Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu

Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu.. Kredi kartı kullanmak isteyen kişiler farklı yöntemlerle kredi kartı başvurusunda bulunabilmektedir. Bundan 15 yıl önce bankalar müşterilerine kredi kartı vermek için pek çok şart ararken günümüzde ise 18 yaşını dolduran ve aylık gelirini belgeleyebilen herkese talep etmeleri durumunda kredi kartı verilebilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu 

Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri farklı pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki kredi kartı ürününü almak istediğiniz bankanın en yakın şubesini ziyaret ederek şahsen kredi kartı başvuru formu doldurmaktır. Bunun için kimlik belgeniz ve aylık gelir belgeniz ile başvuruda bulunmanız yeterlidir.

SMS Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer yöntem cep telefonundan kredi kartı başvurusu işleminde bulunmaktır. Bunun için cep telefonundan ilgili bankanın belirlediği şekilde kısa mesaj göndermek yeterlidir.

Her bankanın bu işlem için kullandığı kısa mesaj numarası ve gönderilmesi gereken kısa mesaj metni değişkenlik göstermektedir. SMS kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız o bankanın internet sitesini ziyaret ederek kullanmanız gereken numara ve kısa mesaj metni hakkında bilgi edinmeniz mümkündür.

Kredi Notum Düşük Nasıl Kredi Kartı Alabilirim?

Kredi kartı onayı alabilmeniz için bankaların aradıkları şartlardan biri de kişinin yüksek kredi onu ortalamasına sahip olmasıdır. Düşük kredi notuna kredi kartı veren bankalar bulunmakla beraber genelde kredi kartı limiti düşük olarak ayarlanmakta ve kişinin kullanım alışkanlıkları ile ödeme düzenine bakılarak zamanla bu kart limiti güncellenmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu