Osmaniye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

Osmaniye Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
05.01.2023
A+
A-

Osmaniye Belediyesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilmeniz gereken herşeyi sizler için araştırdık. Dilerseniz önce Osmaniye Belediyesi hakkında detaylı bilgi edinelim.

Osmaniye Belediyesi de diğer belediyeler gibi, personel alımlarında çeşitli sınavlar gerçekleştirmektedir. Devlet tarafından yapılan bu sınavlar sonucunda belediyenin açık olan pozisyonlarına memur ve personel alımları yapılmaktadır. Ayrıca belediye ile anlaşmalı olan taşeron firmalar aracılığıyla da işçi alımı yapılmaktadır. Bu konu hakkında alt kısımda bulunan iş olanakları başlığını inceleyebilirsiniz. Öncelikle size Osmaniye hakkında bilgi verelim.

Osmaniye Belediyesi İş Başvurusu

Ülkemizin sekseninci ili olan Osmaniye, eskiden Adana’ya bağlıydı. 1996 senesinde il yapılan Osmaniye, Akdeniz Bölgesi’nde bulunmaktadır. Çukurova’nın en doğusunda bulunan ilimizin toplam yüzölçümü ise 3.767 kilometre karedir. 2013 nüfus bilgileri ise 498.000 civarındadır. Bu nüfusun 374.000 kişisi şehirlerde ikamet etmektedir. Geri kalan 124.000 kişi de kırsal kesimlerde yaşamaktadır.

Osmaniye, yaz ayları sıcak ve kuraktır. Kış aylarında ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İklim olarak farklılık gösteren bölgeleri vardır. Tipik Akdeniz İklimi görülen ilimizden Ceyhan Nehri geçmektedir ve Akdeniz’e dökülmektedir.

Osmaniye belediyesi yardım başvurusu>>>>

Avrupa’yı Ortadoğu’ya bağlayan Osmaniye, önemli kara ve demiryolları kavşak merkezinde yer alır. Elektrik, petrol ve doğalgaz boru hatları bu bölgede buluşur. Son zamanlarda fabrikalarda artış olmuştur. Son yıllarda 100’den fazla fabrika açılmıştır ve toplamda 10.000’den fazla iş istihdamı oluşmuştur. Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi sayesinde il ekonomisine oldukça katkı sağlanmaktadır. Yıl da 1 milyar dolar üzerinde ihracat yapan demi ve çelik fabrikaları bulunan Osmaniye, son yılların en hızlı gelişen illerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

Tarım açısından da ülkemizin ev verimli topraklarına sahip olan birkaç ilden bir tanesidir. 124.800 hektarlık bir tarım arazisi bulunmaktadır. Yerfıstığı, soya, buğday, mısır ve pamuk gibi tarımsal ürünler ön plandadır.

Osmaniye Belediyesi İletişim Bilgileri

Osmaniye Belediyesi Adres; Alibeyli Mahallesi Atatürk Caddesi Belediye Sarayı – Osmaniye
Osmaniye Belediyesi Telefon Numarası; 0 328 440 00 80

Osmaniye Belediyesi Personel Alımı

Osmaniye Belediyesi, resmi sınavlar haricinde anlaşmalı olduğu taşeron firmalar aracılığıyla işe alım yapmaktadır. Bu alımlar genelde sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Belediye ile anlaşmalı olan taşeron firmalara ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Konu hakkında bilgi almak için Osmaniye Belediyesi insan kaynaklarını arayabilirsiniz. İletişim bilgilerinde telefon numarası bulunmaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci

Osmaniye Zabıta Alımı

Yapılan bütün başvuruları değerlendirecek olan Osmaniye Belediyesi insan kaynakları birimi, aradığı kriterlere uygun olan adaylara geri dönüş yaparak mülakata çağıracaktır. Mülakatları da başarı ile tamamlayan adayların işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Osmaniye Belediyesi İşkur İş İlanları

Güncel Osmaniye iş ilanları

Osmaniye Belediyesi Duyurular

Osmaniye belediyesi duyurular https://osmaniye-bld.gov.tr/kategori/duyurular ilgili linkten yapımaktadır.

Osmaniye Yeni Diş Hastanesi İş Başvuru Formu

Osmaniye yeni diş hastanesi başvuru için http://osmaniyebeyazdis.com/insan-kaynaklari/ bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.