Migros Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar? Ufak Baş, Tosun Fiyatları

Migros Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar? Ufak Baş, Tosun Fiyatları
23.06.2022
A+
A-

Migros Kurbanlık Fiyatları

Migros kurbanlık fiyatları.9 Temmuz tarihinde başlayacak olan Kurban Bayramının yaklaşması ile kurbanlık fiyatları merak edilmeye başlandı. Kurbanlıklarını Migros marketi aracılığı ile kestirmek isteyen vatandaşlar Migros kurbanlık fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırmaya başladı. Migros market aracılığı ile kurbanlık almak isteyen vatandaşlar Migros sanal market uygulamasını indirerek uygulama üzerinden işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Migros markette 3 farklı kurbanlık seçimi bulunmaktadır. Vatandaş kendi bütçelerine uygun olan kurbanlık seçimini yaparak evlerine kadar olan teslimat hizmetinden yararlanabilirler.

Adrese teslim yapılan Migros kurbanlık fiyatları aşağıdaki gibidir;

 •  Kıvırcık koç en az 16 kilogram: 3.595,00 TL
 •  Koç en az 12 kilogram: 2.995,00 TL
 •  Büyükbaş 1/7 hisse en az 25 kilogram: 4.595,00 TL

Migros Kurbanlık Hisse Fiyatları

Migros kurbanlık işlemleri, İslami usullere uygun bir şekilde kesilen büyükbaş, koç, kıvırcık koç kurbanlıklar adrese teslim ve mağazadan teslim şekilde yapılmaktadır. Migros market her yıl Kurban Bayramında, kurbanlık kesme ve kurbanlık bağışlama hizmetleri vermektedir. Kurbanlık fiyatları her yıl çeşitli nedenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Migros marketin 2023 yılında kurbanlık fiyatları, Migros market tarafından belirlendi.

Migros market vatandaşlara 3 farklı kurbanlık seçeneği sunuyor. Vatandaşlar sunulan bu kurbanlık seçimleri arasında kendi bütçelerine uygun kurbanlıkları kestirip etlerini alabildiği gibi ihtiyaç sahibi vatandaşlara iletilmesi için bağışta da bulunabiliyorlar.

2023 Migros market büyükbaş hisse fiyatı 4.595 TL olarak belirlendi. 7 hisse ile satın alınan kurbanlığın kilosu ise en az 25 kilogram olarak belirlenmiştir. Migros küçükbaş kurbanlık fiyatı ise en az 16 kilogram olacak ve 3.595 TL olarak satılacaktır.

Migros Kurbanlık Teslim Tarihi Ne Zaman?

İslami usullere uygun bir şekilde kurbanlık işlemlerini gerçekleştiren Migros market, müşterilerine güvenilir ve sağlıklı kurban hizmeti vermektedir. Kurban siparişleri Migros mağazalarından, Migros marketin resmi internet sayfasından ve Migros Mobil Uygulamasından kolaylıkla verilebilmektedir.

Migros market aracılığı ile kurbanlık alan vatandaşların kurban etleri kurbanın büyüklüğüne ve marketin yoğunluğuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Migros kurbanlık teslim tarihleri aşağıdaki gibidir;

 •  Koç olarak alınan kurbanlıkların eti bayramın ikinci veya üçüncü günü teslim edilecektir.
 •  Dana hissesi ise bayramın üçüncü veya dördüncü günü olarak teslim edilecektir.

Vatandaşlar isterlerse Migros marketin şubelerinden kurban etlerini alabilirler. İsterlerse eve teslimat seçeneği ile belirtilen adrese teslim edilmesi için sipariş oluşturabilirler. Ancak eve teslimat seçeneğinde kapıda teslim ödemesinin olduğunu unutmayın. Bu ücret her yıl değişiklik gösterse de genel olarak 10 TL ile 20 TL arasındadır.

Migros Kurbanlık İletişim Numarası

Migros marketten kurbanlık almanın bir diğer yolu ise Migros kurbanlık için mağaza ile iletişim numarası üzerinden iletişime geçmektir. Migros marke iletişim numarası olan 444 10 44 numaralı müşterim hizmetlerini arayarak kurban siparişi verilebilir. Migros kurbanlık iletişim numarası üzerinden mağaza ile iletişime geçtikten sonra yetkiler ile görüşme sağlayabilir ve kurbanlık siparişi verebilirsiniz.

Migros’tan Kurbanlık Alınır Mı?

Kurban Bayramının yaklaşması ile kurbanlık almak isteyen vatandaşlar Migros market gibi marketlerden veya çeşitli birimlerden kurbanlık alınır mı? Geçerli olur mu? Gibi konuları merak etmektedirler. Diyanet İşleri, kurbanlıkların İslami usullere uygun olarak kesilmesi ve eşit bir şekilde dağıtılması ile kurbanlıkların geçerli olacağından bahsetmiştir.

Migros market, kurbanlıkların İslami usule uygun, hijyenik ortamda ve eşit bir şekilde kesilip dağıtımının yapıldığını söylemektedir. Buna bağlı olarak Migros marketten kurbanlık almanın herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

Migros Kurbanlık Bağışı Nasıl Yapılır?

Migros market aracılığı ile Kurban Bayramında kurban kesimi yaptırıp et alabileceğiniz gibi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılması amacıyla Kurbanlık bağışında bulunabilirsiniz. Migros kurban bağışları yalnızca Migros marketinin resmi internet sayfası üzerinden ve iletişim numarası aracılığı ile yapılmaktadır. Bu nedenle Migros kurbanlık bağışı yapmak için Migros marketinin resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Migros kurbanlık alım fiyatı büyükbaşlar için 4 bin 565 TL olurken bağış için 4 bin 50 TL olarak belirlenmiştir.

Migros Kurbanlık Fiyat Listesi

Migros kurbanlık fiyatları her yıl hayvan fiyatları ve çeşitli nedenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca alınacak olan hayvanın büyüklüğü de bu nedenler arasındadır. Migros market kurbanlık seçimi olarak Kıvırcık koç, Koç ve Büyükbaş hayvan olarak 3 farklı seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasından kendinize uygun kurbanlığı alabilirsiniz. Kurbanlık alımları için son tarih 09.07.2023 olurken kurbanlık teslim tarihi ise bayramın ikinci ve dördüncü günü arasında yapılmaktadır.

Migros kurbanlık fiyat listesi şu şekildedir;

 •  Adrese teslim kurban kıvırcık koç (en az 16 kilogram): 3 bin 595 TL
 •  Adrese teslim kurban koç (en az 12 kilogram): 2 bin 995 TL
 •  Adrese teslim Kurban Büyükbaş 1/7 hisse (en az 25 kilogram): 4 bin 595 TL

migros kurbanlık fiyatarı ne kadar

Migros Kurbanlık Nasıl Alınır?

Migros market aracılığı ile kurbanlık almanın 3 farklı yolu bulunmaktadır. Migros sanal market uygulaması, Migros resmi internet sayfası ve Migros müşteri temsilcisi olarak 3 farklı şekilde kurbanlık alınabilir. Migros kurbanlık alımı yapmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki adımları izleyerek kurbanlık siparişi verebilirler.

Migros Sanal Market Uygulaması ile Kurbanlık Alımı Yapmak İçin;

 •  Öncelikle akıllı telefonunuz market uygulamasına giriş yaparak “Migros Sanal Market” uygulamasını indirin.
 •  Uygulamaya kendi bilgileriniz ile kayıt olun.
 •  Ana sayfanın üst kısmında yer alan “Migros Kurban” butonuna basın.
 •  Almak istediğiniz kurbanı seçin ve “Satın Al” butonuna basın.
 •  Bilgilerinizi kontrol edin ve ödeme yapın.

Migros Resmi İnternet Sayfası Aracılığı ile Kurbanlık Alımı Yapmak İçin; · https://www.migros.com.tr linkine tıklayın.

 •  Adrese teslim almak istiyorsanız “Adrese Teslim” seçeneğini seçin. Şubeden teslim almak istiyorsanız “Mağazan Teslim” seçeneğini seçin. Bağış yapmak için ise “Bağış” seçeneğini seçmelisiniz.
 •  Ardından adres bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapın.
 •  Ekranda yer alan “Migros Kurban” seçeneğini seçin ve istediğiniz kurbanı seçerek ödeme yapın.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.