Elden Taksitle ve Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar

Elden Taksitle ve Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar
24.01.2023
A+
A-

Özellikle teknoloji kategorisinde yer alan tüm ürünler oldukça pahalı olabiliyor. Artan enflasyon ve hayat pahalılığından etkilenen teknolojik ürünlerden biri de cep telefonudur. Hayatımızı birçok anlamda kolaylaştıran ve olmazsa olmazlarımızdan biri olan cep telefonlarını satın almak artık çok zor bir durumdur. Günümüzde cep telefonları 500 TL’den başlayıp çok yüksek miktarlara kadar çıkabilmektedir. Ancak gündelik işlerimizi görebilecek cep telefonları bile artık 5.000 TL civarındadır.

Cep telefonunu nakit olarak almak ya da kredi kartıyla almak özellikle öğrenciler ve düşük gelirliler için zor bir durumdur. Ancak birçok firma düşük faiz oranları ile herhangi bir koşul aramadan senet ile cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu firmaların hangileri olduğu gibi merak edilen konu başlıklarına dair detayları yazımızda paylaştık.

Elden Taksitle ve Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar

Elden taksitle ve senetle cep telefonu satan firmalar hangileridir? 18 yaşından büyük olan kişiler için herhangi bir çalışma şartı aranmaksızın birçok firma senet ile alışveriş imkanı vermektedir. Ancak bazı firmalar bu konuda kişinin hiçbir gelire sahip olmaması durumunda kefil isteyebiliyor. 1 kefil olması durumunda firmalar size senet ile cep telefonu satışı yapmaktadır.

Senet ile cep telefonu satışı yapan firmalar listesi şu şekildedir;

 • Vatan Bilgisayar
 • Soylu AVM
 • Beko ve Vestel Mağazaları
 • Mutlu Evim
 • Arçelik
 • Teknosa
 • Evkur MediaMarkt

Cep Telefonuna Taksit Yapılıyor Mu?

Cep telefonuna taksit yapılıyor mu? Günümüzde cep telefonunu nakit olarak satın olmak artık neredeyse imkansız hale geldi. Özellikle düşük ve orta gelire sahip olan kişilerin cep telefonlarını nakit olarak alabilmesi mümkün değildir. En uygun cep telefonlarının 4 bin – 5 bin TL olduğu bu dönemlerde cep telefonu almak isteyen kişiler taksit ile cep telefonu satan firmaları araştırmaya başladı. Birçok firma şartsız bir şekilde senet ile telefon satışı yapmaktadır. Bu firmalar genellikle kişinin hiçbir geliri olmaması durumunda sadece 1 kefil göstermesi şartıyla belirli cep telefonları için senet ile alışveriş yapabilmesine imkan sağlıyor.

Ayrıca vatandaşların, kredi notlarının yüksek olması ve sabit bir gelire sahip olması durumunda da senet ile cep telefonu alırken hem istedikleri telefonu satın alabiliyorlar hem de taksit imkanları daha fazla olabiliyor.

Cep Telefonuna Kredi Kartına Kaç Taksit Yapılıyor?

Cep telefonuna kredi kartına kaç taksit yapılıyor? Kredi kartı kullanıcıları, cep telefonlarını taksit ile alırken taksit imkanlarından yararlanmak isteyebiliyorlar. Kredi kartınızın ekstresinin fazla gelmemesi için cep telefonlarını taksit ile alabilirsiniz. Ancak bu konuda unutmamanız gereken ve kredi kartı kullanıcılarının yanlış bildiği bir konu vardır. Kredi kartı ile yapılan taksitli alışverişlerde kart bakiyenizden, cep telefonun fiyatı direkt olarak çekilmektedir. Ancak ekstrelerin aylık olarak gelmektedir.

Örneğin 10.000 TL limitli bir kredi kartına sahip kişi, 5.000 TL’lik cep telefonunu 12 ay taksit ile aldığı zaman faiz miktarları ile beraber cep telefonun fiyatı yaklaşık olarak 8000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Cep telefonunu bu fiyattan satın aldığınız zaman kart limitinizden 8.000 TL çekilir ve kullanılabilir bakiye 2.000 TL olarak kalır. Ancak her ay gelen kredi kartı ekstreniz taksit miktarı üzerinden yani 666 TL üzerinden hesaplanarak yansıtılır. Böylece kart ödemenizi 8.000 TL olarak değil 666 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Kredi kartlarına yapılan taksit miktarı da kişinin gelir durumuna, kart limitine ve benzeri durumlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Elden Senetle Cep Telefonuna Kaç Taksit Yapılır?

Elden senetle cep telefonuna kaç taksit yapılır? Senet ile telefon almak isteyen kişiler tarafından en çok merak edilen konu başlıklarından biri de senede kaç taksit yapıldığıdır. Senet ile cep telefonu alırken firma tarafından gelir durumunuz, iş durumunuz ve borç durumunuz değerlendirilir. Bu durumlar göz önüne alınarak kişiye verilen cep telefon fiyatının miktarı ve taksit sayısı farklılık göstermektedir. Genel olarak firmalar tarafından senet ile satılan cep telefonları 6 ay dan 36 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır.

Telefon Kredisi ile Cep Telefonuna Kaç Ay Taksit Yapılır?

Telefon kredisi ile cep telefonuna kaç ay taksit yapılır? Özellikle son dönemlerde birçok banka ve firma tarafından çıkan alışveriş kredisi ile birçok kişi alışverişlerini kredi ile alabilirler. Kredi ile cep telefonu, bilgisayar, ev eşyası gibi birçok farklı kategoride alışveriş kredisi alabilmek mümkün hale geldi. Alışveriş sitelerinin ve mağazaların birçoğu artık alışveriş kredisi ile ürün satışı yapmaktadır.

Kredi ile alışveriş yapan firmalardan ürün satın alırken taksit olarak ödeme yapabiliyorsunuz. Ancak kredinizin banka tarafından onaylanması gerekir. Bu nedenle kişinin mutlaka banka hesabına sahip olması gerekir. Ayrıca bankaların maaş müşterileri ya da kredi notu yüksek olan kişilerin kredi ile alışveriş yapabilmesi daha mümkündür.

Alışveriş kredisi kategoriye bağlı olarak farklılık göstermekle beraber telefon için 6, 12, 18, 24 ve 36 aylık taksit imkanları bulunmaktadır.

Elden Taksitle ve Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Elden taksitle ve senetle cep telefonu satan yerler hangileridir? Birçok firma cep telefonu gibi ürün satışlarını senet ile yapmaktadır. Özellikle online alışveriş sitesine sahip olan firmalar daha fazla senet ile cep telefonu satışı yapmaktadır. Firmaların internet sitesi üzerinden kaydınızı yaparak senet ile alışveriş yapabilirsiniz. Elden taksitle ya da senetle cep telefonu satışı yapan yerler şu şekildedir;

 • Mediamarkt
 • Evkur
 • Teknosa
 • Arçelik
 • Vatan
 • Evdiz
 • Beko
 • Vestel
 • Soylu AVM
 • Mutlu evim

MediaMarkt Elden Taksitle Telefon Alma

Mediamarkt elden taksitle telefon alma, senet ile cep telefonu satışı yapan firmalardan biri olan MediaMarkt belirli şartlar altında müşterilerine elden taksit ile telefon satışı yapmaktadır. Firma tarafından verilen cep telefonları için taksit türleri şu şekildedir;

 • 3500 TL ve altında olan cep telefonları için 12 ay vade bulunmaktadır.
 • 3500 TL ve üzerindeki cep telefonları için 6 ay vade imkanı bulunmaktadır.
 • Kredi alt limiti ise 500 TL olup üst limit 15.000 TL’dir. Ayrıca MediaMarkt ilk alışveriş için kişilere sadece 1 adet ürün için elden taksit imkanı vermektedir.

Evkur Senede Taksitle Telefon Alma

Senet ile cep telefonu denilince akla gelen firmalardan bir diğeri de Evkur mağazasıdır. Evkur Mağazasının şubelerine giderek ya da internet sitesi üzerinden üyelik oluşturarak senet ile telefon alabilirsiniz. Evkur senede taksitle telefon alma işlemini mağazanın internet sitesi üzerinden gerçekleştirmek için https://www.evkur.com.tr/ adresine gittikten sonra üyelik oluşturmanız ardından “Hesabım” bölümünden bilgilerinizi girmeniz gerekir. Bilgilerinizi girdikten sonra almak istediğiniz cep telefonunu ve taksit sayısın seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa cep telefonunuz adresinize kadar gönderilecektir.

senetle cep telefonu veren yerler

Teknosa Senetle Telefon Alma

Teknosa, senetle telefonun yanı sıra alışveriş kredisi ile satış imkanı da sunmaktadır. ING Bank, Yapı Kredi ve Akbank seçenekleri ile alışveriş kredisi veren Teknosa, internet sitesi üzerinden ve mağaza şubelerinden hem alışveriş kredisi hem de senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Teknosa senetle telefon alma işlemlerini başlatmadan önce firmanın internet sitesi üzerinden telefonları inceleyebilir ve kredi taksitlerini kontrol edebilirsiniz.

Arçelik Elden Taksit Telefon Alma

Arçelik elden taksit telefon alma, Arçelik mağazası beyaz eşyaları ile bilinen mağazalardan biridir. Başta beyaz eşya olmak üzere birçok farklı kategoride ürün satışı yapan Arçelik, elden taksit ile cep telefon satışı da yapmaktadır. Mağazanın şubelerine bizzat giderek cep telefonlarını seçebilir ve kendiniz uygun taksit imkanları ile elden taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Taksitle Telefon Alma

Vatan bilgisayar taksitle telefon alma, Taksit ile telefon satışı yapan firmalardan bir diğeri ise Vatan bilgisayardır. Vatan mağaza şubelerine bizzat giderek senet ile telefon satın alabilirsiniz. Ancak Vatan bilgisayar, herhangi bir gelire sahip olmayanlar için kefil isteyebilir. Bu nedenle hiçbir gelirinizin olmaması durumunda bir kefil ile beraber giderseniz taksit ile telefon satın alabilirsiniz.

Evdiz Elden Taksitle ve Senetle Telefon Alma

Evdiz elden taksitle ve senetle telefon almak isteyenler için taksitle cep telefonu satışı yapan firmalardan biridir. Evdiz yalnızca telefonu satışı yapmayıp birçok ev eşyası ve çeşitli kategorilerde de taksit ile satış yapmaktadır.

Soylu AVM Taksitle ve Elden Senetle Telefon Alma

Soylu AVM taksitle ve elden senetle telefon alma, Soylu AVM senet ile cep telefonu satışı yapan firmalardan bir diğeridir. Senet ile cep telefonu almak isteyenler, Soylu AVM mağazasına giderek ya da internet sitesi üzerinden taksit durumlarını kontrol ederek senet ile cep telefonu alabilirler. Soylu AVM, gelirsiz kişiler için kefil istemektedir. Herhangi bir geliriniz yok ise kefile ihtiyacınızın olduğunu bilmelisiniz.

Beko ve Vestel Mağazaları Taksitle Telefon Alma

Beko ve Vestel mağazaları taksitle telefon imkanı veren mağazalardır. Genel olarak ev eşyası satışı yapan Beko ve Vestel mağazaları, telefon gibi farklı kategorilerde de ürün satışı yapmaktadır. Firmaların internet siteleri üzerinden ya da şubelerine bizzat giderek taksit ile telefon alabilirsiniz. Ancak bu mağazaların senet ile alışveriş imkanı sunmadığını bilmelisiniz. Bu mağazalardan sadece kredi kartına taksit ile cep telefonu alabilirsiniz.

Mutlu Evim Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Alma

Mutlu evim, bilgisayardan cep telefonuna birçok farklı kategoride senet ile alışveriş yapan firmalardan biridir. Mutlu evim peşinatsız cep telefonu alma işlemlerinizi mağazanın internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Mağazanın sitesinden cep telefonu seçimi ve taksit seçimi yaptıktan sonra başvuruda bulunabilir ve başvurunuzun onaylanması durumunda sözleşmeleri imzalayarak cep telefonunuzu alabilirsiniz.

Faturalı Tarifeye Ek Taksitle Telefon Alma

Faturalı tarifeye ek taksitle telefon alma, Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell fatura üzerinde taksit ile telefon satışı yapmaktadır. En az 6 ay boyunca faturasını geciktirmeden ödeyen özellikle ödemelerini otomatik talimata veren kişiler faturasına ek olarak taksit ile telefon alabilirler. Bunun için fatura sahibi olmanız, en az 6 ay boyunca faturanızı hiç geciktirmeden ödemiş olmanız yeterlidir. Bu şartları sağlayan kişiler firmanın şubelerine bizzat giderek kendilerine uygun cep telefonlarını faturalarına ek olarak alabilirler.

Elden Taksitle Telefon Veren Mağazalar

Elden taksitle telefon veren mağazalar hangileridir? Birçok mağaza elden taksit ile telefon vermektedir. Telefon satın almak isteyen kişiler bu mağazalara giderek ya da mağazaların internet sitesi üzerinden başvuruda bulunarak senet ile cep telefonu alabilirler. Ayrıca kredi kartı kullanıcıları da bu mağazalar üzerinden taksit ile cep telefonu alabilirler.

Senet ve kredi kartına taksit ile cep telefonu satışı yapan mağazaların listesi şu şekildedir;

 • Mediamarkt Mağazası
 • Evkur Mağazası
 • Teknosa Mağazası
 • Arçelik Mağazası
 • Vatan Mağazası
 • Evdiz Mağazası
 • Beko Mağazası
 • Vestel Mağazası
 • Soylu AVM Mağazası
 • Mutlu evim Mağazası

Sahibinden Senetle Telefon

Sahibinden senetle telefon alabilir miyim? Birçok kişi Sahibinden internet sitesi aracılığı ile senetle cep telefonu almak istiyorlar. Sahibinden internet sitesi 2.el ürünlerin, evlerin ve birçok ürünün ilanını sergileyen online bir platformdur. Bu platformdan direkt olarak hiçbir ürün satın alınamaz. Ancak site içerisinde yapılan ilanlar ile ürün satışı yapan kişilere ulaşabilir ve Sahibinden güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Site üzerinden açılan ilanlardan biri de senet ile cep telefonu satışı yapan mağazaların ilanladır. Birçok mağaza senet ile cep telefonu satışı yapmakta ve bunun için Sahibinden gibi platformlara ilan eklemektedir. Senet ile cep telefon alabileceğiniz bir diğer yer ise Sahibinden internet sayfasında paylaşılan ilanlardır.

Peşinatsız Cep Telefonu

Herhangi bir peşinat ödemeden, peşinatsız cep telefonu satın almak isteyen kişiler, cep telefon satışı yapan mağazaları ziyaret edebilirler. Günümüzde birçok mağaza artık senet ile ya da taksit ile peşinatsız olarak cep telefonu satışı yapmaktadır. Senet ile cep telefonu satan mağazaları ya da kredi kartına taksit ile cep telefon satan mağazaları ziyaret ederek cep telefonu ve birçok ürünü taksit ile satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.