Altunsa Yardım Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Altunsa Yardım Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır?
21.03.2022
A+
A-

Altunkaya ramazan ayında binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak ve gıda yardımı yapmaya başladı. Altunsa (Altunkaya) başvuru şartlarını karşılayan ve başvuru formunu dolduran vatandaşların başvuruları tamamlanmaktadır.

Altunkaya şirketler grubu Ramazan yardım paketi geçen sene olduğu gibi bu senede önceden belirlenmiş ailelere ramazan ayına girmeden dağıtılmaya başlanacaktır. Altunsa ve Mahmood dahil olmak üzere birçok markası ile bilinen Altunkaya sosyal sorumluluk proje kapsamı içerisinde birçok yardımda bulunmaktadır. Altunkaya yardımları için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar şu yollar ile başvurularını tamamlayabilirler;

0532 664 27 47 numaralı resmi whatsapp iletişim adresi üzerinden iletişime geçebilir yardım almak istediğine dair talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ikamet ettiğiniz mahalleye bağlı muhtarlığa giderek de isminizi ve istenen diğer bilgileri vererek yardım başvurusuna bulunabilirsiniz.

Yardım başvurusu yapmak ve yardım paketi hakkında bilgi almak için ayrıca 90 342 357 0 357 numaralı hat üzerinden ilgili birim ile iletişime geçebilirsiniz.

Altunkaya Ramazan Yardım Kolisi İçindekiler

Ramazan ayının gelmesi ile birçok vatandaşa farklı yardımlar sunan Altunkaya ramazan yardım kolisi ile binlerce vatandaşa içerisinde temel gıdaların bulunduğu koli yardımı yapmaktadır. Altunkaya Ramazan yardım kolisi içerisinde yer alan gıda maddeleri şu şekildedir;

 • Altunsa sıvıyağ (4 litre)
 • Kahve
 • Mahmood çay
 • Altunsa pirinç (10 kilogram)
 • Altunsa helva
 • Altunsa fasulye (2,5 kilogram)
 • Altunsa tahin
 • Altunsa zeytin
 • Altunsa pekmez
 • Altunsa mercimek (5 kilogram)
 • Altunsa salça (3 kutu)
 • Altunsa toz içecek
 • Çikolata (1 kilogram)
 • Altunsa toz şeker (5 kilogram)

Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu iletişim

Her sene ihtiyaç sahibi vatandaşlar için çeşitli yardımlar yapan Altunkaya bu sene de binlerce vatandaş için yardım yapılması beklenmektedir. Altunkaya 2023 Ramazan yardım kolisi için 150 bin aileye gıda yardımı yapılması hedeflemektedir.

Altunkaya yardım kolisi başvurusu için vatandaşlar 0532 664 27 47 numaralı whatsapp hattı üzerinden veya 90 342 357 0 357 numaralı hat üzerinden başvuruda bulunabilir veya yardım kolisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

altunsa yardım kolisi başvurusu nasıl yapılır

Altunkaya Yardım Başvurusu nasıl yapılır?

Ramazan ayı gıda paketi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Altunkaya Şirketler Grubuna ait 0532 664 27 47 numaralı whatsapp hattı üzerinden başvuruda bulunabilirler. İhtiyaç sahibi vatandaşlar bu numaraya whatsapp uygulaması üzerinden iletişime geçebilir ve yardım kolisi almak istediklerini belirletebilirler. İlgili yetkililer ihtiyaç sahibi vatandaşlardan çeşitli bilgiler isteyerek başvuru şartlarına uygun görülmeleri halinde yardım kolisi almaya hak kazanırlar.

Başvuru yapmanın bir diğer yolu ise 90 342 357 0 357 numaralı iletişim hattını arayarak başvuruda bulunabilir veya yardım kolisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altunkaya yardım kolisi kimlere verilir?

Her sene olduğu gibi bu senede Altunkaya Şirketler Grubu ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik çeşitli yardımlar ile vatandaşlara destek vermektedir. Altunkaya yardım kolisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların bazı şartlara uygun olmaları gerekir. Şartlara uygun görülen vatandaşların başvuruları onaylı bir şekilde geri dönüş yapılarak en kısa sürede vatandaşın başvuru formu üzerinde vermiş olduğu adres bilgisine yardım kolileri gönderilmektedir.

Altunkaya yardım kolisinden yararlanabilecek vatandaşlar şu şekildedir;

 • İhtiyaç sahibi vatandaşın herhangi bir sosyal güvencesinin olmaması veya hane geliri net asgari ücret miktarından fazla olmaması gerekir.
 • 65 yaşını doldurmuş olan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, güçsüz ve kimsesiz Türk vatandaşlara aylık bağlanması hakkında Kanun gereğince aylık alan vatandaşlar başvuru yapabilirler.
3.2/5 - (10 OY)
Yorumlar

 1. Afife Dağdelen dedi ki:

  Yardım almak için başvurdum lütfen bize yardımcı olun

 2. Kadriye sahin dedi ki:

  Lütfen bizede yardim cikarin lutfen esim calimiyor 4 cocugum var

 3. Şükran Eroğlu dedi ki:

  Erzak yardımı istiyorum ihtiyacim var

 4. Fatma Ülger dedi ki:

  Gıda yardımı başvurusu yapmıştım maddi durumum yok kiraciyim lütfen bana yardımcı olabilir misiniz

 5. Gökhan dedi ki:

  Ben epleks hastasıyım ve sağ elimi doldurulacak çalışamıyorum aile ihtiyaçımız var. 2tane kız çocuğum var birisi 9 yaşında ders için leptop ihtiyaçımız var alamıyorum sizden yardım etmenizi istiyorum. Öbür kızım 1 yaşında bebek bezi ve ıslak mendil bebek püsküvisi ihtiyaçımız var alamıyorum sizden yardım etmenizi istiyorum. Mahallemizde bakkal yok gıda temizlik koli yardım. Kurban bayramı para ile 2 kız çocuğum elbise ve ayakkabı alcam sizden yardım etmenizi istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim hepinize allah razı olsun derim çok dua ederim.

 6. Saniye Aksu dedi ki:

  Benimde ihtiyacı m var öğrencim var evim kıra 4 tane çocuğum var 3 tanesi okula gidiyor Bir kişi çalışıyor

 7. Antika dedi ki:

  Merhaba ben ev hanimiyim 4 çocuğum var aylık bebeğim var 2 aylık da hamileyim kiraciyim eşim rahatsız elektirik ve su faturası çok geliyor ödeyemiyoruz çocuklarımın okul ihtiyaçlarını karşılayacak durumumuz yok bize yardımcı olabilir misiniz

 8. Şengül Cinkılıç dedi ki:

  Cok ihtiyaç sahibiyim lütfen yardımcı olun
  Eşimin aldığı 3600 tl ile geçiriyoruz
  Bunun 2 tl sini Faturalara veriyoruz
  Kızım okula gidiyor
  Yetmiyor çok ihtiyacım var Lütfen banada yardımcı olun lütfen

 9. Ramazan ışık dedi ki:

  Ramazan ışık
  Adres:mimar sinan mah.77 sokak no.14 daire.07
  Tel .
  Annem yaşlı 70 yasinda kronik hastalıkları var.
  annem %66 engelli maddi durumumuz iyi degil
  Yardımlarınızı bekliyoruz.evde tek başıma çalışıyorum pandemiden dolayi isyerinden cikarirdim.evde yedi kisiye bakiyorum.esenler/istanbul
  Erzak Yardiminizi bekliyoruz
  2021/12/21 07:27:18PM