Etlik Lokman Hekim Hastanesi İş Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula

Etlik Lokman Hekim Hastanesi İş Başvurusu Nasıl yapılır? Başvuru Sorgula
19.04.2023
A+
A-

Etlik Lokman Hekim Hastanesi İş Başvurusu.Lokman Hekim Hastanesi

1996 yılında Ankara ilinde saplık alanında hizmet vermeye başlayan hastane kısa zamanda sektörde vermiş olduğu hizmetler, hasta ve çalışan memnuniyeti ile kısa zamanda büyümüştür. 2002 yılında Etlik Hastanesi ve 2008 yılında da Sincan Hastanesi faaliyete geçmiş ve 2011 yılında Borsa İstanbul’da halka arz işlemleri tamamlanmış ve sonrasında Van Hastanesi faaliyete başladı ve sonrasında Van ilinde ikinci hastane kurulmuştur. Şirket sağlık alanında aynı zamanda Yurt dışında Erbil’de kurmuş olduğu görüntüleme merkezi ile yatırımlarını yurt dışına da taşımıştır.

Hastane  yapmış olduğu  tıbbi uygulamalar, tanı-tedavi yöntemleri, hekim atamaları, çalışma sistemlerinin kurulması, yeni tedavi metotlarının uygulanması ve hasta  ve hasta yakınına vermiş olduğu kaliteli ve uygun sağlık hizmeti ile sektörde her geçen gün büyümektedir.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane Ankara ve Van ilinde iş ilanları ile çok sayıda bay ve bayan sağlık görevlisi, yardımcı sağlık personeli, idari işler personeli, temizlik ve güvenlik görevlisi vb pozisyonlara çok sayıda kişiye iş imkanı ve istihdam sunmaya devam etmektedir.

Etlik Lokman Hekim  Hastanesi Güncel İlanlar

Etlik Lokman Hekim  Hastanesi güncel ilanlar ilefizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı, güvenlik görevlisi, pratisyen hekim, ebe, hemşire, faturalandırma görevlisi, teknik işler yöneticisi, diğer uzmanlık alanlarında da çok sayıda hekim aramaktadır.

Hastane yönetimi insan kaynağına çok önem vermekte olup  kaliteye ulaşmak için insan faktörüne önem ve değer vermeyi ilke haline getirmişlerdir.Personelin ve kurumun ihtiyacı olan son teknolojiyi yakından takip ederek hastane bünyesine katmayı ve bu teknolojiyi kullanacak olan çalışanları onlara kullanacak noktaya taşımayı hedeflemektedir.

Etik Lokman Hekim Hastanesi  Maaşları

Etik Lokman Hekim Hastanesi  maaşları kişilerin yapmış oldukları işe almış oldukları görev ve sorumluluklara göre değişmekte olup adil bir ücret sistemi bulunmaktadır. Maaşlar performansa bağlı olarak artışlar yapılmakta olup aynı zamanda sosyal hak ve yardımlarla çalışanlar desteklenmektedir. Hasta memnuniyetini çalışan memnuniyetinden geçmiş olduğunu düşünen yönetim çalışanlarının motivasyonu için gerekli olan tüm  özveriyi göstermekte ve çalışanlarını sınırsız olarak desteklemektedir.

Hastane bünyesinde çalışan tüm personelin görev ve yetki tanımları oluşturulmuş ve buna göre yıllık prim, maaş artışı, kariyer gelişimi buna göre adil bir şekilde yapılmaktadır.

Hastane aynı zamanda şehir dışından gelen çalışanlarına lojman imkanı sunmakta ve şehir içi çalışan personeline de işe geliş ve gidişleri noktasında servis imkanı sunmaktadır.

Hastane tüm çalışanlarımıza kurumumuzda öğle / akşam yemeği ve gece kahvaltısı imkanı sunulmakta ve sağlık alanında ki tüm imkanlardan faydalanmaktadırlar.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi İş Başvuru Formu

Lokman hekim hastanesi İnsan kaynakları sayfası ve online olarak iş başvuru formu doldurmak için tıkayınız.

Kariyer.net Lokman Hekim

Kariyernet üzerinden lokman hekim hastanesi iş başvurusu için https://www.kariyer.net/firma-profil/lokman-hekim-engurusag-saglik-tur-egi-hiz-ve-ins-t-8627-223131 ilgili linkle başvuru yapabilirsiniz.

Etlik Lokman Hekim  Hastanesi İletişim

Adres: Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119  Etlik Keçiören / Ankara

İletişim: 444 99 11 Faks: 0312 326 49 09

İş başvurusu>>>>