BİMCELL TL yükleme işlemi en yakın BİM mağazalarından, kredi kartı ile BİMCELL müşteri hizmetlerini arayarak veya BİMCELL uygulamasından yapılabilir.

BİMCELL Kredi Kartı İle TL Yükleme

7/24 yükleme yapmak isteyen kişiler, bakiye yükleme işlemi yapmak için kredi kartını tercih edebilir. Kredi kartı ile yükleme yapmak isteyen kişiler, aşağıdaki adımları takip etmelidir.

  • İlk olarak, https://www.bimcell.com.tr/pages/tl-yukle.aspx?snkok=1 linkine tıklamalısınız.
  • Daha sonra yüklemek istediğiniz, telefon numarasını ve bakiyeyi girmelisiniz.
  • Ardından kredi kartı bilgilerini girerek ödemeyi tamamlayabilirsiniz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra bakiye yükleme işlemi tamamlanacaktır.

BİMCELL TL Yükleme Hatası

BİMCELL TL yükleme yaparken hata ile karşılaşmak mümkündür. TL yüklemesi yaparken oluşabilecek hataların nedeni kart bakiyenizin yetersiz olması, internetin yavaş olması veya internetin kesilmesinden kaynaklanabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşan vatandaşlar, bir süre beklemelidir. Bekledikten sonra hala yükleme yapılmadıysa, 444 45 51 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.