Bim Yağ Fiyatları 2023-5 LT Sole Yağ Fiyatı

Bim Yağ Fiyatları 2023-5 LT Sole Yağ Fiyatı
09.04.2022
A+
A-

Bim Yağ Fiyatları 2023_5 LT Sole Yağ Fiyatı. 5 LT Ayçiçek yağı ile ilgili fiyatlar sürekli değişiyor. Son zamanlarda enflasyon olsun Ukrayna ve Rusya savaşı olsun ülkemizdeki birçok temel gıda maddesinin fiyatlarının artışına sebep olarak gösterilmektedir. Temel gıda maddesi olan Ayçiçek yağının litre fiyatı şu aralar en çok aranan konulardan birisidir. Peki son zamlardan sonra Ayçiçek yağının fiyatı , litre fiyatı ne kadar oldu gelin beraber inceleyelim.

 • 5 LT Sole Ayçiçek Yağı 155 TL
 • 2 LT Sole Ayçiçek Yağı 59.68 TL
 • 1 LT Sole Ayçiçek Yağı da 39.22 TL

Ayçiçek Yağı Ne Kadar Zamlandı?

Ayçiçek Yağı Ne Kadar Zamlandı? Geçtiğimiz günlerde başlayan ve hala devam eden Ukrayna, Rusya savaşı temel gıdalarının fiyatlarının artmasına sebep olduğu gibi Ayçiçek yağının da fiyatının artmasına sebep olmuştur.

Bursa Yemek Sanayicileri Derneği Başkanı Coşkun Dönmez gıda enflasyonunun 1 ocaktan bu yana yüzde 18 arttığını ifade etmişti. Bu artış en fazla şubat ayında 8,5’lik artışla bitkisel yağlarda olmuştur.

Bim Yağ Fiyatlarında İndirim Var Mı?

Bim Yağ Fiyatlarında İndirim Var Mı? Bim yağ fiyatları oluşan enflasyon ve ekonominin durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor.

Bir süredir sürekli yağ fiyatlarında artış gözlenmekteydi. Ancak Bim Ramazan ayında yağ fiyatlarında indirim yapmıştır. Bir yağ Ayçiçek yağının 5 litrelik fiyatını 165 TL ye indirmiştir.

Daha sonra Sole Ayçiçek yağıda indirim yapılmıştır. 5 litrelik Sole Ayçiçek yağının fiyatı  155 TL olarak güncellenmiştir. 2 litrelik Sole Ayçiçek yağının fiyatı  59.68 TL , 1 litrelik Sole Ayçiçek yağının fiyatı ise 39.22 TL olarak güncellenmiştir.

Bim Yağ Fiyatları Güncel 2023

Bim Yağ Fiyatları Güncel 2023. Enflasyonun sürekli artmasıyla beraber yağ fiyatları, temel gıdalarda da olduğu gibi sürekli değişmektedir. Güncel 20233 Nisan ayı yağ fiyatları şöyledir:

 • BİM Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: 173,50 TL
 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: 155 TL
 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 59,68 TL
 • BİM Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 39,92 TL
 • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 50 TL
 • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 63,90 TL
 • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: 83.90 TL
 • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 48.90 TL
 • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: 48.90 TL
 • Sunar Mısır Yağı 2 litre: 78,08 TL

Bim Yağ Fiyatları Güncel Mi?

Bim Yağ Fiyatları Güncel Mi? Ekonominin sürekli değişmesiyle beraber ülkemizde bir çok gıda maddesinin fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle temel gıda maddesi olan sıvı yağların fiyatları sürekli güncellenmektedir.

Güncel Yağ fiyatları için Bim in resmi sayfasından anlık fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Anlık güncel yağ fiyatları için aşağıda belirtilen link üzerinden Bim in resmi sayfasından takip edebilirsiniz.

Güncel yağ fiyatları için https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspxlinki üzerinden ulaşabilirsiniz.

bim yağ fiyatları

En Ucuz 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı

En Ucuz 5 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatı. Sürekli değişen ekonomiyle beraber halk sürekli en ucuz yağ fiyatlarını araştırmaktadır. Ancak sürekli değişen Ayçiçek yağlarının fiyatı neredeyse her hafta değişmektedir. Yapılan araştırmalar sonucu en ucuz 5 litre Ayçiçek yağı fiyatı ve markasını sizler için araştırdık. En ucuz 5 litrelik Ayçiçek Yağı Sole marka Ayçiçek yağıdır.

Güncel en ucuz Ayçiçek yağı fiyatı Bim Sole Yağdır. Güncel 5 litrelik fiyatı 155 TL dir.

BİM 1 Litre Ayçiçek Yağı

BİM 1 Litre Ayçiçek Yağı. Bim litrelik yağ fiyatları markalara göre değişkenlik göstermektedir. Ülkemizde ki serbest piyasadan dolayı marka ve litre fiyatına göre markalar arasında fiyat değişikliği yaşanmaktadır. Sizler için güncel  1 litrelik yağ fiyatlarını şöyle sıraladık.

 • 1 litre Sole Ayçiçek yağı fiyatı  39.50
 • 1litre Yudum yağ fiyatı 49.99
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.