Hit enter after type your search item
Belediye Yardımları

Belediye Yardım Başvurusu

Amasya Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Amasya Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır? Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Bolu ilin çalışma olanakları oldukça üst seviyede olmaktadır. Meslek alanları genellikle tarımcılık, ormancılık, sanayi, turizm gibi ekonomik yönleri güçlü alanlarda faaliyet göstermektedirler. Fakat geçtiğimiz dönemler de yaşamış olduğumuz covid-19 salgını içerinde bütün meslek ve iş alanlarında ekonomik kriz yaşanmıştır. Bu ekonomik kriz insanları geçim sıkıntı içerine çekmiştir. Geçim sıkıntı çeken vatandaşlara Bolu Belediyesi sosyal yardım destekleri vererek ekonomik sıkıntı çeken ailelerin maddi durumlarının düzeltebilmelerine yardımcı olmaktadır.

Meslek ve iş alanlarında zorlu döneme giren vatandaşlar temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekmektedir. Bolu Belediye yapmış olduğu kampanyalar ve projeler ile insanların temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. 

Bolu Belediyesi covid-19 salgını döneminde vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları göz önünde bulundurarak sosyal yardım desteklerini arttırmıştır. Yapılan sosyal yardım destek başvuruları incelenerek yardıma ihtiyaç sahibi olan vatandaşların listesi oluşturulmaktadır. İhtiyaç sahibi olan vatandaşlar belirlendikten sonra hangi tür yardıma ihtiyacı olduğu tespit edilmektedir. Sosyal yardımlar insanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dağıtılmaktadır. Okumuş olduğunuz içeriğin içerinde Bolu Belediyesine Bağlı olarak ikamet eden ihtiyaç sahibi olan kişilerin sosyal yardımlar hakkında bilmesi gereken konular yer almaktadır.

Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır? Bolu Belediyesinden sosyal yardım desteği almak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü biriminden yardım başvuruları yaparak ihtiyaçları olduğu yardımları alabilirler. Sosyal yardım destekleri Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından verildiği için yardım başvurularını başvuru merkezi olan sosyal hizmetler müdürlüğü binasına gidilerek yardım başvuruları yapılmaktadır. Başvuru merkezine gitmeden önce sosyal hizmetlerden alacağını sosyal yardım hakkında detaylı bilgiler almanız sizler için müracaat sırasında avantaj sağlamaktadır. Avantaj olarak aldığınız bilgilerle gerekli olan başvuru evraklarını hazırlayarak başvuru merkezine gittiğinizde başvurularınızı kolay şekilde yapmanız sağlanmaktadır. Bolu sosyal hizmetler yardım başvuruları hakkında bilgi almak için 0374215 81 76 numaralı santral hattını aramanız gereklidir. 

Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetlerden yardım başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü santralını arayarak başvuru hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca Bolu Belediyesine ait çağrı merkezi olan Bolu Whatsapp ihbar merkezinden mesaj atarak başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Bolu Belediyesinden yardım alacak vatandaşlar çağrı merkezi olan 444 26 58 numaralı hattı arayarak istedikleri yardım hakkında bütün işlemleri ve bilgileri alabilirsiniz. Bolu Whatsapp destek hattı üzerinden mesaj ile yardım başvurusu yapacak vatandaşlar ise 0506 838 14 00 numaraları üzerinden whatsapp uygulamasından mesaj ileterek başvuru için gerekli işlemler yapılmaktadır. Sizden istenen bilgiler sistem üzerinden kayıt açılarak sosyal hizmetlerin ilgili birimlerine aktarılmaktadır. Daha sonrasında başvurunuz görevliler tarafından incelemeye alınacaktır.

Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Sorgulama

Bolu Belediyesi yardım başvurusu sorgulama yapmak için başvuru yaptıktan sonra incelenme süresi olan 15-30 gün geçmesi gereklidir. 15-30 gün sonrasında yapılan müracaatlar incelendikten sonra olumlu olumsuz şekilde yanıtlanmaktadır. İncelenen başvurulardan olumlu yanıtlanan vatandaşlara başvuru sırasında sizden iletişim kurmak için istenen iletişim adreslerinizden geri dönüş sağlanarak bilgi verilmektedir. eğer sizlere geri dönüş yapılması ise 15-30 gün sonrasında Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu sorgulama işlemi yapılabilmektedir. 

Yardım Başvurusu sorgulama işlemi başvuru merkezi neresi seçildi ise oradan yapılmaktadır. Bolu Sosyal Hizmetler müdürlüğü binasına girerek başvuru yapan vatandaşlar tekrardan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek yardım başvurusu sorgulama işlemi yapılmaktadır. Yardım başvurusunu Bolu çağrı merkezi olan whatsapp destek hattı üzerinden başvuru yapan vatandaşlar tekrardan whatsapp destek hattına mesaj atarak yardım başvurusunu yapabilirler. Whatsapp üzerinden mesaj ileterek başvuru yapan kişiler 0506 838 14 00 numaralı hatta mesaj atarak başvuru sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Başvuru sorgulama işlemini destek hattı çağrı merkezinden yaptı iseniz tekrardan 444 26 58 numaralı hattı aramaları gereklidir. başvuru merkezlerinde çalışan personeller sizlerden bilgilerinizi isteyerek sistem üzerinden sorgulama işlemi yapılarak sonuçları sizler ile paylaşılacaktır. 

Bolu Belediyesi ne ait Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden sosyal yardım alabilmek için https://www.bolu.bel.tr/ resmi internet adresine girerek başvuru işlemlerini halledebilirsiniz.

Bolu Belediyesi Yardım Başvuru Formu 

Bolu Belediyesi yardım başvuru formu başvur yapılacak olan başvuru merkezinden ulaşılabilir. Yardım başvurusu sırasında sizlerin kişisel bilgileriniz ve yardıma ihtiyacı olup olmadığınızı belirleyen doldurmanız gereken sorular yer almaktadır. Yardım formlarında sizlerin doldurmanız istenen sorular bazıları başvurudan yararlanacak olan kişinin kişisel bilgileri, maddi durum bilgileriniz, sizinle iletişime geçilebilmesi için iletişim adresleriniz, ikamet ettiğiniz adres bilgileriniz, aile bilgileri vs. gibi sorular yer almaktadır. Başvuru formundaki soruları güncel olan bilgileriniz ile doldurmanız gereklidir. Başvuru formlarında doldurmanız gereken yerleri eksik olarak bırakmamız gereklidir. Başvuru formları incelenirken yanlış ve eksik bilgiler tespit edilirse değerlendirmeye alınmamaktadır. 

Yapılan yardım başvurusunda ek olarak belge evrak istenirse tam olarak başvuru formuna eklemeniz gereklidir. Yardım Başvurusu whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atılarak başvuru işlemleri yapılabilir. Whatsapp uygulaması üzerinden başvuru yapacak kişilerin mesaj olarak yanıtladıkları başvuru formu sistem üzerine girilerek sosyal hizmetler ilgili birimlere aktarılmaktadır. Ya da çağrı merkezinden telefon üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız başvuru sorularını ayni şekilde sistem üzerine girilerek sosyal hizmetlere ulaşması sağlanacaktır. Yapılan başvurular incelenip araştırılarak değerlendirilecektir.

Bolu Belediyesi Yardım Başvurusu Telefon Numarası

Bolu Belediyesi yardım başvurusu telefon numarası çağrı merkezi olan destek hattı 444 26 58 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezine bağlanarak başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. 444 26 58 numaralı çağrı merkezi Bolu Belediyesine aittir. Yardım başvuru merkezi olan whatsapp destek hattından mesaj atarak başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Whatsapp telefon numarası 0506 838 14 00 numaralı telefon hattına mesaj atabilirsiniz. 

Yardım başvuruları telefon numaralarından başvuru işlemleri yaptığınız zaman sizden alınan bilgiler sistem üzerine girilerek sosyal hizmetler birimine aktarılmaktadır. Daha sonrasında başvurular inceleme yapılmak üzere değerlendirmeye alınmaktadır. Başvurularda yanlış ve eksik olarak tespit edilen bilgiler olursa başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. İnceleme yapıldıktan sonra olumlu olarak değerlendirilen başvuru sahiplerini iletişim adreslerinden ulaşılarak durum bildirmesi yapılmaktadır.

Bolu Belediyesi Gıda Yardım Başvuru Nasıl Yapılır? 

Bolu Belediyesi gıda yardım başvuru nasıl yapılır? İhtiyaç sahibi ailelere ekonomik durumlarını düzelte bilmeleri adına gıda yardımı yapılmaktadır. Dar gelirli ailelere gıda yardımı yapılarak ekonomik sıkıntı içerinde iken temel gıda yardımları yapılarak masrafları azaltmaları sağlanmaktadır. Bolu Belediyesi gıda yardımları belirli dönemlerde toplu olarak dağıtılmaktadır. Yapılan gıda yardımları ihtiyaç sahibi olan ailelerin ekonomik durumlarını düzeltmelerine yardımcı olmaktadır. Gıda yardımları belirli dönemlerde sosyal hizmetler müdürlüğü biriminden verilmektedir. 

Gıda yardımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Bolu destek hattını arayarak başvuru işlemleri yapabilirsiniz. Bolu destek hattı telefon numarası 444 26 58 numaralı hattan ulaşım sağlayabilirsiniz. Destek hattına bağlandığınızda gıda yardımı başvurunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Başvuru yapılırken sizlerden başvuru için gerekli bilgiler alınarak adınıza gıda yardımı için kayıt açılacaktır.

Bolu Belediyesi destek hattına whatsapp üzerinden mesaj yollayarak da başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atarak başvuru yapmak için 0506 838 14 00 numaraları hattır. Mesajınız destek hattına ulaştığınızda sizlerden gerekli bilgiler alınmak için geri dönüş yapılacaktır. Gıda yardımı başvurularında inceleme yapılırken ihtiyaç sahibi olarak değerlendirilen kişilere gıda yardımı yapılan dönemlerde haber verilerek adreslerine sosyal hizmetler personeli tarafından teslim edilmektedir. 

Bolu Belediyesi Yardım Kolisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi yardım kolisi başvurusu nasıl yapılır?  Belediyeler tarafından ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara belirli dönemlerde yardım kolisi dağıtılmaktadır. Yardım kolileri özel günlerden birkaç gün önce ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar ulaştırılmaktadır. Özel günlerden bahsedilen yılbaşı, bayramlar gibi günler bahsedilmektedir. Yapılan yardım kolileri özel günlerden önce dağıtılmasının nedeni ailelerin ekstra masraf yapmalarını engellemektir. Bu sebeple ekonomik sıkıntıda olan ailelerin diğer ihtiyaçlarını karşılamasına ön ayak olunmaktadır. Yardım kolisi dağıtımları aktif olduğu dönemlerde yardım kolisi başvurusu yapabilirsiniz.

 Yardım kolisi dağıtımı aktif olduğu zamanlarda yardımdan faydalanmak için Bolu destek hatları ile iletişime geçebilirsiniz. Gıda yardımı başvuru talebinde bulunmak isteyenler Bolu Belediyesi çağrı merkezi olan 444 26 58 numaralı hattı arayarak gıda başvurusu işlemleri yapılabilmektedir. Whatsapp destek hattı ile başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Destek hattı olan whatsapp uygulaması üzerinden 0506 838 14 00 numaralı ile whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. Mesajınız destek hattına ulaştığında bilgileriniz alınmak için sizlere iletişim kurulacaktır. Bilgilerinizi aktardığınız takdir de bilgileriniz sistem üzerine giriş yapılarak ilgili olan sosyal hizmetler birimine iletilecektir. 

Yardım kolisi başvurusu için başvuru merkezi olan Bolu Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına gidilerek de yapılabilmektedir. Başvuru merkezi binasına gitmeden önce Bolu Belediyesi santralını arayarak yardım kolisi başvuruş için detaylı bilgiler almanız gereklidir. santral numarası 0374 215 81 16 numarasını arayarak gerekli olan belgeleri ve evrakları öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgiler doğrultusunda evrakları ve ya belgeleri hazırlayarak başvuru merkezine gidebilirsiniz. 

Bolu Belediyesi Erzak Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi erzak yardımı başvurusu nasıl yapılır? Erzak yardımı belediyeler tarafından belirli dönemlerde toplu dağıtım olarak verilmektedir. Erzak yardımı başvuruları sosyal hizmetler personelleri tarafından incelenerek en ihtiyaçlı listesi oluşturulmaktadır. Erzak yardımları ihtiyaçlı listesine girebilen vatandaşlara dağıtılmaktadır. Dağıtılan erzak yardımları hane içerisindeki yaşayan kişiler temel alınarak erzak yardımı verildikten sonra bir ayı geçirebilecek şekilde hazırlanarak dağıtılmaktadır. 

Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden erzak yardımı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Binasına giderek erzak yardımı başvurusunda bulunabilirler. Başvuru merkezine gitmeden daha önce 0374 215 81 76 numaralarını arayarak santrale bağlanarak erzak yardımı başvuru için gerekli evrak ve belgeleri öğrenebilirsiniz. Öğrendiniz bilgiler doğrultusunda hazırlıklarınızı yaparak başvuru merkezine gidebilirsiniz. 

Erzak yardımı başvurusu için Bolu destek hattı üzerinden de başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Bolu destek hattı telefon numarası 444 26 58 numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattı olan 0505 838 14 00 numaralarına mesaj atarak başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Yapılan başvuru işlemleri sistem üzerinden kayıt açılarak ilgili olan birime aktarılacaktır.

Bolu Belediyesi Yardım Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi yardım kartı başvuruş nasıl yapılır? Belediyeler arasında ihtiyaç sahibi ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılaması için verilen sosyal yardım desteğidir. Fakat bütün Belediyeler yardım kartı desteği vermemektedir. Bu yardım kartı desteği vermeyen Belediyeler arasına Bolu Belediyesi de yer almaktadır. Bolu Belediyesi sosyal yardım olan yardım kartı desteği vermemektedir. Belediyeler tarafından yardım kartı uygulaması kart içerisine belirlenen limitte bakiye yüklemesi şeklinde uygulanmaktadır. Bakiye yüklenen yardım kartlarını ihtiyaç sahibi aileler anlaşmalı olan marketlerden temel ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli alışverişi sağlayabilirler. 

Bolu Belediyesinin yardım kartı uygulaması yapmasını isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar başvuru merkezlerine yardım kartı istek talebi başvurusunda bulunmaları gereklidir. yapılan başvurular toplu şekilde yapılması ile sosyal hizmetler tarafından yardım kartı dağıtımı ilerleyen zamanlarda yapılabilir. Yardım kartı istek talebi başvurusunda bulunacak vatandaşlar 0506 838 14 00 numaraları üzerinden whatsapp uygulamasından mesaj yollayarak taleplerinizi yapabilirsiniz. Destek hattını arayarak iletişime geçmek isteyen vatandaşlar 44 26 58 numaralarını arayarak yardım kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan istek talepleri toplanarak değerlendirilir ve yardım kartı dağıtımı yapılıp yapılmayacağı kararlaştırılır.

Bolu Belediyesi Maddi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi maddi yardım başvurusu nasıl yapılır? Bolu Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere maddi yardım desteği sağlamaktadır. Maddi yardımlar ihtiyaçlı kişiler listesine girebilecek durumda olanlara verilmektedir. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere maddi yardım gruplar dahilinde maddi yardım desteği sağlanmaktadır. Gruplar dâhilinde olan dar gelirli ve ya hiçbir geliri olmayan vatandaşlara, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara, çalışma durumu elverişli olmayan kişilere maddi yardım desteği verilmektedir. Bolu Belediyesi maddi yardımları Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından verilmektedir. Bu sebeple maddi yardım başvurusu yapacak kişiler sosyal hizmetler müdürlüğünü arayarak maddi yardım başvurusu için detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru işlemleri için sosyal hizmetler müdürlüğünden detaylı bilgi almak için 0374 215 81 76 numaralı santral hattını aramanız yeterli olacaktır.

Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne maddi yardım başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bolu destek hattından da yararlanabilir. Bolu destek hattı çağrı merkezini arayarak maddi yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Maddi yardım başvurusunu çağrı merkezi destek hattından yapmak için 44 26 58 numaralı hattı aramanız gereklidir. Çağrı merkezi çalışanlarına maddi yardım başvurusu yapmak istediğini söylediğinizden başvuru için gerekli bilgileri sizlerden alacaktır. Ayrıca bolu destek hattı olan whatsapp uygulaması üzerinden mesaj yollayarak başvuru işlemlerinizi halledebilirsiniz. Mesajının destek hattına düştüğünde bilgileriniz alınmak için geri dönüş sağlanacaktır. Whatsapp destek hattına mesaj atmak için 0506 838 14 00 numaraları üzerinden yollamanız gereklidir.

Bolu Belediyesi Süt Yardımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi süt yardımı başvurusu nasıl yapılır? Bazı Belediyeler covid-19 salgını sonrasında ekonomik krizin artması ile ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına süt dağıtmaktadır. Dağıtılan süt yardımları çocukların sağlıklı büyümesi adına yapılmaktadır. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerin durumlarını düzeltene kadar çocukların sağlıklı beslemesi sağlanmaktadır. Dağıtılan süt yardımları aylık olarak belirlenen miktarda her çocuk başına verilmektedir. Hane içerinde kaç çocuk varsa süt yardımın faydalanabilecek her çocuk için ayrı olarak belirlenen miktar verilmektedir. Çocuk başına 250 ml olarak baz alınarak aylık olarak dağıtılmaktadır. Fakat Bolu Belediyesi süt yardımı projesinde yer almamaktadır.

Bolu Belediyesi sınırları içerinde yaşayan vatandaşlar süt yardımı desteği almak isterler se Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne süt yardımı istek talebi başvurusunu yapmaları gereklidir. Toplu olarak süt yardımı istek talebi olduğu zaman süt yardımı olup olmayacağı karar verilecektir. Yapılan süt yardımı istek başvuruları değerlendirildikten sonra belirli bütçe ayırılarak ilerleyen zamanlarda süt yardımı dağıtımı sağlanabilir. Süt yardımı istek talebi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar Bolu destek hattı olan çağrı merkezi ile iletişime geçmeleri gereklidir. Destek hattı olan 444 26 58 numaralarını arayarak süt yardımı istek talebi başvurusu yapmanız gereklidir. ayrıca yine destek hattı olan whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atarak da başvuru işlemlerini halledebilirsiniz. Mesaj üzerinden süt yardımı talebinde bulunmak için whatsapp destek hattı olan 0506838 14 00 numaralı hatta mesaj atmanız gereklidir. 

Bolu Belediyesi Bebek Yardımı Nasıl Alınır?

Bolu Belediyesi bebek yardımı nasıl alınır? Türkiye illeri arasında ihtiyaç sahibi ailelerin bebekleri olduğunda bebek yardımı dağıtılmaktadır. Hoş geldin bebek adlı proje kapsamında bütün iller yer almamaktadır. Bolu Belediyesi hoş geldin bebek projesinde yer almaktadır. Ekonomik sıkıntı içerisinde olan aileler bebekleri olduğu olduğunu daha çok masrafa girerek gelir durumları daha sıkıntıya düşmemesi için yapılan yardımdır. Ayrıca bebek yardımı alan ihtiyaç sahibi aileler sevinçlerini iki kat daha fazla yaşamaktadır. Dağıtılan bebek yardım paketi içerinde yeni doğan bebeğin ilk aylarda kullanabileceği ürünler yer almaktadır. Örneğin; bebek bezi, bebek maması ve ıslak mendil gibi ürünler hazırlanıp paketlenmektedir. Hoş geldin bebek projesi kapsamında yardım alan aileler ek masraf yapmadan bebeklerini biraz daha mutlu karşılamaktadırlar.

Bolu belediyesi Bebek yardımı almak isteyen vatandaşlar Sosyal Hizmetler Müdürlüğü birimine bebek yardımı başvurusun da bulunmaları gereklidir. Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binasına giderek bebek yardımı başvurusu yapabilirsiniz. Fakat başvuru merkezine gitmeden önce bebek yardımı için detaylı bili almanızı öneririz. Detaylı bilgi almak için 0374 215 81 76 numaralı sosyal hizmetler müdürlüğü santralı arayabilirsiniz. Başvuru yapabileceğiniz başka bir yöntem Bolu destek hattı olan 444 26 58 numaralı çağrı merkezini arayarak bebek yardım başvurusu işlemlerini yapabilirsiniz. Destek hattına ait olan whatsapp uygulaması üzerinden de mesaj atarak bebek yardımı başvurusu yapabilirsiniz. Whatsapp destek hattına mesaj atarak başvuru yapacak vatandaşlar 0506 838 14 00 numaralarına mesaj atmaları gereklidir. Yapılan başvurular incelenip değerlendikten sonra olumlu olan vatandaşların adreslerine bebek yardım paketi ulaştırılacaktır.

Bolu Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi sosyal yardım başvurusu nasıl yapılır? Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler birimi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere sosyal yardım dağıtmaktadır. Ekonomik sıkıntıda olan vatandaşlara verilen sosyal yardım desteği ile ailelerin kendilerini en kısa sürede toparlamaları hedeflenmiştir. Bolu Belediyesinden sosyal yardım almak isteyen vatandaşlar başvuru merkezi olan sosyal Hizmetler birimi ile iletişime geçmelidir. Bolu Belediyesi sosyal yardımları başvurularını bir çok yerden alarak vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır. 

Bolu Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden sosyal yardım almak isteyen vatandaşlar sosyal hizmetler müdürlüğü binasına giderek başvuru işlemlerini yapabilirler. Başvuru merkezine başvuru işlemlerini yapmaya gitmeden önce sosyal yardımlar hakkında ayrıntılı bilgi almanız sizler için faydalı olabilir. Başvuru merkezi santralına bağlanmak için 0374 215 81 76 numaralarını çevirerek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Aldığınız bilgiler sonrasında başvuru merkezine hazırlıklı olarak gitmeniz başvuru işlemlerini kolay yapmanızı sağlayabilir. Sosyal yardım başvuru yapmak için destek hattı olan çağrı merkezinden de ulaşabilirsiniz. Destek hattını arayarak sosyal yardım başvurularını yapabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar 444 26 58 numaralarını arayarak bağlanabilirler. Ayrıca mesaj ile sosyal yardım başvurularınızı yapabilirsiniz. Whatsapp destek hattı olarak uygulanan sistemde mesajınızı atarak sosyal yardım başvurularını yapabilirsiniz. Whatsapp destek hattından başvuru yapmak için 0506 838 14 00 numaralarını telefonunuza kayıt ederek başvuru işlemleri için whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atabilirsiniz. Mesajınız destek hattına düştüğünde başvurular için gerekli bilgileri almak için sizle iletişim sağlanacaktır.

Bolu Belediyesi Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bolu Belediyesi tablet başvurusu nasıl yapılır? Tablet dağıtımları son dönemde yaşamız olduğumuz covid-19 salgını sonrasında başlamıştır. Covid-19 salgını sağlık tedbirleri arasında eğitime ara verildi. Daha sonrasında uzaktan eğitim kararı ile öğrenciler evlerinden online dersler almaya başladı. Fakat evlerinde birden fazla eğitim alan ihtiyaç sahibi aileler zorlanmaya başladı. Evdeki online derslere giren çocuklara televizyon ve bilgisayarlar yetmeye başladı. Bu durum da çocuklar ve aileleri zor durumda kaldı. Bu durumun fark edilmesinden hemen sonra Belediyeler Tablet dağıtımına başladı. Tabletler belli dönemlerde dağıtılmaktadır. Tablet başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ilk olarak tablet dağıtımın aktif olup olmadığını öğrenmeleri gereklidir. 

Tablet başvuru yapmak için ilk olarak tablet dağıtımın güncel olup olmadığı öğrenilmelidir. Tablet yardımı hakkında başvuru yapmak için çağrı merkezi destek hattını arayabilirsiniz. Tablet dağıtımı aktif olup olmadığını öğrenebilmek ve başvuru işlemlerini yapabilmek için 444 26 58 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden mesaj yollayarak da yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Tablet yardımı hakkında bütün bilgiler ve işlemler için 0506 838 14 00 numarası üzerinden whatsapp uygulamasından mesaj yollayabilirsiniz. Mesajınız iletildiğinde bilgileriniz alınmak için iletişim adreslerinizden sizlere geri dönüş sağlanacaktır. 

Belediye yardımları>>>>

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
error: Content is protected !!
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
elektrik yardımı