25 Aralık Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula

25 Aralık Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula
19.04.2023
A+
A-

25 Aralık Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Sorgula… 25 Aralık Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı, 25 Aralık Devlet Hastanesi İş Başvuru Formu ve 25 Aralık Devlet Hastanesi İnsan Kaynakları Hakkında Genel Bilgiler…

25 Aralık Devlet Hastanesi

Hastanenin kuruluş hikayesi  1956 yıllara dayanmakta olup 1998 yılında 25 Aralık Devlet Hastanesi adını almıştır. Hastane Gaziantep ilinde bulunmakta olup bölge halkının sağlık anlamında yaşam kalitesini artırmak için çalışmalarına 7/24 aralıksız olarak devam etmektedir. Hastane sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve son teknoloji ile sağlık alanında hizmet vermektedir.

25 Aralık Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl yapılır?

Hastane bünyesinde çok sayıda sağlık personeli, doktor, ebe, hemşire, güvenlik ve temizlik görevlisi, hasta bakıcı, yardımcı hizmetler personeli, veri kayıt görevlisi, sekreter,  idari personel vb pozisyonlarda çok sayıda çalışanı bulunmaktadır. Hastane bünyesinde çalışan ve çeşitli nedenlerden dolayı işten ayrılan personel yerine iş ilanları ile geçici ve daimi personel alımları yapılmaktadır.

İşe alınacak personelde genel nitelik olarak hasta ilişkilerinde güler yüzlü, yoğun iş temposunda çalışacak, değişim ve gelişime açık, tercihen sektörde daha önce çalışmış ve tecrübeli, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış yada tecilli, analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneği gelişmiş olan bay ve bayan personeller alınmaktadır.

25 Aralık Devlet Hastanesi Maaşları

25 Aralık Devlet Hastanesi maaşları kişilerin yapmış oldukları işe , görev ve sorumluluklarına göre değişmekte olup yıllık olarak enflasyon ve performansa bağlı olarak artışlar yapılmaktadır. Başarılı olan personel ödüllendirilmektedir. Personelin bireysel ve  mesleki gelişimini desteklemek için eğitim ve seminerler düzenlenmektedir.

25 Aralık Devlet Hastanesi Kariyer

İş ilanlarını takip ederek açık olan pozisyonlar hakkında ayrıntılı olarak bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Hastane İnsan Kaynakları Departmanı yapılan tüm başvuruları değerlendirmekte ve açık olan pozisyona uygun olan adayları iş görüşmesi ve mülakat için davet edilmektedir. Pozisyona uygun olmayan adaylara da telefon yada mail ortamında geri dönüş yapılmaktadır. İş görüşmesi ve mülakatı başarı olan personellere iş ve ücret teklifinde bulunulmaktadır.

https://www.kariyer.net/is-ilanlari/gaziantep-saglik ilgili iş başvuru linki>>>>

25 Aralık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

  • 25 Aralık Devlet Hastanesi Adres: Gaziantep 25 Aralık Devlet Hastanesi Sarıgüllük Mah. Fevzi Çakmak Bulvarı Şehitkamil / Gaziantep
  • 25 Aralık Devlet Hastanesi Telefon: 0342 338 25 25
  • Faks: 0342 338 86 18
  • 25 Aralık Devlet Hastanesi E-Posta: gaziantepdhs4@saglik.gov.tr

İş başvurusu>>>>