Altunsa Yardım Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Paketi İletişim

Altunsa Yardım Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Paketi İletişim
21.03.2023
A+
A-

Altunsa Yardım Paketi Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Paketi İletişim 2023 Altunkaya ramazan ayında binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak ve gıda yardımı yapmaya başladı. Altunsa (Altunkaya) başvuru şartlarını karşılayan ve başvuru formunu dolduran vatandaşların başvuruları tamamlanmaktadır.

Altunkaya şirketler grubu Ramazan yardım paketi geçen sene olduğu gibi bu senede önceden belirlenmiş ailelere ramazan ayına girmeden dağıtılmaya başlanacaktır. Altunsa ve Mahmood dahil olmak üzere birçok markası ile bilinen Altunkaya sosyal sorumluluk proje kapsamı içerisinde birçok yardımda bulunmaktadır. Altunkaya yardımları için başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar şu yollar ile başvurularını tamamlayabilirler;

0532 664 27 47 numaralı resmi whatsapp iletişim adresi üzerinden iletişime geçebilir yardım almak istediğine dair talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda ikamet ettiğiniz mahalleye bağlı muhtarlığa giderek de isminizi ve istenen diğer bilgileri vererek yardım başvurusuna bulunabilirsiniz.

Yardım başvurusu yapmak ve yardım paketi hakkında bilgi almak için ayrıca 90 342 357 0 357 numaralı hat üzerinden ilgili birim ile iletişime geçebilirsiniz.

Altunsa Yardım Kolisi Başvuru İletişim

Altunsa yardım kolisi başvurusu yaptıktan sonra başvuru sürecinizi öğrenmeniz gerekecektir. Bunun için size yardımcı olacak numara 0532 664 27 47 whatsapp üzerinden irtibat kurabilirsiniz

Altunkaya Ramazan Yardım Kolisi İçindekiler

Ramazan ayının gelmesi ile birçok vatandaşa farklı yardımlar sunan Altunkaya ramazan yardım kolisi ile binlerce vatandaşa içerisinde temel gıdaların bulunduğu koli yardımı yapmaktadır. Altunkaya Ramazan yardım kolisi içerisinde yer alan gıda maddeleri şu şekildedir;

 • Altunsa sıvıyağ (4 litre)
 • Kahve
 • Mahmood çay
 • Altunsa pirinç (10 kilogram)
 • Altunsa helva
 • Altunsa fasulye (2,5 kilogram)
 • Altunsa tahin
 • Altunsa zeytin
 • Altunsa pekmez
 • Altunsa mercimek (5 kilogram)
 • Altunsa salça (3 kutu)
 • Altunsa toz içecek
 • Çikolata (1 kilogram)
 • Altunsa toz şeker (5 kilogram)

Altunkaya Yardım Kolisi Başvurusu iletişim

Her sene ihtiyaç sahibi vatandaşlar için çeşitli yardımlar yapan Altunkaya bu sene de binlerce vatandaş için yardım yapılması beklenmektedir. Altunkaya 2023 Ramazan yardım kolisi için 150 bin aileye gıda yardımı yapılması hedeflemektedir.

Altunkaya yardım kolisi başvurusu için vatandaşlar 0532 664 27 47 numaralı whatsapp hattı üzerinden veya 90 342 357 0 357 numaralı hat üzerinden başvuruda bulunabilir veya yardım kolisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

altunsa yardım kolisi başvurusu nasıl yapılır

Altunkaya Yardım Başvurusu nasıl yapılır?

Ramazan ayı gıda paketi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar Altunkaya Şirketler Grubuna ait 0532 664 27 47 numaralı whatsapp hattı üzerinden başvuruda bulunabilirler. İhtiyaç sahibi vatandaşlar bu numaraya whatsapp uygulaması üzerinden iletişime geçebilir ve yardım kolisi almak istediklerini belirletebilirler. İlgili yetkililer ihtiyaç sahibi vatandaşlardan çeşitli bilgiler isteyerek başvuru şartlarına uygun görülmeleri halinde yardım kolisi almaya hak kazanırlar.

Başvuru yapmanın bir diğer yolu ise 90 342 357 0 357 numaralı iletişim hattını arayarak başvuruda bulunabilir veya yardım kolisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altunkaya yardım kolisi kimlere verilir?

Her sene olduğu gibi bu senede Altunkaya Şirketler Grubu ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik çeşitli yardımlar ile vatandaşlara destek vermektedir. Altunkaya yardım kolisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların bazı şartlara uygun olmaları gerekir. Şartlara uygun görülen vatandaşların başvuruları onaylı bir şekilde geri dönüş yapılarak en kısa sürede vatandaşın başvuru formu üzerinde vermiş olduğu adres bilgisine yardım kolileri gönderilmektedir.

Altunkaya yardım kolisinden yararlanabilecek vatandaşlar şu şekildedir;

 • İhtiyaç sahibi vatandaşın herhangi bir sosyal güvencesinin olmaması veya hane geliri net asgari ücret miktarından fazla olmaması gerekir.
 • 65 yaşını doldurmuş olan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, güçsüz ve kimsesiz Türk vatandaşlara aylık bağlanması hakkında Kanun gereğince aylık alan vatandaşlar başvuru yapabilirler.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.